Genel

2019 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile Türkiye’nin en çok kullanılan operatörü onlarca Bedava GB İnternet dağıtmaya devam ediyor. Vodafone müşterileri için düzenlediği birbirinden avantajlı kampanyaları ile her zaman üst sıralarda yerini korumayı başarmış durumdadır. Vodafone Türkiye’nin en çok kullanılan operatörü olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları doğrultusunda en çok tercih edilen operatör olarak bulunmaktadır.


Vıdafone Faturalı – Faturasız tarifelerini kullanan müşterilerimiz yapacakları birkaç işlem uygulamaları ile Bedava İnternet kullanım hakkı kazanabilmektedirler. İster mevcut müşterileri olsun isterse yeni Vodafone müşterisi olsun her Vodafone’luya göre Bedava GB İnternet bulunmaktadır. Vodafone Faturalı – Faturasız müşterilerimiz bulundukları tarifelerine ilave olarak kazandıkları Bedava GB İnternet haklarını diledikleri gibi kullanabilmektedirler.

Vodafone düzenlediği avantaj dolu kampanyaları ile müşteri memnuniyetini en üst noktalara taşımayı hedef almaktadır. Çekim gücü en yüksek operatör olarak birinci hedefimiz kesintisiz iletişim sağlamaktır. Vodafone mevcut müşterileri ve yeni müşterileri için düzenlediği Bedava İnternet kampanyası ile hangi şekilde Bedava İnternet kazanabilirsiniz siz değerli müşterilerimiz için yazımızda derlemiş bulunmaktayız. Vodafone’da herkes için Bedava İnternet bulunmaktadır.

Vodafone Dijitale Özel Başvurulara Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Dijitale Özel Başvurulara Bedava 6 GB İnternet Kampanyası, faturalı tarifelerden dilediğinizi seçerek başvurularınızı dijital ortamdan sağlayın Bedava 6 GB İnternet kazanın. Vodafone’a yeni gelecek olan müşterilerimize özel dijital başvuru sağlayacak olan abonelerimize İlk 3 ay seçtikleri tarifelerine ek olarak Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone Dijitale Özel Başvurulardan Bedava 6 GB İnternet kazanmak için hemen kendinize uygun faturalı tarifeyi seçin dijital ortamdan başvurunuzu gerçekleştirin Bedava 6 GB İnternet kazanın. Dijital ortamdan yapmış olduğunuz başvurunuzu sizin istediğiniz adrese kadar ücretsiz teslim ediyoruz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava 9 GB İnternet Kazan

Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava 9 GB İnternet Kazan, Bedava İnternet kampanyası düzenleyen operatörler arasında ilk sırada kesinlikle Vodafone bulunmaktadır. Öyle ki Vodafone yepyeni bir kampanya daha düzenleyerek sizlere sunmaktadır. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden arkadaşınızı Vodafone’a davet eden Bedava 9 GB İnternet kazanıyor. Sizde Vodafone’lu iseniz arkadaşınızı Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden Vodafone’a davet edin Bedava İnternet kazanın. Üstelik Bedava İnternet kampanyasından hem siz hem arkadaşınız kazanın.

Vodafone Yanımda Uygulaması Üzerinden arkadaşınızı Vodafone’a davet ettiğinizde kazanan sadece siz değilsiniz hem arkadaşınız kazanıyor hem de siz kazanıyorsunuz. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden arkadaşınızı davet ederek kazandığınız interneti saat sınırlaması olmadan 3 ay içinde kullanmanız gerekir. 3 ay sonunda kullanmadığınız internet hediyesi otomatik olarak silinecektir.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile arkadaşınızı davet ederek Bedava 9 GB İnternet kazanmak için dilerseniz paylaşım linki üzerinden de linki dilediğiniz yerde paylaşarak Vodafone’a davette bulunabilirsiniz. Arkadaşını davet et kampanyasında davet eden aboneler için arkadaş sınırlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar arkadaş davetinde bulunabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için davet edilen kişinin Vodafone resmi web sayfasından hat taşıma ve ya yeni hat alması gerekmektedir.

Vodafone Hat Taşıma ve Satın Alma Seçenekleri Nelerdir?

Vodafone Hat Taşıma ve Satın Alma Seçenekleri Nelerdir?  Vodafone resmi web sayfası üzerinden online işlemlere özel olan tarifelerden birini seçerek ya da numara taşıma işlemini başlatarak yeni SİM kartınızı kapınıza kadar ücretsiz teslim alabilirsiniz. Dilerseniz Vodafone Online işlemlere özel olarak hazırlanan Red tarifelerinden dilediğinizi seçerek hattınızı 24 saat içerisinde size teslim edebiliyoruz. 24 saat içerisinde teslimat seçeneği sadece Vodafone Online işlemlere özel olarak Red tarifelerinden birine gelen müşterilerimize özel olarak hazırlanmıştır.

Vodafone Faturalı Yaza Özel Bedava 24 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Yaza Özel Bedava 24 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone faturalı hatlarından birini ister yeni satın alarak gelsin isterse numara taşıyarak gelsin Vodafone’a gelene yaza özel kampanya Bedava 24 GB İnternet verilecektir. Vodafone Faturalı Yaza Özel Bedava 24 GB İnternet Kampanyasından faydalanabilmek için İster Uyumlu, ister Red, ister saçma güzel tarifeleri, hangisini seçerseniz seçin 12 ay boyunca her ay tarifenize ek 2 GB, toplamda 24 GB hediye kazanırsınız.

Vodafone Faturalı müşterilerimize hoş geldiniz hediyesi olarak Bedava 24 GB İnternet hakkı verilecektir. Vodafone Faturalı müşterilerimize özel 12 Ay boyunca toplamda 24 GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken Vodafone faturalı tarifelerinden birine isterseniz yeni hat satın alarak ya da numara taşıyarak gelene Bedava 24 GB İnternet.

Vodafone / Faturalı Uyumlu Online 6 Tarifesi Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Uyumlu Online 6 Tarifesi Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone online üzerinden Vodafone Uyumlu Online 6 Tarifesini satın alan müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kazanacaklardır. Üstelik başvurusunu online üzerinden gerçekleştiren müşterilerimize taahhütleri boyuca Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkına sahip olabileceklerdir. Yani 12 Ay boyunca toplam 24 GB Bedava İnternet kazanacaklardır.

Yapmanız gereken sadece başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirmektir. Vodafone Uyumlu Online 6 Tarifesine başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirin sizde hemen Bedava İnternet kazanmaya başlayın.

Vodafone / Faturalı Red Online Pass’im Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Red Online Pass’im Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile online olarak Vodafone Red Online Pass’im tarifesini satın alanlara özel Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Üstelik Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı paketteki haklarınız dışında sunularak toplam 12 ay olarak ve 24 GB olarak verilecektir.

Vodafone Türkiye’nin en çok internet tercih edilen operatörü olarak en fazla Bedava GB İnternet dağıtan operatör olarak da ilk sırada yer almaktadır. Vodafone Online üzerinden, Vodafone Faturalı Red Online Pass’im tarifesine gelen Bedava İnternet kullanım haklarını kazanmaya başlayın.

Vodafoen / Faturalı FreeZone Saçma Güzel Online S Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafoen Faturalı FreeZone Saçma Güzel Online S Bedava 2 GB İnternet Kampanyası olarak müşterilerimize Bedava İnternet kazandırmaya devam ediyoruz. Özellikle genç müşterilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu tarifelerine ek ekstra Bedava GB İnternet tarifenize ek olarak sunulmaktadır. Üstelik Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sadece 1 ayla sınırlı değildir.

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel Online S Bedava 2 GB Kampanyası, Bedava İnternet kullanım hakkı taahhütünüz boyunca yani 12 ay toplam olarak 24 GB verilmektedir. Hemen Vodafone’a gelin her ay Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanın.

Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel Online M Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel Online M Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile tarifelerine ekstra internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel Online M tarifesine gelen ve taahhütte bulunan müşterilerimiz için aylık Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir.

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel Online M tarifesine gelen müşterilerimiz aylık Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkını taahhütleri boyunca yani 12 aylık toplam olarak 24 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel Online L Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel Online L Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone’nun online tarifesi olan Saçma Güzel Online L paketini satın alan müşterilerimiz aylık olarak ekstra Bedava 2 GB İnternet kazanıyorlar.

Üstelik Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel Online L tarifesine gelen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kampanyasından taahhütleri boyunca faydalanabilmektedirler. Bedava 2 GB İnternet aylık olarak 12 ay boyunca toplam 24 GB internet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı Red First Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Red First Bedava 2 GB İnternet Kampanyası, Vodafone Red First yeni kampanyası içeriğindeki internet kapsamının genişliğine rağmen Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Vodafone Faturalı Red First kampanyasına gelen müşterilerimiz taahhüt verdikleri süre boyunca ayda 2 GB Bedava İnternet 12 ay boyunca hatlarına tanımlanacaktır.

Vodafone Faturalı Red First tarifesine gelen müşterilerimiz taahhütleri boyunca ayda 2 GB Bedava İnternet toplam 12 ay boyunca 24 GB internet kullanım hakkına sahip olabileceklerdir.

Vodafone / Faturalı Redli Yaz Video Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Redli Yaz Video Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile de Vodafone Faturalı Redli Yaz Video tarifesine gelen müşterilerimiz de tarifelerine ek olarak Bedava 2 GB İnternet kazanmaktadırlar. Üstelik Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sadece 1 ay değil taahhütleri boyunca verilmektedir.

Vodafone Faturalı Redli Yaz Video Tarifesine gelen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kampanyasından taahhütleri boyunca her ay toplam 12 ay boyunca 24 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı Redli Yaz Sosyal Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Redli Yaz Sosyal Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone Faturalı Redli Yaz Sosyal tarifesine gelen müşterilerimiz tarifelerine ek olarak Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadırlar. Tarifelerine ek olarak sunulan Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı taahhütleri boyunca verilmektedir.

Vodafone Faturalı Redli Yaz Sosyal Kampanyasına gelen müşterilerimiz taahhütleri boyunca ayda 2 GB Bedava İnternet toplamda 12 olarak 24 GB Bedava İnternet kazanmaktadırlar.

Vodafone / Faturalı Redli 8 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Redli 8 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile de Vodafone Faturalı Redli 8 tarifesine gelen müşterilerimiz de tarifelerine ek olarak Bedava 2 GB İnternet kazanmaktadırlar. Üstelik Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sadece 1 ay değil taahhütleri boyunca verilmektedir.

Vodafone Faturalı Redli 8 Tarifesine gelen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kampanyasından taahhütleri boyunca her ay toplam 12 ay boyunca 24 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı Redli 12 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Redli 12 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası, Vodafone Redli 12 yeni kampanyası içeriğindeki internet kapsamının genişliğine rağmen Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Vodafone Faturalı Redli 12 kampanyasına gelen müşterilerimiz taahhüt verdikleri süre boyunca ayda 2 GB Bedava İnternet 12 ay boyunca hatlarına tanımlanacaktır.

Vodafone Faturalı Redli 12 tarifesine gelen müşterilerimiz taahhütleri boyunca ayda 2 GB Bedava İnternet toplam 12 ay boyunca 24 GB internet kullanım hakkına sahip olabileceklerdir.

Vodafone / Faturalı Redli 15 Bedava 2 GB Kampanyası

Vodafone Faturalı Redli 15 Bedava 2 GB Kampanyası ile tarifeye gelen müşterilerimiz tarifelerine ek olarak her Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Vodafone Faturalı Redli 15 tarifesine gelen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kampanyasından taahhütleri boyunca faydalanabilmektedirler.

Vodafone Faturalı Redli 15 Tarifesine gelen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kampanyasından 12 ay boyunca toplam olarak 24 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı Redli 15 Plus Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Redli 15 Plus Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone Faturalı Redli 15 Plus tarifesine gelen müşterilerimiz tarifelerine ek olarak taahhütleri boyunca her ay Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone Faturalı Redli 15 Plus tarifesine gelen müşterilerimiz tarifelerindeki kullanım haklarına ilave olarak taahhütleri boyunca ayda Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Vodafone Faturalı Redli 15 Plus tarifesine gelen müşterilerimiz ayda 2 GB toplam 12 Ay boyunca Bedava 24 GB İnternet kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı Redli 20 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone / Faturalı Redli 20 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile tarifeye gelen müşterilerimiz tarifelerine ek olarak her Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Vodafone Faturalı Redli 20 tarifesine gelen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kampanyasından taahhütleri boyunca faydalanabilmektedirler.

Vodafone Faturalı Redli 20 Tarifesine gelen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kampanyasından 12 ay boyunca toplam olarak 24 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel 6 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 6 Bedava 2 GB İnternet Kampanyasına gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 6 kampanyasına gelen müşterilerimiz taahhütleri boyunca ayda Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadırlar.

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 6 Tarifesine gelen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kampanyasından 12 ay boyunca toplam olarak 24 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel 8 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 8 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 8 tarifesine gelen müşterilerimiz tarifelerine ek olarak taahhütleri boyunca her ay Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 8 tarifesine gelen müşterilerimiz tarifelerindeki kullanım haklarına ilave olarak taahhütleri boyunca ayda Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 8 tarifesine gelen müşterilerimiz ayda 2 GB toplam 12 Ay boyunca Bedava 24 GB İnternet kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel 10 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 10 Bedava 2 GB İnternet Kampanyasına gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 10 tarifesine gelen müşterilerimiz tarifelerindeki kullanım haklarına ilave olarak ayda 2 GB Bedava İnternet kazanıyorlar. Üstelik Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı taahhütleri boyunca hatlarına tanımlanacaktır.

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 10 tarifesine gelen müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca aylık Bedava 2 GB Bedava İnternet kazanmaktadırlar. Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 10 tarifesine gelen müşterilerimize özel olarak aylık 2 GB toplamda 12 ay boyunca 24 GB Bedava İnternet hakkı sunulacaktır.

Vodafone / Faturalı FreeZone Saçma Güzel 16 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 16 Bedava 2 GB İnternet Kampanyasına gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 16 kampanyasına gelen müşterilerimiz taahhütleri boyunca ayda Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadırlar.

Vodafone Faturalı FreeZone Saçma Güzel 16 Tarifesine gelen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kampanyasından 12 ay boyunca toplam olarak 24 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı Uyumlu 1 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Uyumlu 1 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile aylık internet kullanım hakkınız 3 GB olmaktadır. Vodafone Uyumlu 1 GB tarifesine gelen müşterilerimiz aylık olarak Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadırlar.

Üstelik Vodafone Faturalı Uyumlu 1 GB Tarifesine gelen müşterilerimiz aylık Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkını taahhütleri boyunca kullanıma sahip olmaktadır. Vodafone Faturalı Uyumlu 1 GB Tarifesine gelen ve taahhütleri boyunca aylık 2 GB toplamda 12 aylık olarak Bedava 24 GB İnternet kazanmaktadır.

Vodafone / Faturalı Uyumlu 2 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Uyumlu 2 Bedava 2 GB İnternet Kampanyasına gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Vodafone Faturalı Uyumlu 2 kampanyasına gelen müşterilerimiz taahhütleri boyunca ayda Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadırlar.

Vodafone Faturalı Uyumlu 2 Tarifesine gelen müşterilerimiz Bedava 2 GB İnternet kampanyasından 12 ay boyunca toplam olarak 24 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı Uyumlu 4 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Uyumlu 4 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone Faturalı Uyumlu 4 tarifesine gelen müşterilerimiz tarifelerine ek olarak taahhütleri boyunca her ay Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır.

Vodafone Faturalı Uyumlu 4 tarifesine gelen müşterilerimiz tarifelerindeki kullanım haklarına ilave olarak taahhütleri boyunca ayda Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Vodafone Faturalı Uyumlu 4 tarifesine gelen müşterilerimiz ayda 2 GB toplam 12 Ay boyunca Bedava 24 GB İnternet kazanacaklardır.

Vodafone / Faturalı Uyumlu 6 Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Uyumlu 6 Bedava 2 GB İnternet Kampanyasına gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Vodafone Faturalı Uyumlu 6 tarifesine gelen müşterilerimiz tarifelerindeki kullanım haklarına ilave olarak ayda 2 GB Bedava İnternet kazanıyorlar. Üstelik Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı taahhütleri boyunca hatlarına tanımlanacaktır.

Vodafone Faturalı Uyumlu 6 tarifesine gelen müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca aylık Bedava 2 GB Bedava İnternet kazanmaktadırlar. Vodafone Faturalı Uyumlu 6 tarifesine gelen müşterilerimize özel olarak aylık 2 GB toplamda 12 ay boyunca 24 GB Bedava İnternet hakkı sunulacaktır.

NOT: Tarifeler için yazılan Bedava İnternet yazıları tarifelere ek hediye olarak düzenlenen kampanya ya istinaden yazılmıştır. Vodafone’nun düzenlediği kampanya doğrultusunda tarifelere ek hediye olarak verildiğinden Bedava İnternet kategorisinde değerlendirilmiş bulunulmaktadır.

https://www.cepyo.com/vodafone-bedava-internet-paketi-kampanyalari/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. SELAMLAR.
  15.06.1999 SİGORTA BAŞLANGICIM.
  4A 1099-4B 3522 GÜN =4621 TOPLAM PRİMİM VAR.
  ŞU ANDA 4B TARIM SİĞORTASI ÖDEMEKTEYİM.
  %41 ENGELLİ RAPORUM VAR.
  ACABA 4B ‘LI MI YOKSA 4A’DAN EMEKLİ OLSAM DAHA YÜKSEK EMEKLİM MAAŞI ALIRIM.
  4A ‘LI OLUP NE KADAR PRİM ÖDEMEM GEREKİR Kİ EMEKLİ OLABİLEYİM.
  NE KADAR MAAŞ ALABİLİRİM .
  YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİ.
  TEŞEKKÜRLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı