emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Vakıfbank Sosyal Kart Başvurusu ve Bakiye Sorgulama (7 DETAY)

Vakıfbank Sosyal Kart Başvurusu ve Bakiye Sorgulama (7 DETAY)

Vakıfbank sosyal kart, toplumun ihtiyaç sahibi bireylerine yönelik finansal destek sağlamak amacıyla tasarlanmış bir ön ödemeli karttır. Bu kart sayesinde sosyal yardım alan vatandaşlarımız, günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları finansal desteğe kolayca erişebilirler.

vakıfbank sosyal kart başvurusu ve bakiye sorgulama

VAKIFBANK SOSYAL KART NEDİR?

Vakıfbank sosyal kart, sosyal yardım yapan kurumların, yardımın amaç ve niteliğine göre belirleyeceği şekilde farklı kullanım özellikleri kazandırabileceği bir ön ödemeli karttır. Bu kartlar, alışverişe açık, sadece belirli üye işyerlerinden alışverişe açık, ATM’den nakit çekime açık gibi çeşitli şekillerde düzenlenebilir.

VAKIFBANK YARDIM KARTI KİMLERE VERİLİR?

vakıfbank sosyal kart başvurusu ve bakiye sorgulama

Vakıfbank sosyal kart, sosyal yardım yapan kurumlar tarafından tespit edilen veya yardım talebinde bulunan kişilerin durumları değerlendirildikten sonra sosyal yardım yapılmasına karar verilen kişilere verilir. Bu kartlar, ihtiyaç sahiplerine hızlı ve etkili bir şekilde destek olmak için tasarlanmıştır.

VAKIFBANK SOSYAL YARDIM KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

vakıfbank sosyal kart başvurusu ve bakiye sorgulama

Vakıfbank sosyal kart başvurusu, sosyal yardım yapan kurumlar tarafından yapılmaktadır. Kurumlar, kendi tespit ettikleri veya yardım talebinde bulunan kişilere, Vakıfbank Kurum Kart Web Portal’dan anında ön ödemeli kart tanımlayabilir ve kişiselleştirebilir.

VAKIFBANK YARDIM KARTI BAKİYE SORGULAMA NASIL YAPILIR?

vakıfbank sosyal kart başvurusu ve bakiye sorgulama

Vakıfbank sosyal kart bakiye sorgulaması, kart hamilinin Vakıfbank Mobil veya İnternet Bankacılığı müşterisi olması durumunda, ilgili menülerden kolaylıkla yapılabilmektedir.

Ayrıca, Vakıfbank ATM’leri veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla da bakiye sorgulaması gerçekleştirilebilir.

VAKIFBANK SOSYAL YARDIM KARTI LİMİTİ NE KADAR?

vakıfbank sosyal kart başvurusu ve bakiye sorgulama

Vakıfbank sosyal yardım kartının limiti, sosyal yardım yapan kurum tarafından belirlenir ve yardımın amacına göre değişkenlik gösterebilir.

VAKIFBANK SOSYAL YARDIM KARTI NERELERDE GEÇERLİ?

vakıfbank sosyal kart başvurusu ve bakiye sorgulama

Vakıfbank sosyal yardım kartı, kartın geçerli olduğu yerler, kartı veren kuruma ve kartın amacına göre değişiklik gösterir.

Genel olarak, kart sahipleri kartlarını diledikleri yerden veya kurumun belirlediği yerlerden alışveriş yapmak için kullanabilirler.

VAKIFBANK SOSYAL YARDIM KARTI PARASI NE ZAMAN YATIYOR?

Vakıfbank sosyal yardım kartına para yatırma işlemi, sosyal yardım yapan kurumun belirlediği tarihlerde gerçekleştirilir.

Vakıfbank sosyal yardım kartı başvurusu, şartları ve diğer önemli bilgileri yazımızda paylaştık. Sosyal yardımlarla alakalı birçok konuyu sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sosyal yardım kartı hakkında merak ettiklerinizi; soru, görüş ve önerilerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Yorumlar

 1. Gülün bekdil dedi ki:

  Merhaba sosyal kart ne zaman yatar yatmadi

 2. Hadice dedi ki:

  , Allah’ın selamı üzerinize olsun 5 çocuğum var 4 tü okula gidiyor maddi durumum yok evim kıra eşim şeker hastası çalışmıyor yardım talep ediyorum lütfen yardım edin çocuğuma beslenme katamiyorum kuru ekmek götürüyor lütfen yardım edin

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Belediye ve Kaymakamlık sosyal yardım müdürlüklerine müracaat edebilirsiniz.

