emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yolu

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yolu
15.08.2022

Vodafone’da müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanma karşılaşılan soruna en hızlı sürede çözüm bulma anlamına gelir. Türkiye’nin en çok kullanılan üç büyük GSM operatörlerinden olan Vodafone, 7/24 hizmet veren müşteri temsilcileri ile bilgi alma ve karşılaşılan sorunların çözümü noktasında destek verir. Günün her saati arayabileceğiniz müşteri destek hattına en kısa yoldan ulaşmak için Vodafone müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yolu olarak kullanabileceğiniz etkili yollar bulunur.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Vodafone’nun müşteri temsilcisine ulaşmak için cep telefonunuzdan “7000” ya da “542” tuşlamasına yaparak arama yapmanız yeterlidir. Eğer farklı bir GSM operatörü müşterisi ya da sabit hatlardan arama yapacaksanız, arama için 0542 542 00 00 numaralarını arayarak Vodafone çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Yurtdışından yapılacak aramalar ise paylaşılan numaranın başına “90” kodunu eklemenin ardından yapılarak görüşme sağlanabilmektedir. Dilerseniz operatörce kullanıma sunulan mobil ve internet şubesi aracılığı ile ücretsiz olarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Farklı bir konu nedeni ile Vodafone’a ulaşılmak istendiğinde ise aşağıda paylaşılan genel müdürlüğü ait telefon numarası ve adres bilgisi kullanmanız gerekebilir:

 • Sabit Hat: 0212 367 00 00
 • Açık Adres: Büyükdere Cad. No: 251, Vodafone Plaza, Maslak/İstanbul

Vodafone Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli Mi?

Vodafone’da müşteri hizmetleri aramaları ücretlidir. “542” kullanılarak yapılan aramalar tarifenizde dakika varsa bedava dakikalardan düşmektedir. Faturalı ve faturasız hat üzerinden yapılan aramalar, yurtiçi görüşme ücreti üzerinden fiyatlandırılır. Vodafone müşteri hizmetlerini ücretsiz aramak için “7070 Sesli Yanıt Self Servis” hattını kullanabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Vodafone’da en kısa yoldan müşteri hizmetlerine ulaşmak için aranan numaraya özgü yapılacak işlemler bulunur. Müşteri hizmetleri ile yapılan aramalarda uzun süren ses kayıtları ile zaman kaybetmekten korunmak için direkt bağlanma yollarını kullanabilirsiniz. Ses kayıtlarını geçmeniz için yapılabilecek tüm işlemleri sırası ile tamamlayarak çağrı merkezi temsilcisine ulaşabilir, sorununuzu ya da almak istediğiniz bilgiyle ilgili sorunuzu sorarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri 7/24 aktif olarak Vodafone’lulara hizmet verir. Çağrı merkezi temsilcisi ile yaptığınız görüşmelerde, Vodafone bayileri üzerinden yapılabilecek pek çok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Direkt bağlanma yolları ile bağlanma sürenizi kısaltabilir, müşteri temsilcinize en hızlı sürede ulaşarak acil çözüme kavuşturulması gereken sorunlarınıza çözüm yolu bulabilirsiniz.

vodafone cagri merkezi

Vodafone Müşteri Hizmetlerine En Kısa Nasıl Bağlanırım?

En kısa yoldan Vodafone çağrı merkezine ulaşmak için “542” müşteri destek hattını kullanabilirsiniz. Vodafone hattınızla yaptığınız arama ardından sıkıcı ses kayıtlarını geçmek için “1 – 1 – 6” tuşlamasını yapmanız yeteridir. Tuşlamalar ardından doğrudan müşteri temsilcinizle görüşme yaparak işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yaptığınız arama ardından operatöre bağlandıktan sonra tuşlamalarla ilgili izlemeniz gereken sıralama aşağıdaki paylaşılmıştır:

 • Aradığınız numara ile işlem yapmak istediğinizi gösteren “1” tuşlamasını yapın.
 • Kalan kullanım miktarınızı öğrenmek ve diğer hat işlemlerini yapmak istediğinizi gösteren “1” tuşlamasını yapın.
 • Müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için “6” tuşlamasını yapın.

7000 Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

7070’den çağrı merkezine bağlanma işlemleri ücretsiz olarak her Vodafone’lu tarafından takip edilebilir. Vodafone Self Servis hizmetine ulaşmak için doğrudan arama yapabilir ya da *7000# tuşlaması yapılarak servise ücretsiz bir şekilde ulaşılabilir. Yapılan aramada beklemeden kurtulmak için 7070’e bağlanmanın ardından “1” ve “0” tuşlamalarını tamamlayarak direkt bağlanma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Sesli Yanıt Self Servis Direkt Bağlanma

Vodafone sesli yanıt servisi ücretsiz hizmet veren müşteri destek hattıdır. Sesli yanıt self servise ulaşmak için 0850 542 0 542 numaralarını aramanız yeterlidir. Yaptığınız arama sonrası Vodafone müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yolu kullanılmak istendiğinde, “acil” ve “müşteri temsilcisi” söz öbeklerini sıkça kullanmanız yeterlidir. İsteğinizin acil gerçekleşmesi gerektiği anlamına gelen bu sesli talimatlar ile 50 saniye ila 1 dakikalık bir zaman aralığında doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerinde Verilen Hizmetler

Vodafone’da müşteri hizmetlerinden verilen hizmetler kullanım sırasında karşılaşılan problemler ve yapılmak istenen hızlı işlemler çerçevesinde değerlendirilir. Faturalı veya faturasız Vodafone hat kullanıcıları, çağrı merkezince verilen hizmetlerden sınırsız bir şekilde faydalanabilir. Vodafone çağrı merkezinin müşterilerine sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • IMEI, PUK ve PIN kodu işlemleri
 • Tarife ücretlendirmeleri hakkında bilgilendirme
 • Tarife kullanımı ve kalan dakika, SMS ve internet hakkı sorgulama
 • Vodafone RED ayrıcalıkları
 • Online servis işlemleri
 • Ek paket bilgilendirmeleri
 • Mevcut tarifelerle ilgili bilgilendirme
 • Cep TL işlemleri

Vodafone Müşteri Hizmetlerinden Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Vodafone çağrı merkezinden yapılacak işlemler hat kullanımının devamı için gerekli olan yükleme, onay verme ve arama kapatma gibi uygulamalardır. Vodafone’a ait faturalı veya faturasız hat kullanan tüm cep telefonu kullanıcıları, yapacakları şu işlemler için operatöre ait müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanabilirler:

 • TL yükleme
 • Fatura bilgilerini öğrenme
 • Hattı yurt dışı kullanıma açma veya kapama
 • Ek paket satın alma (Dakika, SMS ve internet)
 • Hatta 4,5G onayı verme
 • Mevcut tarifede değişiklik
 • Paket kalan SMS, dakika ve internet öğrenme
 • Kapsama haritası görüntüleme
 • Fatura ödeme
 • Farklı hatta TL transfer etme
 • Bedava internet kampanyalarında karşılaştıkları sorunlara çözüm alma

Vodafone Online Self Servis Müşteri Hizmetleri

Vodafone’da online işlemler hizmeti web veya mobil cihazlar aracılığı ile müşteri hizmetlerinden alınacak hizmetleri yapabilme fırsatı tanır. Online işlemler aracılığı ile tüm işlemlerinizi hızlı ve ücretsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri ile görüşmek yerine “Vodafone Online İşlemler” web sitesi ya da “Vodafone Yanımda” uygulaması ile benzer işlemleri internetten 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

vodafone yanimda

Self Servis uygulamaları, internetten operatörün işlem kanallarına erişim şansı tanır. Yapılan işlemlerin tamamı ise ücretsiz olarak sürdürülebilir. Dilerseniz mobil verinizi, dilerseniz sabit ev veya işyerini internetinizi kullanarak Vodafone’a ait online self servis giriş kanallarını kullanabilirsiniz. Yapılan bağlantı sonrası işlem menüleri takip edilerek yararlanılacak olan hizmet manuel olarak aktifleştirilebilir.

Vodafone Online Self Servis Giriş

Vodafone online giriş işlemleri https://online.vodafone.com.tr/ adresi üzerinden yapılır. Paylaşılan adres üzerinden işlem yapabilmek için Vodafone Online İşlemler şifresine sahip olmanız gereklidir. Şifre almak için “Sifre” yazarak 7070’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Şifrenizi temin etmeniz ardından giriş işlemleri için paylaşılan linke tıklayın ve açılan sayfada “cep telefonu numaranız” ile “Online işlemler şifresi” bilgilerini istenen alanlara giriş yaparak “Devam Et” butonuna tıklayın.

Vodafone Yanımda Mobil Uygulaması

Vodafone Yanımda uygulaması çağrı merkezi tarafından verilen hizmetlerin yanında Vodafone bedava internet kazanma kampanyalarının takip edilebildiği kullanışlı bir mobil uygulamadır. Android ya da iOS işletin sistemine sahip cihazınızdan Vodafone Yanımda uygulamasını kolayca kullanarak, Vodafone müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yolu yerine işlemlerinizi 7/24 ücretsiz ve hızlı bir şekilde mobil uygulama üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Vodafone online işlemler şifrenizi yukarıda paylaşıldığı gibi temin etmeniz ardından sırası ile aşağıdaki işlemleri tamamlayarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz:

 • Google PlayStore ya da Apple Store üzerinden “Vodafone Yanımda” uygulamasını cep telefonunuza indirin ve kurun.
 • Uygulamayı çalıştırın.
 • Uygulama giriş bilgilerinizi ilgili bölümlere ekleyerek giriş yapın.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

E-Devlet Mobil İmza Nasıl Alınır, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

İsimden Ücretsiz Telefon Numarası Bulma ve Sorgulama İşlemi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.