• 2019 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

  Turkcell’den bedava mobil internet yapmak, 2019 yılında Turkcell’in müşterilerine sunduğu kapmayanlarla mümkündür. Siz de eğer Turkcell müşterisiyseniz bu kampanyalardan yararlanarak mobil hattınıza tanımlı ücretsiz internet paketi yapabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanma hakkında sitemizdeki yazıları takip ederek kampanyalarla ilgili gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.


  Turkcell telekomünikasyon şirketi kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti sağlamak adına hem özel günlerde hem de sıradan günlerde birçok kampanya düzenlemektedir. Son dönemde mobil internet kullanıcıları için internet paketlerindeki limitleri artıran Turkcell, aynı zamanda müşterilerine bedava internet kampanyaları hizmeti sunmaya devam ediyor. Bu kampanyalardan yararlanmak için faturalı ya da faturasız fark etmeksizin Turkcell kullanıcısı olmanız yeterlidir. Öte yandan başka bir telekomünikasyon şirketini kullanıyorsanız da numaranızı taşımanız akabinde söz konusu bedava internet kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

  Turkcell bedava internet 2019 yılında hazırlamış olduğu kampanya dâhilindeki mobil internet paketlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

  Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

  Turkcell kullanıcıları hem Turkcell’in müşterilerine sunduğu tarifelerden yararlanarak hem de Turkcell desteğiyle piyasaya çıkarılmış uygulamaların kampanyalarından faydalanarak bedava internet sahibi olabilirler. Müşteriler mobil hatlarına Turkcell bedava internet kodu ile tanımlama yaparak hemen bedava mobil internet paketinin tadını çıkarabilirler.

  Bu sebeple önce Turkcell’in alt kuruluşlarının akıllı telefon uygulamalarıyla sağladığı bir hizmet olan bedava internet paketi kampanyalarına, sonra da özel günlerde Turkcell’in müşterilerine sunduğu bedava internet hizmetine bir göz atalım.

  Sponsorlu Bağlantılar


  Turkcell Bedava İnternet Paketi Veren Uygulamalar

  Turkcell müşterilerinin merakla öğrenmek istedikleri bedava internet veren uygulamalar, aynı zamanda Turkcell’in alt kuruluşları olduğundan, bu şekilde müşteri memnuniyetine yönelik kampanyalarda kullanılmaktadır. Bu uygulamaları akıllı telefonunuza mağaza bölümünden indirerek anında bedava internet sahibi olabilirsiniz. İşte Turkcell bedava internet veren uygulamalar listesi:

  Turkcell Hesabım Uygulaması Salla Kazan ile Bedava İnternet Kampanyası

  Turkcell müşterilerinin bedava internet kampanyaları arasında en çok rağbet gösterdiği uygulama Turkcell Hesabım uygulamasıdır. Akıllı telefonunuzun markası modeli fark etmeksizin uygulama mağazası kısmından Turkcell Hesabım’ı ücretsiz indirebilirsiniz. Bu uygulama içerisinde “Salla Kazan” konseptli bir kampanya ile Turkcell, her hafta belirli müşterilerine bedava internet paketi hediye etmektedir. Bu uygulamayı ücretsiz edinip giriş yaptıktan sonra her hafta internet kazanma şansınız vardır. Bu kampanya ile verilen ücretsiz internet hizmetinden her haftada sadece 1 kere kazanma hakkınız vardır. Bir hafta içinde 2 kere kazanmanız mümkün değildir.

  Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

  Turkcell’in bir diğer alt kuruluşu olan Yaani arama motorunun uygulamasıyla da bedava internet kazanabilirsiniz. App store veya Play store’dan Yaani’yi ücretsiz bir şekilde indirebilir ve uygulamayı açtıktan sonra Turkcell abonesi olarak ayda 1 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Öte yandan 1 GB limitli bedava internetin hattınıza tanımlandığına dair SMS ile bilgilendirildikten sonra hemen hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat bu bedava interneti kullanmak için belirli şartlar vardır. Bunlar şartlar:

  • Kazandığınız bu 1 GB bedava interneti sadece Yaani arama motoru için kullanabilirsiniz. Dolayısıyla 1 GB kullanım hakkı olan bedava interneti Yaani uygulaması dışında kullanmanız mümkün değildir.
  • Müşteri olarak bu paketi iptal etmediğiniz sürece her ay 1 GB bedava internet kazanmaya devam edersiniz. Yalnız Turkcell’in belirlediği şartlara göre uygulamayı silerseniz bedava internet hakkınızı kaybedersiniz.
  • Buna ek olarak paketi iptal ettikten sonra bir daha bedava internet kampanyasından yararlanmanız mümkün değildir.
  • Bu kampanyadan yararlanmak için akıllı telefonunuzun işletim sistemi versiyonu, iOS için 4.1 ve Android için 4.0 sürümlerinde ve üzerinde olması gerekmektedir

  Turkcell GNC Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

  Turkcell, GSM operatörünün bilinen en popüler uygulaması olan GNC Turkcell ile bedava internet kazanabilirsiniz. Hemen cep telefonunuza GNC uygulamasını indirebilir, uygulamanın “ÇATLAT” özelliğiyle ücretsiz internetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu uygulama ile sahip olacağınız bedava interneti haftada 2 seferden fazla kullanmanız mümkün değildir.

  Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

  Aynı şekilde cep telefonunuza Turkcell BİP uygulamasını ücretsiz indirerek bedava internet hizmeti alabilirsiniz. BİP uygulaması üzerinden konuşarak, mesajlaşarak ve arkadaşlarınızı BİP uygulamasına davet ederek hediye 1 GB internetten yararlanabilirsiniz.

  Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

  Turkcell’in müşterilerine sunduğu bedava internet kampanyaları birçok farklı uygulama üzerinden hizmet veriyor. iOS ve Android mağazalarından ücretsiz olarak indirebileceğiniz Toplantıdayım uygulaması haftalık 5 lira bir bedel talep etmektedir. Bu uygulamanın aktif edilmesiyle de her hafta 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

  Turkcell’in kendisinin ve alt kuruluşlarının uygulamalarıyla müşterilerine sunduğu bedava internet kampanyaları bu şekildedir. Şimdi ise Turkcell bedava internet 2019 yılında başka hangi yollarla hizmet veriyor onlara bakalım:

  Turkcell 61Cell 200 MB İnternet Hediye

  Trabzonsporlu Turkcell müşterilerine özel olarak hazırlanan bu pakette hem Trabzonspor’un maçları hakkında anında bilgi alabilir hem de bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu kampanyadan yaralanmak için ücretsiz Turkcell bedava internet kodu olan 61CELL GOL TS yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

  Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava İnternet Kampanyası

  Turkcell’den son dönemde bütün sektörlerde başlatılan bir kampanya olan “Enflasyonla Mücadele” kapsamı altında müşterilerine BİP uygulamasından verilen bir hizmettir. Buna göre 4.5G’li Turkcell aboneleri mevcut kampanyalarındaki tüm özellikleri 2 katına katlayarak 1 sene boyunca bedava internet kullanabilirler.

  https://www.cepyo.com/turkcell-bedava-internet-paketi-kampanyalari/  tıkla sorunu sor

  2019 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın