• Vodafone Bedava İnternet Kampanyası


  Vodafone, müşterilerine yönelik faturalı ve faturasız hatlar ile günden güne etkili hizmet sunmaya devam ederken, onların internet dolaşımlarında sorun yaşamamaları amacıyla da bazı kampanyalar geliştirmektedir. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına yönelik geliştirilen bu kampanyalarda, hem Vodafone bedava internet hizmetleri sunulmakta hem de bazı sosyal medya hesaplarında geçerli olacak şekilde kısıtlı internet hizmeti sunmaktadırlar.


  Kullanıcıların Vodafone tarafından geliştirilen bedava internet paketlerinden haberdar olabilmeleri ve kullanım için başvuruda bulunabilmeleri için, birçok farklı alternatif de bulunmaktadır. Eğer hazırlanan kampanyalar genel olarak tüm müşterilere sunuluyorsa, bu durumda Vodafone internet sitesi, Vodafone Yanımda mobil uygulaması ve onlara yönelik gönderilecek kısa mesajları takip etmeleri yeterli olacaktır.

  Vodafone bedava internet kapsamında hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının başvurularını yapabilecekleri, geçerliliği süren kampanyaları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Vodafone 500 MB Bedava İnternet Kampanyası
   Vodafone tarafından faturalı hat kullanıcılarına sunulan Akıl Küpü isimli tarifeyi kullanan kişiler, 31 Aralık 2017 tarihine kadar bu hizmetten faydalanabilmektedir. Yedek internet paketi olarak adlandırılan bu hizmetten kişilerin ücretsiz olarak faydalanabilmeleri için cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne girerek Yedek MB yazmaları, bu mesajı da 3636’ya göndermeleri yeterli olacaktır. Kısa mesaj gönderildikten kısa bir süre sonra, Vodafone tarafından hattınıza 500 MB internetin tanımlandığına dair kısa mesaj aldıktan sonra, internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

   

  • Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası
   Vodafone kullanıcılarına yönelik geliştirilen Vodafone Yanımda uygulaması, faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına bedava internet sunmaya devam ediyor. Vodafone bedava internet kapsamında, 500 MB ve 1 GB olacak şekilde internet hediye edilmektedir. Kişiler, bu kampanyadan faydalanbilmek için doğrudan uygulamayı cep telefonlarına yüklemelidirler. Ardından ilk kullanımları için internetleri tanımlanacak, ilerleyen günlerde de değişen boyutlarda hediye internet hizmetlerinden faydalanabilecekler.
  • Vodafone Yanımda Bana Ne Var Kampanyası
   Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan kişiler, Bana Ne Var menüsüne giriş yaptıktan sonra telefonlarını salladıklarında, 500 MB’lık bedava internet kazanmaktadırlar. Her hafta faydalanılabilecek bu kampanyada, internet kullanım süresi de 24 saat olarak belirlenmiştir. Kullanımınız sonrasında ne kadar hediye internetinizin kaldığını ve ne zamana kadar bu internetin geçerli olduğunu, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden takip edebileceksiniz.

   

  Sponsorlu Bağlantılar


  • Vodafone 4.5 Kullanıcılarına 2 GB Hediye İnternet Kampanyası
   Türkiye’de 4.5G kapsama alanı konusunda lider konumunda yer alan Vodafone, 4.5G deneyimini daha iyi şekilde yaşamak isteyen kişilere, 2 GB’a kadar hediye internet sunmaktadır. Vodafone bedava internet kapsamında sunulan 2 GB’lık ücretsiz internet paketinden faydalanmak isteyenlerin 4.5G yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterlidir. Kısa mesaj sonrasında, onlara hediye edilecek 2 GB’lık hediye internet paketini, 1 ay süre ile kullanabilmektedirler.
  • Vodafone’dan 5 GB Ücretsiz İnternet Kampanyası
   5G destekli SIM Kart ve cep telefonu kullanan Vodafone kullanıcıları, 1 ay boyunca geçerli olan 5 GB internet fırsatından da faydalanabilmektedirler. 31 Aralık 2017 tarihine kadar başvuruların yapılabileceği bu internet kampanyasında, 4BUCAKG yazılıp 4545’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Kısa mesaj sonrasında, internet hattınıza tanımlanacaktır.
  • Vodafone Faturasız Hatlara Özel 2 GB İnternet
   Faturasız hat kullanıcılarının, internet paketi yapacak liraları olmadığında ya da internet paketleri bittiğinde, tek bir kısa mesaj sonrasında 2GB bedava internet kullanmaları mümkündür. Bunun için ABONE SUPER2GB yazdıktan sonra 3636’ya mesaj atılması yeterlidir. Kısa mesaj sonrasında faturasız hat kullanıcılarına verilecek olan bedava internet ise 1 ay süre ile hattınızda geçerli olacaktır.
  • Vodafone E-Fatura Kullanıcılarına Bedava İnternet
   Vodafone faturalı hat kullanıcıları, ekstrelerini E-Fatura olarak alma talimatı verdiklerinde, 15 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB internetten faydalanabilecektir. Bunun için cep telefonlarından EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra E-Posta adreslerini yazarak 7000’e göndermeleri gerekmektedir. Eğer e-posta adresiniz yerine, faturaların yalnızca kısa mesaj yolu ile sizlere iletilmesini istiyorsanız, SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Söz konusu kampanya, 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerliliğini sürdürecektir.

  Vodafone bedava internet konusunda geçerli olan kampanyalar yukarıdaki gibidir. Vodafone kullanıcılarının faydalanacağı ücretsiz interner paketlerinin yanı sıra, kullandıkları internet miktarı kadar hediye internet kazanabilecekleri uygulamalar da bulunmaktadır. Bvunun için cep telefonlarının kısa mesaj bölümünde Kazan yazılıp 4445’e kısa mesaj göndermek yeterlidir. Kısa mesaj sonrasında tarafınıza bir onay mesajı gönderilecek ve bu mesaj sonrasında, hattınızda bulunan internet kullanımınız ile birlikte, tüm kullanımlarınız toplanarak, yeni dönemde hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

  Son olarak, Vodafone kampanyalarından daha çabuk haberdar olmak, hem ücretsiz hem de özel fiyatlar ile ek internet paketi almak isteyen kişilerin, en kısa sürede cep telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Uygulamayı yüklediklerinden dolayı onlara sunulan hediye internetin beraberinde, Bana Ne Var gibi menülere giriş yaparak da özel fırsatlardan faydalanabilirler. Uygulama üzerinden ayrıca hem internet paketleri hem de kalan kullanım haklarını anlık olarak görüntüleyebilirler.

  Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

  Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları
  tıkla sorunu sor

  Vodafone Bedava İnternet Kampanyası İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın