emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Engelli Konut Kredisi Nasıl Alınır? 2022 Aralık Faizleri

Engelli Konut Kredisi Nasıl Alınır? 2022 Aralık Faizleri
01.12.2022

2022 Yılında engelli konut kredisinin faiz oranları bankalara göre değişiklik gösterir. %0,5 ile %1.5 arasında değişen faiz oranları ile engelliler için konut kredisi verilme imkanı vardır. Devlet bankaları ile özel bankalar arasında da faiz ve kredi olanakları açısından değişiklik meydana gelmektedir. Engelli konut kredisi alma koşulları engel türüne ve durumuna göre değişiklik gösterir.

Tüm engel grupları için kredinin verilmesi söz konusu değildir. Kendi kararlarını alamayan, ağır zihinsel engel gruplarına tabi olan kişilere bu kredinin verilmesi mümkün değildir. Kredi başvurusunda bulunan vatandaş için gerekli şartların sağlanması durumu göz önünde bulundurulur. Bu nedenle şartları sağlamayan kişilerin konut kredisi alması mümkün olmayacaktır.

Engelli Konut Kredisi Hangi Bankalardan Alınır?

Engelli konut kredisi veren bankalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Akbank
 • Ziraat Bankası
 • Türkiye Finans Katılım Bankası
 • Vakıfbank
 • Türkiye İş Bankası
 • Yapı ve Kredi Bankası
 • QNB Finansbank
 • Garanti Bankası
 • Halk Bankası
 • Denizbank
 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • Albaraka Türk Bankası
 • Kuveyt Türk Katılım Bankası

Bu bankaların kullanılması ile engelli konut kredisi imkanından yararlanmak mümkün hale gelmektedir. Ancak banka tarafından farklı koşullar belirlenebilir. Her bankanın isteyeceği evraklarda ve şartlarda değişiklikler meydana gelebilir.

Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Ziraat Bankası ve Vakıfbank, kredi imkanı sunar. Ancak normal engelli konut kredisi ile faizsiz engelli konut kredisi arasında, başvuru şartları bakımından değişiklikler meydana gelebilir. Aynı zamanda bu bankaların kendine ait işleyiş şekillerine sahip olması, konut kredisinin limitini ve verilme şeklini belirler.

Bankalardan alınacak engelli konut kredisi için, başvuru öncesinde banka ile irtibata geçerek daha iyi sonuç alınabilir.

PTT Engelli Konut Kredisi Nasıl Alınır?

PTT aracılığıyla engelli konut kredisi almak için direkt olarak PTT’ye başvuru yapmak yerine PTT ile anlaşmalı bankalara başvurulması gerekir.

Bu kapsamda PTT kontrolünde konut kredisi almak için başvuru yapılabilecek bankalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Aktif Bank
 • BurganBank
 • TEB Bankası
 • Denizbank

Bu bankalara yapılacak başvurularda kredi notu PTT tarafından değerlendirmeye alınır. Bu nedenle sicil durumu ve maddi gelir, iki defa kontrol edilmiş olur. Bankanın kontrolünden geçen kredi başvuruları, PTT’ye devredilir. Bu şekilde PTT üzerinden kredi verilmesi sağlanır.

Engelli Konut Kredisi İçin Başvuru Basamakları Nelerdir?

