emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatörünün, kullanıcıları için sunmuş oldukları kampanyalar özel gün ve tarihlerde değişkenlik gösterdiği gibi rutin olarak devam eden kampanyalarda bulunmaktadır. Vodafone bedava internet kampanyalarından bazıları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Freezone Kampanyası
 • Bana Ne Var Kampanyası
 • Faturalı İnternet Kampanyaları
 • Faturasız İnternet Kampanyaları
 • Geleneksel Yükle Harca Kampanyası
 • Yıllık 1,5 GB Kampanyası
 • E-Fatura İnternet Kampanyası
 • Bedava 8 GB İnternet Kampanyası
 • Mevcut Müşteri Kampanyası
 • Yükle Harca Kazan Kampanyası
 • Özel Perşembe Fırsatı

Bu kampanyaların yanı sıra, yılbaşı gibi özel gecelerde sürpriz olarak verilen kampanyalar da bulunmaktadır. Bu kampanyaların faturalı ve faturasız hatlar için değişkenlik gösterdiği de bilinmektedir.

Vodafone Yanımda ile İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone Yanımda uygulaması ile kazanılan internet kampanyasının içeriğinde haftalık olarak farklı tutarda internet kullanım hakları tanımlanmaktadır. Kullanım haklarının sürprize göre günlük ya da haftalık olarak sunulduğu bilinmektedir.

500 MB ile 4 GB aralığında farklı internet kullanımlarına sahip olmak için Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uygulama indirildikten sonra Bana Ne Vak sekmesi içerisinden otomatik çark çevrilerek sürpriz hediyeler elde edilebilmektedir.

E-Fatura ile Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone operatörü kullananlar için çevreci uygulamaları teşvik eden bu internet kampanyası için, hat kullanıcılarına matbu şeklinde gelen aylık faturaları internet üzerinden almak istediklerini beyan etmeleri gerekmektedir.

E-faturaya geçiş yapan kişilerin on beş gün süreyle geçerli olacak 1 GB internet limitinin hatlara tanımlandığı bilinmektedir. Hatlara tanımlanan internet için büyük harflerle e fatura yazıp boşluk bıraktıktan sonra e-posta adresi yazılarak 7000 numarasına mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

E-fatura sisteminde olduğu gibi sms sistemi üzerinden faturalandırma almak isteyenler için de aynı internet verilmektedir. Bunun için e-fatura yerine büyük harflerle bitişik olarak sms fatura yazmak gerekmektedir.

Mevcut Müşteri Kampanyası Nedir?

4.5 G internet kullanımına geçme süreci için verilen bedava internet kampanyasıdır. Faturalı müşteriler için geçerli olan bu kampanya dahilinde üç aylık hediye internet kampanyası sunulmaktadır.

4.5 G İnternete geçiş yapmak isteyenlerin 3636 numaralı Vodafone hattına mesaj atmaları gerekmektedir. Bu hatta atılan mesajın ardından telefonun ve hattın 4.5 G için uygun olması halinde bedava internet hatta tanımlanmaktadır.

Özel Perşembe Fırsatı İnternet Kampanyası Nedir?

Faturasız hatlara özel olarak verilen internet kampanyası, tek seferde yapılan yüklemeler karşılığında verilmektedir. Yapılan yükleme tutarı 100 ile çarpılarak, günlük verilecek internet tutarı öğrenilebilmektedir.

Vodafone bedava internet kampanyalarından olan özel Perşembe kampanyasından yararlanmak için örneğin 20 TL yükleme yapıldığında 2 GB internet kullanım hakkı tanımlanmaktadır. Bu hak yalnızca bir gün geçerli bir hak olarak bilinmektedir.

Geleneksel Yükle Harca Kampanyası Nasıl Kullanılır?

Vodafone kullanıcılarından her kullanıcının yaptığı yüklemelere ya da harcadığı miktara göre verilen hediye internet hizmeti olarak bilinmektedir. Kişiye göre değişmekte olan 500 MB ya da 1 GB internet kullanımı hatta tanımlanmaktadır.

İnternet kullanımlarının akşam saat 18.00 ile sabah saat 06.00 aralığında geçerli olarak tanımlandığı bilinmektedir. Bunun için INTERNET yazıp 4455 hattına gönderilmesi gerekmektedir.

Freezone Kampanyası ile 4 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone müşterileri içerisinden hattı Freezone üzerinde tanımlı olan numaralar, genç kullanıcılardan oluşmaktadır. Freezone müşterileri için 1 gün geçerli olmak üzere 4 GB internet verilmektedir.

4 GB internet kampanyasından yararlanabilmek için Freezone World hesabına katılım gösterilmesi gerekmektedir. Sistemde kayıtlı olmayanlar için internet kullanımı tanımlanmamaktadır.

Yıllık 1,5 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone Akıl Küpü olarak bilinen kullanıcılar için verilmekte olan bir hizmet olarak bilinen bir kampanyadır. Yılda üç defa olacak şekilde kullanımına izin verildiği bilinmektedir. Sms yoluyla internet hakkına başvuru yapılabilmektedir.

Telefon üzerinden 500 MB yazarak 3636 üzerinden mesaj göndererek internet kullanım hakkı elde edilebilir. Fakat bu kullanım yalnızca Vodafone faturalı hat kullanıcılarına yönelik geliştirilmiş bir kampanya olarak bilinmektedir.

Faturasız Hatlar İçin Bedava İnternet Uygulaması Nedir?

Vodafone faturasız hat kullanıcıları için sunulmakta olan internet kampanyaları faturalı hatlara göre farklılık göstermektedir. Fakat hem faturalı hem de faturasız hatlar üzerinden kullanılabilecek kampanyalar da bulunmaktadır.

Faturasız kampanyalardan birisi, Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden hem faturalı hem faturasız operatörlerin internet kullanım hakları elde etmeleri mümkün olabilmektedir.

Yeni Kullanıcılara Özel İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone operatörleri ile yeni tanışan müşterilere yönelik farklı internet kampanyaları bulunmaktadır. Bu internet kampanyaları, geçiş yapan ya da yeni bir hat alan kullanıcılar için geçerli olmaktadır.

Vodafone ile tanışan yeni faturalı hat kullanıcıları için aylık 5 GB olmak üzere toplamda 60 GB bedava internet kullanımı bulunmaktadır. Bir yıl boyunca devam edecek bu uygulama hat sahibinin birinci yılını doldurmasının ardından sonlandırılmaktadır.

Vodafone TV Kullanıcıları İçin Bedava İnternet Kampanyaları Var Mıdır?

Vodafone TV uygulamasını kullananlar için sunulmakta olan bedava internet kampanyaları bulunmaktadır. Toplam bedava internet miktarının toplam 2 GB olduğu bilinmektedir. Fakat bu kullanım için Vodafone TV yönüne kullanım yapılacağının bilinmesi gerekmektedir.

Vodafone TV uygulaması; Google Play Store ve App Store sistemleri üzerinden ücretsiz olarak satın alınabilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi edinmek ve Vodafone TV kullanımını öğrenmek için www.vodafone.com.tr adresinin ziyaret edilmesi önerilmektedir.

Vodafone Üzerinden Arkadaşını Davet Ederek Nasıl İnternet Kazanılır?

Vodafone Yanımda uygulamasını arkadaşıyla paylaşanlar için özel olarak sunulmakta olan bedava internet kampanyaları bulunmaktadır. Vodafone Uygulamasını kullananlar için ekranın sağında bulunan sekmelerden arkadaşını davet et butonuna tıklanır.

Davet edilen arkadaş için bir uygulama referansı bulunmaktadır. Referans numarasının girişmesinin ardından 8 GB bedava internet kullanım hakkı, davet eden kullanıcının hattına tanımlanmaktadır.

Arkadaşını davet ederek internet hakkı kazanmak, kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bir kişi için belirlenen 8 GB olurken daha fazla kişinin referansla uygulamayı indirmesi ile daha fazla internet kullanım hakkı kazanılabilmektedir.

Süper 2 GB İnternete Nasıl Başvurulur?

Vodafone kullanıcıları için en çok tercih edilen internet kampanyalarından birisi olarak bilinmektedir. Bir defa kullanıma izin verilerek 2 GB internet hakkının hatta tanımlanması mümkün olmaktadır.

SUPER2GB yazısını mesaj metni olarak yazdıktan sonra 3636 numaralı hatta gönderilmesi ile onay mesajının ardından internet kullanılmaya başlanmaktadır. Bu hak yalnızca bir defa olacak şekilde sunulmakta olan bir hizmettir.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Paketi Nedir?

Yılbaşı gecelerinde özel olarak kullanılmakta olan bu paketin güncel miktarının 5 GB olduğu bilinmektedir. Her yıl farklılaşmakta olan bu tutarın daha fazla ya da daha az olması söz konusu olabilmektedir.

Yılbaşı geceleri için kullanılacak olan internet kampanyasının hem faturalı hem de faturasız hatlar için kullanılabilir olduğu bilinmektedir. Bir defaya mahsus olarak verilmiş olduğu için aynı gün tekrar alınamamaktadır.

Vodafone bedava internet kampanyaları içerisinde en uzun gece gibi zamanlarda yapılmakta olan farklı kampanyaların da bulunduğu bilinmektedir. Bu kampanyalar için Vodafone uygulamasının resmi sitesinin düzenli olarak takip edilmesi gerekmektedir. Duyurular sekmesinde tüm kampanyalardan haberdar olmak mümkün olmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

BimCell Bedava İnternet Kampanyaları

Yorumlar
 1. KENAN YILDIZ dedi ki:

  SELAMLAR.
  15.06.1999 SİGORTA BAŞLANGICIM.
  4A 1099-4B 3522 GÜN =4621 TOPLAM PRİMİM VAR.
  ŞU ANDA 4B TARIM SİĞORTASI ÖDEMEKTEYİM.
  %41 ENGELLİ RAPORUM VAR.
  ACABA 4B ‘LI MI YOKSA 4A’DAN EMEKLİ OLSAM DAHA YÜKSEK EMEKLİM MAAŞI ALIRIM.
  4A ‘LI OLUP NE KADAR PRİM ÖDEMEM GEREKİR Kİ EMEKLİ OLABİLEYİM.
  NE KADAR MAAŞ ALABİLİRİM .
  YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİ.
  TEŞEKKÜRLER.