 3. Nuhat ata dedi ki:

  Sosyal yardım kartı istiyorum iki cocogum var okula gidiyorlar eşimden ayriyim yetistiremiyorum çalışamıyorum cocoklarim var

 4. Antika dedi ki:

  Gerçekten ihtiyacım olmasaydı yardım başvurusu yapmazdım 4 çocuğum var 3 öğrenci aylık bebeğim var öğrencilerim için kırtasiye malzemesi ihtiyacımız var bebeğim için bez erzak giyim

 5. Fatma dedi ki:

  S.aleykum adım Fatma iki çocuk annesiyim eşim madde bağımlıs hiçbir şekilde eve destek vermiyor hatta iki çocuğum da beni yüzüstü bırakıp gitti öldü mü kaldım bilmiyorum evim kira kiramı ödeyemiyorum merdiven silip öyle geçiniyorum çok zor durumdayım yardıma ihtiyacım var Allah rızası için yardım edin kızımı okula yazdırdım ama hiçbir şekilde masraflarını da ödeyemiyorum okul ihtiyaçlarını da gideremiyorum

 6. Antika dedi ki:

  Daha önce kaç kere burdan yardım başvurusu yaptım hiç bir sonuç alamadım kimse yardımcı olmadı

 7. Orhan dedi ki:

  Belediye tarafından verilen Vakıfbank desdek kartının bakiyesi öğrenilmiyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor. illahaki kalkıp şubeyemi gitmek gerekiyor 3 kuruşluk yardımın yatıp yatmadığını öğrenmek için.

 8. Mustafa göz dedi ki:

  Merhaba,bir kızım var.sekizinci sınıfa gidiyor.birde oğlum var.üçüncü sınıfa gidiyor.eşim vefaat etti.çocuklarım ile ilgilenecek kimsem yok.bu yüzden adeta anne gibi oldum,işe gidemiyorum.kiracıyım.hayat bizim için çok zor.

 9. Mesut erdem dedi ki:

  3çocuğum var 2si okula gidiyor işsizim çok zorlanıyorum

 10. Ayşegül dedi ki:

  3 cocugum var 2 tanesi ortaokula gidiydiyorlar yardim istiyorum

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Bulunduğunuz ilin belediye sosyal hizmet birimlerine başvuru yapabilirsiniz.

 11. Hafize negince dedi ki:

  Evim kira 5 çocuğum var kiramızı veremiyorum eşim işten çıkarıldı çocuk karımı okuyamıyoruz yardım istiyoruz

 12. Semra şahin dedi ki:

  evim kira durumum yok 3cocuk var isi yok serbest kirayi bile ödeyemiyoruz akrabalardan yardim aliyorum Allah rizasi icin yardim edin lütfen zor durumdayiz

 13. Dilek dedi ki:

  Yardım parasından yararlanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bursa yenişehir de oturuyorum zor durumda yız

 14. Doğan dedi ki:

  Ben bursadan mwsaj atıyorum lütfen sesimi duyun çok muhtacım ayileme bakamıyorum yarsı edin banada

 15. Sultan Çağlar dedi ki:

  Merhaba iyi günler ben Sultan Çağlar. Benim 6 çocuğum var ve 4u okuyor. Onlar için tablet,bilgisayar,kıyafet ve evimin ihtiyaçlarını karşılamak için gıda kartı ve kolisi ekmek kartı ve nakdi yardım yaparsanız sevinirim. Aynı zamanda temizlik ürünleri ve 2 aylık kızıma bez,mama ve kıyafet yardımı istiyorum . Lütfen gerçekten ihtiyacım var.

 16. Serpil dedi ki:

  Evli iki cocuk annesiyim evim kira zor durumdayız pandemiden dolayı eşim ıssız elektrik ve dogalgaz faturamı ödeyemedim allah rızası için bir yardım edin size bir anne olarak sesleniyorum geceleri market çöplerine gidiyorum gelen sebze ve meyvelerle çocuklarımın karnını doyuruyorum allah rızası için bir yardım edin

 17. Kanaat dedi ki:

  Esim hasta 2 cocugum var siden uardim parasi ostiyorum

 18. Mine dedi ki:

  İBB sosyal yardımları neden yatmadı normalde Vakıfbank a yatıyo ve SMS geliyodu ama yatmadı henüz sebebi nedir

 19. ALİYE TINGIR dedi ki:

  KIZIM LİSEYEGİDİYOR BABA KOLUNDANRAHATSIZ AMELİYAT OLACAK KIZIM İCİN BURS VEREBİLİRMİSİNİZ

  1. Hülya dedi ki:

   , Evet bende 11 aydır bekliyorum halen yaticak vakıfbank kartıma nedenide bilmiyorum. Bekliyorum halen