Engelli konut kredisinin başvuru adımları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kişilerin başvuru sırasında engel durumunu açık bir şekilde beyan eden sağlık kurulu raporunu yanlarında getirmeleri gerekir. Sağlık kurulu raporunun hastaneden alınmış olması önem taşır. Tam teşekküllü hastaneden alınmayan sağlık raporları geçersiz sayılacaktır.
 • Kişilerin başvuru sırasında engelli maaşı alıyor olması gerekir. Sağlık kurulu raporu olup, engelli maaşı almayan vatandaşlar bu krediden faydalanamaz. Kişilerin kullanacakları kredi, engelli maaşının güvence oluşturması ile verilir.
 • Kişilerin yaş sınırına uygun olması gerekir. Başvuru, sadece 18 yaşını doldurmuş olan kişiler tarafından yapılabilir. Aynı zamanda başvuru yapacak kişinin 80 yaşın altında olması da şartlar arasındadır. Aksi halde engelli konut kredisi almak mümkün olmayacaktır.
 • Kişilerin bankaların tuttuğu kara listede yer alması durumunda bu kredi imkanından yararlanması söz konusu değildir. Geçmişteki borçlarını düzenli bir şekilde ödemeyen kişilerin kredi notu otomatik olarak düşer. Bu durumda kişilerin sadece engelli konut kredisinden değil, diğer banka işlemlerinden de yararlanması mümkün değildir. Bankalarda bulunan sicil kaydında kişilerin geçmişteki sicilinin engelli konut kredisi almaya uygun kredi notuna sahip olması gerekir.
 • Bir dönem engelli maaşı alıp, maaşı kesilen kişiler bu kredi imkanından yararlanamaz. Krediye başvuru yapıldığı sırada engelli maaşı alınıyor olması gerekir.
 • Herhangi bir borcun engelli maaşına bağlanmamış olması gerekir. Bu kapsamda engelli maaşı alan, ancak bu maaş üzerinde haciz bulunan kişiler, bu kredi olanağından yararlanamaz.
 • Kişinin bankalara borcunun bulunması durumunda, zaten başka bir kredi engelli maaşına bağlanmış olacağı için kredi imkanından yararlanması mümkün olmayacaktır.

Engelli Konut Kredisi Almak İçin Gereken Evraklar Nelerdir?

Engelli konut kredisinin alımında istenen belgeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • İkametgah belgesi
 • Engelli maaşı haricinde geliri gösteren gelir belgesi
 • Engelli birey çalışıyorsa maaş bordrosu
 • Engelli maaşı alındığına dair gelir idaresinden alınacak belge
 • Başvuru yapılan bankanın kendi isteyeceği, fatura gibi ek belgeler ve kişiye özel evraklar

Gerekli belgelerin en önemlileri bunlardır. Ancak istenen belgelerde bunlara ek olarak banka, isteklerini arttırabilir. Bankaların müşteri üzerinde güven sağlamak ve alınacak kredinin geri ödenebileceğinden emin olmak için ek belge ve kefil isteme hakkı bulunur.

Aynı zamanda engelli kişi adına ipotek veya teminat altına alınabilecek mülk varsa, bunlara ait belgeler de istenir. Bankadan bankaya değişen evraklarda şartlar da değişiklik gösterir.

Örneğin Ziraat Bankası, engelli konut kredisine başvuru yapan kişilerin, en az 2 faturalarını otomatik ödeme talimatı ile kartlarını kullanarak ödemelerini şart olarak vermiştir.

Engelli Konut Kredisi Alabilecek Engel Grupları

Engelli konut kredisinden yararlanacak kişiler zihinsel olarak sorun yaşamayan, sadece bedensel rahatsızlığı bulunan kişilerdir. Bu nedenle zihinsel gerilik ve otizm gibi ifade güçlüğüne yol açan, kendi isteklerini yerine getirmeyen kişilerin başvuruları ya da bu kişilerin vasilerinin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Serebral Palsi, felç ve epilepsi gibi rahatsızlıklarda bu krediye başvurmak mümkün hale gelir. Aynı zamanda fiziksel rahatsızlık bu kredi için sorun olmasa da, bu rahatsızlığın yol açtığı psikolojik durumlar, raporlanması halinde kredinin verilmesi konusunda sorun çıkarabilir.

Şizofreni, ağır obsesif kompulsif bozukluk gibi psikolojik rahatsızlıklar, bu kredinin alınmasına engel teşkil eder. Ancak psikolojik rahatsızlığın raporlarla belgelenmesi durumunda banka bunu dikkate alacaktır.

Ziraat Bankası’ndan Engelli Konut Kredisi Almak

Ziraat Bankası kullanılarak engelli konut kredisi fırsatından yararlanmak için %1,36 faiz ödenmesi gerekir. Banka, ilk kurulan bankalarımız arasında yer aldığından ve kooperatif usulüyle çalıştığından, diğer bankalara kıyasla daha düşük faiz oranlarına sahiptir.

Aynı zamanda bankanın, uygun şartların sağlanmasına bağlı olarak faizsiz kredi verme imkanı da bulunur. Bankanın engelli konut kredisi için verdiği vade en fazla 120 ay olabilir. Bankanın şartları, belirtilen koşullara ek olarak Internet bankacılığının aktif olarak kullanılması ve en az 2 faturanın otomatik ödeme ile yatırılıyor olmasıdır.

