• Turkcell Bedava İnternet Kampanyası


  Türkiye’nin iletişim devi Turkcell, kullanıcılarına sağladığı kapsama alanı hizmetinin yanı sıra, dönem dönem ortaya çıkardığı kampanyalarla da memnun etmeye devam etmektedir. Özellikle internetin yoğun bir şekilde kullanılmasından dolayı, mevcut internet paketini bitiren kişilere yönelik hazırlanan bedava internet kampanyaları, bu alandaki en güzel örnektir. Turkcell bedava internet hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler, hem sürekli olarak geçerli olan hem de dönem dönem açılan kampanyalardan faydalanarak, katılım sağlayabilirler.


  Turkcell tarafından geliştirilen bedava internet kampanyalarında, hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına yönelik birçok farklı kampanya sunulmaktadır. Şuan geçerli olan ve kişilerin başvuruda bulunabilecekleri internet kampanyalarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  1. Otomatik Ödeme 2 GB Bedava İnternet Kampanyası
   31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerliliği bulunan kampanyada, faturalı hat kullanıcılarının banka hesaplarından ya da kredi kartlarından, faturalarının ödenmesi için otomatik ödeme talimatı vermeleri yeterli olacaktır. Kişiler otomatik ödeme talimatı verdiklerinde, ilk faturalarının ödeme işlemi gerçekleştikten sonra, bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabilecektir.
  2. Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet
   Turkcell tarafından geliştirilen Salla Kazan uygulaması, ilk etapta 1 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli tutulmuştu. Ancak, kullanıcılar tarafından yoğun talep gören bu kampanyanın süresi uzatılmıştır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, mobil cihazlarına Hesabım uygulamasını indirmeleri yeterli olacaktır. Eğer cep telefonları 4.5G uyumluysa ve hatlarını da 4.5G için yenilemişlerse, bu kampanyadan faydalanabilecektir. Bu kampanya dahilinde, kişilerin 10 GB’a kadar ücretsiz internet kullanım hakkı bulunmaktadır.
  3. Turkcell Faturalı Haydi Gel 2 GB Bedava İnternet Kampanyası
   Turkcell tarafından belirlenen faturalı hat paketlerinde, size özel hazırlananlardan birisine geçtiğiniz zaman, 1 yıl boyunca geçerli olan internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. İnternet kampanyasından faydalanmak için, size önerilen faturalı hat paketine geçmeniz yeterli olacaktır. Geçiş sağlandıktan sonra, 12 ay boyunca her ay 2 GB, toplamda da 24 GB bedava internet kullanımı sağlayabileceksiniz.
  4. Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava İnternet
   Turkcell’in genç müşterilerine yönelik hazırladığı internet paketi olarak bilinen GNÇ Eko Paket’e geçiş sağlanır ve en az 12 aylık bir taahhüt verilirse, 22:00 ile 06:00 saatleri arasında geçerli olacak şekilde 1 GB bedava internet kullanımı sağlayabilirler.
  5. Turkcell GNÇ Uygulaması 1 GB Bedava İnternet
   Turkcell bedava internet
   hizmetlerinden bir diğeri de, mobil cihazlarda çalışmak üzere tasarlanan GNÇ Uygulaması ile sunulmaktadır. Kişiler cep telefonlarına GNÇ Uygulaması’nı indirdikten sonra 7 gün geçerli olacak şekilde 1 GB internet hatlarına tanımlanacaktır. Ayrıca, BIP ismi verilen mesajlaşma uygulamasını indiren ve burada GNÇ kanalına girerek GNC1GB yazan kişilere, ekstra 1 GB internet hediye edilmektedir.
  6. Turkcell TL Yükleyene Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

  Hesabım uygulamasını kullanarak faturasız hatlarına TL yüklemesi yapan kişiler, 1 gün boyunca geçerli olacak 1 GB internetlerini kullanmaya başlayabilirler.

  1. Turkcell Fırtına Paketleri’ne Özel İnternet Kampanyası
   Turkcell’in faturalı hat kullanıcıları için geliştirdiği Fırtına Paketleri’nde, 4 GB’lık ve 8 GB’lık paketleri kullananlara özel bedava internet kampanyası hala geçerliliğini korumaktadır. 4 ve 8 GB’lık faturalı hat paketi kullananlar, Hesabım uygulaması üzerinden 1 GB bedava internetlerini hatlarına tanımlayabilirler. Aynı zamanda Fırtına 16 GB Platinium paketi kullanan kişiler de, Hesabım uygulamasına girerek Bip’te geçerli olacak 5 GB hediye internetlerini hatlarına tanımlayabilirler. Bu kampanya, 26 Aralık 2017 tarihine kadar geçerliliğini korumaktadır.
  2. Bip Messenger 1 GB Hediye İnternet Kampanyası
   Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında çokça tercih edilen Bip, Turkcell kullanıcılarına bedava internet kazandırmaya devam ediyor. Eğer Turkcell kullanıcıları, kendisi için verilen referans linki ile 5 arkadaşının Bip Messenger kullanmasını sağlarsa, 1 ay boyunca geçerli olacak 1 GB internet kullanımına sahip olacaklar. 5 arkadaşınızı Bip Messenger’e getirdikten sonra otomatik olarak kullanacağınız internet paketi için, son katılım tarihi 31 Aralık 2017’dir.
  3. Turkcell’e Geçenlere 8 GB Hediye İnternet
   Eğer Turkcell’in internet sitesie giriş yaparak, hattınızın Turkcell’e geçişi için talepte bulunursanız, Turkcell tarafından verilen aylık 2 GB bedava internet paketinden faydalanabilirsiniz. Faturalı ya da faturasız hatta geçişleri sağlanan kişiler, her ay 2 GB olarak faydalanabilecekleri internet paketinden 4 ay boyunca faydalanacaktır. Ayrıca, kişilerin bu kampanyadan faydalanabilmeleri için herhangi bir Turkcell mağazasından değil, doğrudan Turkcell internet sitesinden geçiş talimatı vermesi gerekmektedir. Kişilerin kampanyada faydalanacakları son tarih ise 23 Kasım’dır.

  Turkcell bedava internet kampanyaları, yukarıda belirttiğimiz gibidir. Türkiye’nin neredeyse tamamında sorunsuz bir şekilde internete bağlanabileceğiniz Turkcell operatöründe, zaman zaman size özel bedava internetlerden de faydalanabileceksiniz. Turkcell tarafından kullanıcılara özel olarak hazırlanan internet paketleri, Hesabım uygulamasından ya da kısa mesaj yolu ile kişilere bildirilmektedir. Bundan dolayı, Hesabım uygulamasına giriş yapıldığında, cep telefonlarından bildirim almak istediğinizi Turkcell’e iletmeniz size fayda sağlayacaktır. Size sunulan bedava internetlerin kalan kullanımlarını da, aynı şekilde Hesabım uygulamasından takip edebileceksiniz.

  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

  Vodafone Bedava İnternet Kampanyası
  tıkla sorunu sor

  Turkcell Bedava İnternet Kampanyası İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın