Genel

2019 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

2019 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları, Türkiye’nin müşteri portföyü en kalabalık operatöründen süper Bedava İnternet kampanyaları değerli müşterilerini beklemektedir. Turkcell Faturalı – Faturasız müşterilerinin tarifelerinin yanında ekstra olarak kazanabilecekleri onlarca Bedava İnternet kampanyaları bulunmaktadır. Turkcell Faturalı – Faturasız müşterilerimizin tarifelerinin yanında ekstra olarak birkaç adım işlem uygulaması gerçekleştirdikten sonra kazanabilecekleri onlarca Bedava İnternet kampanyaları bulunmaktadır.


Turkcell Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü olarak her zaman çalışmalarımızın önceliği müşteri memnuniyeti olmaktadır. Turkcell olarak müşteri memnuniyeti bizim için önceliğimizdir. Turkcell yaptığı Bedava İnternet Kampanyaları ile en çok akıllı cihaz kullanıcıların kalbini çoktan kazanmış bulunmaktadır. Turkcell kampanyaları ile tarifenize ek olarak sizde birçok Bedava GB İnternet kazanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı – Faturasız müşterileri yapacakları birkaç adım işlem uygulaması ile sadece bir sefere mahsus Turkcell bedava internet kazanmamaktadır. Gerekli onaylamaları sağladıkları takdirde taahhütleri müddetçe her ay Bedava İnternet GB’ları kazanabileceklerdir. Turkcell olarak müşterilerimizin memnuniyeti, sizlere karşı sorumluluğumuzu yerine getirmenin memnuniyetini yaşamaktayız. Turkcell her zaman düzenlediği kampanyaları ile önce göze sonra yüzlerdeki gülümsemeye odaklı çalışmalarımız bulunmaktadır.

Turkcell Faturalı ya da Faturasız müşterilerimizin tarifelerine ek olarak Bedava İnternet GB’ları nasıl kazanabilirsiniz? Hangi adımları takip ederek Bedava İnternet kazanımı gerçekleştirebilirsiniz? Tüm sorularınızın yanıtını yazımızdan bulabilirsiniz. Turkcell olarak sizler hangi kampanyadan nasıl ve ne kadar Bedava İnternet kazanabilirsiniz? Hepsinin işlemlerini tek tek yazımızda anlatmaya çalışıyoruz.

Turkcell Yeni Faturalı Dünyası Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Yeni Faturalı Dünyası Bedava 30 GB İnternet Kampanyası ile Turkcell ile yeni faturalı müşterilerimiz dünyasına gelenlere İlk Aya Özel Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı veriyoruz. Turkcell Faturalı Zengin İçerikli tarifeler arasından kendisine uygun olanı seçerek gelenler müşterilerimiz, seçtikleri kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktif hale gelir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Turkcell Yeni Faturalı Dünyası Bedava 30 GB Kampanya Detayları