İnternet bankacılığının aktif kullanımı şartı, beraberinde Ziraat Bankası’nda hesap varlığının gerekliliğini de getirmektedir. Bu bankada hesabı olan kişiler, diğer başvuranlara kıyasla daha hızlı şekilde bankanın fırsatlarından yararlanabilir.

Engelli Konut Kredisi İçin Halk Bankası’na Başvurmak

Halk Bankası aracılığıyla engelli konut kredisi almak için şart, internet bankacılığı yerine şubelerin kullanılmasıdır. Başvuracak kişilerin direkt olarak şubeye gitmesi gerekir. Bankada daha önce hesap bulundurma ve bankadan işlem yapma şartı yoktur.

Bu nedenle bu bankadan yapılacak başvurular daha net bir şekilde sonuçlanır. Bankanın faiz oranı %1,20 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda vade miktarı, alınacak kredinin tutarına göre belirlenir.

120 ay vade ve %1,29 faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu konuda banka, başvuran kişinin yaşını da dikkate alır. Bankanın belirtilen genel koşulları dışında şartı bulunmamaktadır.

Vakıfbank Aracılığıyla Engelli Konut Kredisi Almak

Vakıfbank kullanarak engelli konut kredisine başvurmak için bankanın hizmetlerini kullanıyor olmak gerekir. Bankanın engelli sağlık kurulu raporu dışındaki ilk şartı, engelli maaşını Vakıfbank aracılığıyla alıyor olmaktır. Belirli bir süre maaşını bu bankadan alan kişilerin, banka nezdinde kredi puanı artar.

Bu şekilde yapacakları başvuruların olumlu sonuçlanması daha muhtemel hale gelir. Bankanın faiz oranı, %1,34 olarak belirlenmiştir. Alınacak engelli konut kredisi miktarı, kişinin engelli maaşına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yapılacak aylık ödemelerin, engelli maaşının en fazla yarışı olacak şekilde düzenlenmesi sağlanır.

Kredi Miktarı1.500.000,00 TLKredi TipiKONUT KREDİSİ ADK
Vade120Faiz Oranı%1,34
Taksit Periyodu1KKDF%0,00
Ödemesiz Dönem0BSMV%0,00
Toplam Ödenecek Tutar3.024.214,91 TLTaksit Tutarı25.201,81 TL
Kredi Tahsis Ücreti7500,00 TLEkspertiz Ücreti2500,00 TL

Engelli maaşının yarısından fazlası, aylık kredi taksiti sebebiyle banka tarafından kesilemez. Bu nedenle alınan maaş ile orantılı olarak alınacak kredi oranı da değişiklik gösterir.

Garanti Bankası’ndan Engelli Konut Kredisi Almak

Garanti Bankası kullanarak engelli konut kredisi almak için yapılması gereken, banka şubelerine başvuru yapmak olmalıdır. Bireysel müşteri hizmetleri aracılığıyla yapılacak başvurularda, genel şartlar haricinde bir şart aranmaz. Bankanın faiz oranı, alınacak kredi tutarına göre değişiklik gösterir.

Kredi tutarı arttıkça faiz oranı ve ödeme planındaki vade artar. Vade miktarı da verilecek kredi aralığında değişikliğe tabidir. Bu kapsamda alınacak konutun özellikleri ve kişinin aldığı engelli maaşı oranı, kredi miktarını etkiler.

Aylık olarak alınan engelli maaşının yarısından fazlası, kredi ödemesi kapsamında kesilemez. Aylık olarak en fazla, engelli maaşının yarısı kadar kesinti yapılabilir. 2022 Aralık ayı Garanti bankası konut kredisi faiz oranları %2,77

Denizbank Engelli Konut Kredisi Fırsatı

Denizbank ile engelli konut kredisi almak için banka şubelerine başvuru yapmak gerekir. Banka bu kapsamda ikametgah haricinde fatura ve kefil isteme hakkına sahiptir. Bankanın engelli konut kredisi için verdiği faiz oranı %2,99 olarak belirlenmiştir.

