emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

ATAKUM SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

ATAKUM SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: MİMARSİNAN MAHALLESİ 119 SOKAK NO: 3 TELLİOĞLU APARTMANI B- BLOK ATAKUM/SAMSUN

Telefon: 0(362) 4370194-95-14

Fax: 0(362) 437 01 53

E-mail: atakumsgm@sgk.gov.tr

Yorumlar

 1. Ali Tosun dedi ki:

  merhabalar sorum eşim bebek bakıcılığı yapacak devlet işverenede prim teşviği verecekmiş devlet ne kadarını ödüyor ve kaç ay devam ediyor eşim haftanın her günü çalışacak koşulları nedir açıkça yazarsanız

 2. tefik dedi ki:

  merhaba ben 1982 den beri Almanyada yasamaktayim yaklasik iki hafta önce SGK Atakumdan bir tebligat gelmis 2012 den beri zorunlu saglik sikortasi kapsamina alinmisim belli bir miktar ödeme yapmam isteniyor.
  Soru su: ben Almanyada yasadigima göre zorunlu saglik sikortasi kapsamina alinamayacagima göre itirazimi nasil ne sekilde yapmam lazim illa sahsen basvurmammi lazim.tesekkürler.

 3. Harun yılmaz dedi ki:

  TÜRKİYE CUMHURIYETI nin sağlık kurumunun SGK telefon çağrı merkezinin verdiği hizmet berbat.
  Lütfen bu işden anlayan birilerini çağrı merkezine koyarsanız hizmetinizin karşılığını alırsınız.
  Yakışmıyor.!!!
  Gereğini yapmanız dileğiyle.
  Sağlık bakanlığına şikayet etmeden olursa sizin adınıza iyi olur.
  Saygılarımla
  Harun yılmaz.

 4. Neslihan dedi ki:

  Merhabalar ben 03.07.2017 tarihinde bir fırında kasiyer olarak çalışıyordum fakat gebelik nedeniyle 05.09.2017 tarıhınde doğum öncesi analık raporu aldım 23.10.2017 de Doğumum gerçekleşti .doğum sonrası raporuna çıktım ama iş yeri bilgim olmadan 02.10.2017 de bana çıkış vermiş sonradan e-devletten bakınca farkettım iş yerime raporun onaylanması gerektiği ılettım ama hala raporum onaylanmamıştır.konu ile ilgili bilgilendirme yapılmasını rica ederim.
  Neslihan Sarğın

 5. ilkay diçer dedi ki:

  07.31.2017 emekli dilekcemi verdim 01.08.2017 tarihi itibari ile emekli aylığı başlangıcı denildi 1220 tl maaş alıcakmı şım 20.09.2017 tarihinde maaşımı halk bankasından alabilirsiniz denildi şimdi ben kaç aylık maaş alıcağımm toplu olarak ..

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   20/09/2017 tarihinde alacağınız maaş hem ağustos hem de eylul maaşı olarak ödenir. Çünkü Emekli ve memurlar her ayın maaşını o ayın içinde alırlar.

 6. Hakan dedi ki:

  Büyük anadolu hastahanesi mr 200 TL tahlillere 150 TL rontgene 150tl para istedi bu rakamlari isteyen bilirmi annem emekli 45 TL muayene parası verdik

 7. Akin Bilgi dedi ki:

  Selam,
  Annem, Sevgi Bilgi dogum tarihi 15.02.1948, tr´den emekli ve almanyada yasiyor. Burada sigorta kurumu cok acilen annemin icin bir emekli belgesi istiyor, ne zamandir emekli ve ayda ne kadar aliyor diye bir bilgi gerekli. Acaba bize mail yolunda böyle bir belege gönderebilirmsiniz ve size bunun icin daha nelere lazim?

  Tessekkürler ve iyi günler
  Akin Bilgi

 8. K.Mahir MIZRAK dedi ki:

  Ankara Sincan da bulunan bir özel hastanede 14.Aralık 2016 günü kalp muayenesi oldum, Emekli sandığı emeklisiyim. Muayene katkı payı olarak 60 TL muayene bedeli alındı. Fazladan alındığını zannediyorum Benden alınan bu muayene katkı payının doğru alınıp alınmadığını öğrenmek istiyorum.
  Ayrıca, fazladan alınmışsa ne yapmalıyım bilgilendirmenizi arz ederim. Saygılarımla 16.12.2016

 9. nurettin dedi ki:

  ismim nurettin Akduman emekli memurum 7 yıldır diyalize giriyorum%90 özürlü heyet raporum var,ayrıca şeker hastalığım nedeni ile her iki ayağım diz altından ve her iki el parmaklarım tamamen kesildi raporum var, bu durumda yatalak oldum evden çıkamıyorum, tuvalete ve banyoya gidemediğim için eşim sırtında taşıyarak banyomu ve tuvalet ihtiyacımı karşılıyor tabii buda çok zor oluyor. kurupelitte bulunan özel 19 mayıs diyalizinde tedavi görüyorum isteğim eşimin devletin verdiği bakım parasından faydalanmasıdır ben İncesu İncesu mevkiinde oturduğum için devlet hastanesi bana çok uzak kalıyor.

 10. ersan sıtkı gümüş dedi ki:

  ihbar ve kıdem tazminatının hesaplanmasında, ikramiye ve sosyal yardımların dikkate alınıp alınmadığını bilmek istiyorum.