emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

2021 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

2021 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası
07.10.2021

Vodafone’da hediye internet kampanyaları yeni yılla birlikte güncellendi. Geçmiş yıllarda kullanılan cazip fırsatlar, 2021 yılına ait faturalı ve faturasız hatlara yönelik eklenen yeni kampanyalarla zenginleşti. Vodafone bedava internet kampanyası seçenekleri, yeni yılda özel günlere yönelik tanımlanan dönemsel kampanyalara ek olarak uygulamalar üzerinden de alternatifler kazanarak kesintisiz mobil internet deneyimini artırma hedefini yakaladı.

Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcıları, güncel kampanyalar üzerinden hak kazandıkları bol GB’lar ile online geçirdikleri vakitleri kolayca artırabilirler.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAZANMA YOLLARI 2021

Vodafone’dan internet kazanmak için birden fazla yol bulunur. Bedava internet veren uygulamalar, numara taşıma, arkadaş davet etme ve SMS ile internet kodu gönderme gibi yöntemleri kullanarak Vodafone’dan hediye internet kazanabilirsiniz.

Kimler Vodafone’dan İnternet Kazanabilir?

Vodafone’dan internet kazanabilecek kişiler faturalı ve faturasız hat kullanıcılarıdır. Vodafone’a it faturalı veya faturasız hat kullanıcıları, internet kazanma yollarını takip ederek günlük, haftalık ve aylık geçerlilik süresine sahip hediye internetlerini kazanabilirler.

2021 VODAFONE YANIMDA BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Vodafone Yanımda kampanyaları 30 GB’a kadar hediye internet kazanma şansı sunuyor. Cep telefonunuza uygulama marketler üzerinden indirebileceğiniz Vodafone Yanımda uygulaması ile arkadaşınızı davet ederek, sevdiklerinizi Vodafone’lu yaparak ve süpermarkette harcama yaparak bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

vodafone yanimda

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et 9 GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone’a arkadaşını davet eden kullanıcılar, toplamda 9 GB’a varan bedava internet kazanma şansı yakalıyor. Kampanyaya katılım için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz ve uygulama içerisinde bulunan link aracılığı ile arkadaşınızı davet etmeniz yeterli oluyor. Yaptığınız davetle aylık 3 GB bedava internet kazanırken, arkadaşınızın davetinizi kabul etmesi siz ve arkadaşınız toplamda 9 GB hediye internet kazanıyor.

Vodafone Süpermarket Yanımda 10 GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Süpermarket Yanımda bedava internet kampanyasında, yapılan alışverişe indirim ve hediye internet kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “Süpermarket Yanımda” sayfasına giriş yapmanız ve 100 TL tutarında harcama yapmanız halinde, 20 TL indirim ve 10 GB bedava internet alabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var 5 GB Bedava İnternet Çarkı

Vodafone Bana Ne Var Çarkı ile 5 GB’a varan hediye internet kazanabilirsiniz. “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden ulaşılabilen çarkta, hediye internet yanında indirimler ve sürpriz hediyeler kazanılabiliyor. Akıllı cihaza sahip olmayan Vodafone kullanıcıları, 5065’e “BANANEVAR” yazarak kısa mesaj göndererek çarkta tanımlanan hediyeleri kazanma şansı yakalayabilir. Bana Ne Var kampanyası her hafta Pazartesi günleri yapılmaktadır. Haftada 1 kez uygulama ile bedava internet kazanma şansınızı değerlendirebilirsiniz.

2021 VODAFONE FATURALI BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Vodafone faturalı hatta bedava internet kampanyaları farklı isimler ve GB tutarları eşliğinde sunuluyor. GSM operatörü, e-Fatura ve 4.5G gibi hizmetleri deneyen müşterilerine yaptığı jestlerin yanında hediye çarkı gibi bedava internet veren uygulamalar ile faturalı hat kullanıcılarına bol GB hediye etmektedir.

Vodafone faturalı hat kullanıcılarının bedava internet yapmak için başvurabilecekleri güncel kampanyalar şu şekildedir:

 • Vodafone E-Fatura 1 GB bedava internet
 • Vodafone 4.5G Jesti 2 GB hediye internet
 • Vodafone Bana Ne Var 5 GB bedava internet
 • Vodafone Hediye Çarkı 100 GB bedava internet

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone E-Fatura hediye internet kampanyası 15 gün geçerli 1 GB internet paketi kazanılabilir. Kampanyaya katılım için fatura detaylarınızın e-Posta ile gönderilmesinin talep edilmesi yeterlidir. Talep oluşturmak için Vodaone hattınızdan aralarında birer boşluk bırakarak “E-Fatura” ve “E-Posta adresinizi” yazmanız ve 7000’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Tek sefere mahsus sunulan kampanyaya tüm Vodafone faturalı hat kullanıcıları katılabilmektedir.

Vodafone 4.5G Jesti 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G bedava internet kazanma kampanyası tek seferlik, 3 ay geçerliliği bulunan 2 GB hediye internet verir. Kampanyaya katılım için 4.5G uyumlu Vodafone hattınızdan 4545’e iki ayrı SMS göndermeniz gereklidir. İki ayrı mesaj olacak şekilde “4.5G” ve “4BUCAKG” hazırlanan mesajınızı 4545’e göndermeniz halinde, 3 ay boyunca geçerli 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

vodafone 4 5 gb internet

Vodafone Hediye Çarkı 100 GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Hediye Çarkı yeni yılda da bedava internet kazandırmaya devam ediyor. En bilinen Vodafone bedava internet kampanyası olarak öne çıkan Hediye Çarkı, yeni yılda 100 GB’a kadar hediye internet kazanma şansı sunuyor. Kampanyaya faturalı hat kullanıcıları ile birlikte faturasız Vodafone hat sahipleri de katılabilmekte olup, her hafta kazandığınız hediye internetlerle kazancınızı 100 GB’a kadar çıkarabilirsiniz.

vodafone hediye carki firsati

2021 VODAFONE FATURASIZ BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Vodafone’da faturasız hat sahipleri uygulama ve günlere özel tanımlanan hediye internet kampanyaları yanında sadece kendilerine özel tanımlanan bedava internet kampanyalarına katılabilirler. Vodafone, faturasız hat kullanıcıları için “Geleneksel Yükle Harca Kazan” ve “Perşembe Fırsatı” kampanyalarını düzenler. Kampanyalara katılım göstererek konuşma süresi ve bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Vodafone Yükle Harca Kazan 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone’da yükle harca kazan kampanyası dakika ve hediye internet kazanma şansı sunar. Yapılan yüklemeler ardından faturasız hat sahipleri, kampanya kapsamında 500 dakika konuşma ya da 1 GB hediye internet kazanabilir. Kampanyaya katılım için 4455’e “INTERNET” yazarak SMS gönderilmesi yeterlidir. Yapılan her yükleme ardından kampanya kapsamında 18:00 – 06:00 saatleri arasında kullanılabilecek 1 GB bedava internet kazanılmaktadır.

Vodafone Faturasızlara Özel Perşembe Bedava İnternet Kazanma Fırsatı

Vodafone özel Perşembe fırsatı ile yapılan her yüklemenin 100 katı olacak şekilde bedava internet kazanılabilir. Kampanya kapsamında kazanılacak olan bedava internet 24 saat geçerlilik süresine sahiptir. Yapacağınız yüklemeleri parçalı olarak gerçekleştirerek kazandığınız hediye internet tutarını artırabilirsiniz.

VODAFONE SMS İLE BEDAVA İNTERNET NASIL YAPILIR?

Vodafone’da SMS ile bedava internet veren güncel kampanyalara ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Farklı numaralara gönderilebilecek kısa mesajlar ile 500 MB’dan 2 GB’a kadar hediye internet kazanılabilmektedir. SMS ile Vodafone internet kazanma yolları hakkında merak edilen kampanya detayları ve kullanılacak kodlara aşağıda paylaşılan alt başlıklara göz atarak ulaşabilirsiniz.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Paketi Kodu

Vodafone’da 500 MB internet kodu 3636’ya kısa mesaj ile gönderilerek hediye internet kazanılabilmektedir. Kampanya kapsamında paketi kazanmak için “NET 500 MB” yazmanız ve 3636’ya SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Paketi Kodu

Vodafone’da 2 MB bedava internet kodu SMS ile gönderilerek 2 GB kazanılabilmektedir. İnternet paketini tanımlamak için “SURPRIZ” yazıp 6666’ya kısa mesaj gönderebilir ya da “Kazan” yazarak 4445’e SMS atabilirsiniz.

VODAFONE HOŞGELDİN 20 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Vodafone’nun hoş geldin hediyesi 20 GB’a kadar bedava internet kazanma şansı tanıyor. Operatörün en çok ses getiren hediye internet kampanyaları arasında yer alan “Vodafone Hoş Geldin Hediyesi” kampanyası, 1 aylık 20 GB ya da 1 aylık 10 GB hediye veriyor.

Kampanyaya katılım için son 1 ay içerisinde Vodafone web sitesi ya da mağazaları üzerinden numaranızı taşımanız, yeni hat almanız ya da faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapmanız gereklidir. Gerekli şartları sağlamanız halinde Vodafone bedava internet kampanyası kapsamında tanımlanan internetinizi almak için “Vodafone Yanımda” uygulamasına girmeniz ve “Ek Paketler” bölümünü ziyaret etmeniz yeterlidir.

Kırtasiye Yardımı Ne Kadar? Nasıl Alınır?

Maddi Yardım Yapan Kurumlar, Dernek ve İş Adamları

Devlet Elektrik Desteği Para Yardımı Başvurusu ve Sorgulama

Yorumlar

 1. Eser dedi ki:

  İnternet isyom

 2. Serhat dedi ki:

  Vodafone 1 günlük 10Gb isteyen varsan
  (……..) whatsapp tan mesj atmayin bakmiyorum sadece arayin yada normal mesj atin soz size yapacam 10gb olmasa 1 gunluk 1 gb yaparim sizlere haydi iyi gunler ??

  1. İbrahim dedi ki:

   Gönder Babacan

  2. Ceren dedi ki:

   Bugünlük internet lazım atabilir misin cidden?

 3. KENAN YILDIZ dedi ki:

  SELAMLAR.
  15.06.1999 SİGORTA BAŞLANGICIM.
  4A 1099-4B 3522 GÜN =4621 TOPLAM PRİMİM VAR.
  ŞU ANDA 4B TARIM SİĞORTASI ÖDEMEKTEYİM.
  %41 ENGELLİ RAPORUM VAR.
  ACABA 4B ‘LI MI YOKSA 4A’DAN EMEKLİ OLSAM DAHA YÜKSEK EMEKLİM MAAŞI ALIRIM.
  4A ‘LI OLUP NE KADAR PRİM ÖDEMEM GEREKİR Kİ EMEKLİ OLABİLEYİM.
  NE KADAR MAAŞ ALABİLİRİM .
  YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİ.
  TEŞEKKÜRLER.