Alınacak kredinin miktarı, engelli maaşının miktarına göre belirlenir. Bankaya verilecek sağlık kurulu raporunun üzerinde engel oranının net bir şekilde görülüyor olması gerekir. Yapılacak vade miktarı da, verilen krediye göre değişiklik gösterir.

Banka, bu kredi için en fazla 120 ay vade yapabilmektedir. Başvuru işlemi, bankanın bireysel müşteri hizmetleri bölümüne yapılır. Bunun için banka şubelerinin ziyafet edilmesi gerekir.

Kredi Tutarı(TL)Vade(ay)Faiz OranıDiğer ÜcretlerToplam Ücret
100.0000-602.99%1.889,40 TL2.389,4 TL
100.00061-1202.99%1.889,40 TL2.389,4 TL

ING Bank İle Engelli Konut Kredisi Almak

ING Bank kullanarak engelli konut kredisi almak %2,09 faiz oranı ile mümkündür. Bankanın bu faiz oranı, engelli konut kredilerinde değişiklik göstermez. Verilecek kredi miktarı, engelli maaşının oranı ile belirlenir.

Alınacak engelli kredisi oranını aylık engelli maaşını geçemez. Aylık ödeme miktarı buna uygun şekilde belirlenir. Bu banka, ağırlıklı olarak internet üzerinden hizmet verir. Bu nedenle başvurular internet üzerinden, bankanın kendi resmi adresinden gerçekleşir.

Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Aylık Faiz OranıYıllık Akdi Faiz OranıKredi Tahsis ÜcretiAylık Taksit Tutarı
100.000 TL120%2,09%25,08500 TL2.280,57TL

Kredi ile alınacak konutun ipotek edilmesi ya da başka bir taşınmaz mülkün teminat olarak kabul edilmesi söz konusu olabilir. Banka tarafından başvuru sırasında kefil isteme durumu ya da fatura gibi ek belge talep edilmesi mümkündür. Şartlar, bankanın kendisi tarafından belirlenir.

TEB Bankası Engelli Konut Kredisi Avantajı

TEB Bankası ile engelli konut kredisi almak için ödenmesi gereken faiz oranı %3,75 olarak belirlenmiştir. Bankanın şartı, engelli maaşının en az 1 yıl süre ile bu bankadan alınıyor olmasıdır. Engelli konut kredisi almak için bankanın şubelerine başvuru yapılması gerekir.

Yapılacak başvurularda kişinin sağlık kurul raporunun üzerinde bulunan kodu vermesi ve rapor üzerinde engel oranının açık bir şekilde bulunması gerekir. Aynı zamanda banka, ek şart koyma hakkına sahiptir. Teminat olarak taşınmaz bir mülk ya da alınacak konut ipotek gösterilebilir. Başvurular, banka şubeleri üzerinden, bireysel müşteri hizmetleri aracılığıyla yapılır.

PTT Engelli Kredisi Nasıl Alınır?

Engelli Maaşına Kredi Nasıl Alınır?

Engelli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır ?

Yorumlar

 1. Kübra dedi ki:

  Bipolar bozukluk hastasıyım yüzde 40 engelliyim.çalışıyorum.meb de öğretmenim.konut kredisinden faydalanabilir miyim?

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Faydalanabilirsiniz ancak mevcutta engellilere avantajlı bir kredi bulunmuyor.

 2. Nursima dedi ki:

  Merhabalar benm eşimin %40 engeli var engelli aylığı almıyor normal bi şirkette çalışıyor engelli kredisi alabilir ki konut icin

 3. Serkan dedi ki:

  Yönetici kardeş engelli kredisi diye birşey yok desenizya insanlara umut veriyorsunuz engelli maaşı devletin verdiği bir yardım parası ve aksi durumda banka engelli maaşına aciz koyamıyor desene.

  1. Birsen dedi ki:

   Merhaba ben fiziksel engelliyim yüzde 90 ben faydalanır mıyım acaba konut kredisinde

 4. Ünal dedi ki:

  Muhtaç engelli maaşıylada olabiliyormu

 5. Gül dedi ki:

  Her bankaya gittiğimizde öyle bişey yok diyorlar bu nasıl iş

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Bankalar dönem dönem kampanyalar yapıyor. Mevcut dönemde yok ise sonraki dönemlerde bu ürünü tekrar sunma çalışmaları var.

 6. Aslı tanış dedi ki:

  Annemin yüzde 70 raporu var . Engelli konut kredisi çekebilir miyiz 48 yaşında kendisi

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Çekebilirsiniz ancak bankaların güncel kampanyalarını araştırmalısınız. Her bankanın kampanyası yok.

  2. Merve dedi ki:

   Merhaba yüzde 68 duyma problemim var 25 yaşındayım engelli raporu ile ev alabiliyormuyum

  3. Serkan dedi ki:

   Danışma kardeşin çekerde şartlarında söylesene neymiş aceba. Bankaralarin engelli kredisi yok desen de bu insanlar umut beklemese

  4. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Özellikle engelliye özel krediler mevcutta yok. Ancak bazen kampanya yapılıyor bankalarda. Oldukça yazımızı güncellliyoruz.

 7. Nermin bolu dedi ki:

  Vakif ziraat ve halkbank engelli konut kredisi yok böyle bir faiz indirimi yok diyor sizler neye göre böyle bir bilgi veriyorsunuz

 8. Hamide istanbul dedi ki:

  Bizim 7 yaşında kızımız var onun üstüne alabilirmiyiz onunda yüzde 90 raporu illa 18 yasindami olması gerekir

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   engelli konut kredisi engelli bireyin adına çıktığından 18 yaş şartı aranmaktadır.

 9. Secil dedi ki:

  Eşim %45 engelli raporlu. 2020de emekli oldu. Bu şartlarla konut kredisine başvurabikir mi?

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Engelli emekliler de Kredi başvurusu yapabilirler.

 10. Koray Tüysüz dedi ki:

  %62 engelim var. Toki konut başvurusu için ilk önce nasıl ve nereye başvurmam lazım ? Başvurursam kura ne zaman olur ? Bilgilendirebilir misiniz ?

 11. Dila dedi ki:

  Kızımin engelli raporu üzerine kredi cekebilirmiyim yuzd 60 şın ustunde

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Geliriniz var ise kredi çekebilirsiniz. Engellilere sağlanan avantajlardan yararlanabilirsiniz.

 12. Celalettin dedi ki:

  %42,engelli raporun var konut kredisi ala bilirmisin lütfen cevab bekliyorum cevab

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   %42 engel ile mali şartları sağlamanız durumunda kredi alabilirsiniz.

 13. Yılmaz dedi ki:

  Engeli /83 raporum

 14. Beyhan in dedi ki:

  % 95 ağır engelli ev hanımı olan eşi SGK emeklisi olan bir kişi raporundan dolayı indirimli konut kredisi alabilirmi

 15. Hüseyin şenyurt dedi ki:

  Merhaba eşimin yüzde seksen iki raporu var yalnız hiç SGK primi yok şimdi giriş yapsak emekli olabilirmi sol tarafı felçli

  1. ERDOĞAN ÖNLER dedi ki:

   Emlak vergisi engellilerde kapsıyormu emlak vergisi geliri olmayan kadınlarında kapsıyormu vede emlak vergisi bidaha ödenecekmi geri alınacakmı emlak vergisi

 16. yaren dedi ki:

  engelli memur emeklisiyim 2 yıl önce sormuştum ziraat bankası engelli konut kredisi yok demişti emin misiniz

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   engellilere tanınan mevcutta bir kampanya yok. ancak zaman zaman çıkan kampanyalarda bilgilendirme yapıyoruz.

 17. DERYA YILDIZ dedi ki:

  Merhaba eşim % 70 engel raporu var böbrek nakli olmuştu.4 yıldır engelli memur ev almak istiyoruz faizsiz veya indirimli konut kredisi kullanabilir miyiz?

 18. t.özgün dedi ki:

  merhaba %46 engelliyim engelli kredisi çekebilirmiyim

 19. Gülnadiye Güler dedi ki:

  Merhabalar,
  Esim 78 yasinda %94 engeli bulunmakta.Yasi 75 in uzerinde oldugu icin kredi verilemiyormus.Benim yasim 71 onun adina benim kredi cekmem mumkun mu?

 20. Hasan dedi ki:

  Ziraat şubesine sordum böyle bisey yok dediler. Konut kredisini nasıl netliğe kavusturavagiz?

  1. Ali dedi ki:

   Bende birkaç bankaya gittim sordum öyle birşey yok dediler.

 21. Efe dedi ki:

  Benim zihinsel engeli oglum var 0/0 90 raporum var kiredi cekebilirmiyim

 22. Nilgün Dilmen dedi ki:

  Merhaba ben yüzde 69engelliyim ama engelli maaşı almıyorum.Bu arada babamdan emekli maaşı alıyorum evim yok ev için Kredi almak istiyorum. Birde kızım dan belli bir miktar aylık alıyorum..Neye göre başvuru yapabilirim ev kredisi ne kadar verilebiliyor saygılar

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Maaşınıza, borçlarınıza ve evinizin kira olup olmamasına göre değerlendime yapılmaktadır.

 23. Nurgül dedi ki:

  Merhabalar oğlum %80 otizm roporlu agir ibaresi evet isaretli konut almak istiyoruz bankalarin sundugu engelliye faizsiz kredi imkanindan faydalanabilirmiyiz..?

 24. Şahin Yıldız dedi ki:

  Aradım müşteri hizmetlerine engelli konut kredi olmadığını belirttiler. Bu bilgiyi nerden aldınızı öğrenebilir miyim ? Neden millete yalan yanlış bilgiler paylaşıyorsunuz.

 25. Sevinç dedi ki:

  Oğlum 23 yaşında %70 zihinsel engelli onun adına bir konut almak istiyorum ..eşim ve ben emekliyiz..oğlumun çalışması mümkün değil konut krdeisi alma şansımız varmı…

 26. Emine Çalı dedi ki:

  Babam ve annem konusma ve duyma engelliler gece konduda oturuyolar babam belediyede sigortali temizlik iscisi %52 engelli kredi alabilir mi ?

  1. Mert kurt dedi ki:

   Benim çocuk engelli 18 yaş altında ona konut kredisi çıkar mı maaşlı

 27. Ömer ak dedi ki:

  gelir durumu olan bir engellinin bankadan bu tür saçma sapan şart koşan imkanları kullanması manasız
  üç beş kuruş verecekler diye bir sürü bk isteniyor
  birde utanmadan engelsiz kredi demişler

  1. Yonetici dedi ki:

   Merhabalar,

   2017 yılında, engelli kredileri daha kolay ve düşük oranlarla veriliyordu. 2018 yılı içerisinde işlemleri çok zorlaştırdı bankalar.

 28. savas Altıok dedi ki:

  Engelliyim emekliyim evim yok ev almak icin engelli kredisi kullanabilrmiyim tskler.

 29. Yavuz dedi ki:

  İyi geceler ben babam adına bir soru sormak istiyorum. Babamın %65 engelli raporu var iş kazasından dolayı da hem sigorta hemde malulen emekli ve kendisi kirada oturuyor ve kredi çekip ev almak istiyor devlet destekli engellilere faiz oranı düşük kredi imkanı varmı varsa ne gibi prosedür izlemeliyiz şimdiden çok teşekkür ederim

 30. Metin alabaş dedi ki:

  Eşimin % 40 engelli raporu var…kamuda çaşiyor konut kredisi çekerken diğer vatandaşlara oranla düşük faiz oranında yararlanabilirmi ne gibi avantajları vsrmı..

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Yazımızda belirttiğimiz gibi bazı bankaların zaman zaman kampanyaları bulunuyor güncel kampanya olarak ziraat bankasının kampanyası devam ediyor http://www.ziraatbankasi.com.tr/tr/Kobi/Krediler/Pages/EngelsizDestekPaketi.aspx linkinden gerekli şartları öğrenebilirsiniz.

  2. Syda dedi ki:

   Engellıler ıcın konut kredısı oranı 099um altında mı olucak smdı?

 31. İlker Arıcı dedi ki:

  Merhaba,
  Kızım %98 Engelli…
  Onun oturacağı bir ev almak için engelli kredisinden yararlanmak mümkün mü?
  Tşk

  1. Yonetici dedi ki:

   Merhabalar,

   Ziraat bankasının Engelsiz Destek Paketinden yararlanabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi alabilmeniz için en yakın ziraat bankası şubesine gitmeniz sizin için yararlı olacaktır.

  2. Fatih dedi ki:

   Merhaba, oğlum 5 yaşında %91 ağır enğel oranlı raporu var biz faydalanabilirmiyiz? Tesekkür ederim.