 • Abone; TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİi A.Ş.(“TURKCELL”) tarafından düzenlenmekte olan Kampanya (“ Katlama Kampanyası”) Paketlerinden bireysel abone olarak yararlanmak istemesi sebebiyle aşağıdaki tüm hususları bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder:
 • Katlama Kampanyası, ana paketin üzerine alınabilen, internet kotasını ikiye katlayan kampanyadır. Katlama Kampanyasına katılım sağlanması halinde, Turkcell paket ücret ve koşullarına ilişkin hiçbir taahhüt vermemekte olup, taahhüt süresi boyunca verilen fayda sadece ana paketteki internet faydasının ikiye katlanmasıdır. Ana paketin ücreti dahil tüm koşullarında değişiklik yapılabilecektir.
 • Katlama kampanyası kapsamında ikiye katlanan internet kotasını kısmen ya da tamamen kullanmamış olması halinde, kullanmadığı kısmın bir sonraki aya devri gibi herhangi bir talebi olmayacaktır. Söz konusu internet faydalarını başka bir hatta devretme hakkı bulunmamaktadır.
 • İnternet faydasının bitiminde ana pakete ilişkin kurallar geçerli olacaktır. Güncel aşım bedelleri makul bir süre öncesinden www.turkcell.com.tr adresinden (“Web Sitesi”) bildirilecektir.
 • Abonenin hattına tanımlanacak olan katlanan internet sadece yurt içinde kullanılabilecek; yurt dışı kullanımları Web Sitesi’nde yer aldığı şekliyle gidilen ülkeye göre belirlenen kurallar kapsamında ücretlendirilecek; güncel olan koşullar ilgili tarife kapsamında her zaman değişebilecek ve kampanya kapsamında olmayan “Tarifen Yurt Dışında Geçerli” veya varsa üzerine tanımlı olan başka bir yurt dışı tarifesi üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir. Yurt dışında yapılan aşım kullanımları ilgili yurt dışı paket/tarifesinin aşım ücretlendirmesi ile ücretlendirilecek olup uluslararası dolaşıma ilişkin koşullar Web Sitesi’nde belirtilmiştir.
 • Hattına ait abonelik sözleşmesini, hattın/hatların üçüncü kişiye devri, başka bir operatöre taşınması ve sair bir sebeple feshetmeyecek, hattının kesin olarak görüşmeye kapatılması talebinde bulunmayacak, TURKCELL tarafından adına kayıtlı sair tüm hatlara ilişkin abonelik sözleşmeleri uyarınca bu Katlama Kampanyası kapsamındaki hattının kesin olarak görüşmeye kapatılmasına veya abonelik sözleşmesinin feshine sebep olmayacak, Katlama Kampanyasına katıldığı hattını ön ödemeli veya kurumsal hatta geçirmeyecek, üzerine kayıtlı olan/kayıtlı olmayan başka bir hat ile değiştirme talebinde bulunmayacak ve söz konusu hatta ait mevcut fatura döneminin değiştirilmesi talebinde bulunamayacaktır.
 • Yükümlülüklerine kısmen veya tamamen aykırı davranması ve/veya taahhüt süresi sona ermeden Katlama Kampanyası’ndan ayrılmak istemesi ve/veya hattını başka bir operatöre taşıması ya da başkasına devretmesi ve/veya faturasını son ödeme tarihinde ödememesi durumunda (TURKCELL’in ilk ihlalde cezai şart talep etme ve/veya Kampanyadan çıkarma hakkını kullanmamış olması, bu haktan vazgeçildiği şeklinde yorumlanmayacaktır.), Katlama Kampanyası kapsamındaki faydanın hattına tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar olan sürede (fatura dönemi bazında) sağlanan katlanan internet faydası bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca sağlanacak toplam katlanan internet faydası bedeli kıyaslanarak lehe olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır. Kampanya kapsamında sağlanan katlanan internet faydasının bedeli turkcell.com.tr’de yer almaktadır.
 • Katlama Kampanyası kapsamındaki hattın TURKCELL tarafından 4.5G altyapısı üzerinden sunulan hizmetlerden faydalandırılmasına onay vermektedir ve işbu Katlama Kampanyası kapsamında 4.5G Katlanan Internet Paketlerini 4.5G uyumlu cihazlarla 4.5G kapsama alanı içindeyken 4.5G şebekesi üzerinden, 4.5G kapsaması olmayan alanlarda 3G/EDGE/GSM şebekesi üzerinden kullanabilecek, 4.5G hizmetlerinden faydalanmaya başlama saati bir hattan diğerine değişiklik gösterebilecek ve 4.5G internet hızının şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza, bağlanılan siteye, TURKCELL 4.5G bağlantısının kapsama alanına ve coğrafi koşullara göre değişebilecektir.
 • Bu bilgilendirmede düzenlenmemiş olan hususlarda ve Mobil İletişim Hizmet fatura/larına yansıtılmış/yansıtılacak olan tüm bedellerin tahsilatında Abonelik Sözleşmesi hükümleri uygulanacaktır.
 • Abone uyuşmazlık konusundaki başvurularını Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabilecektir.

Turkcell Joker Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Joker Bedava İnternet Kampanyası, Turkkcell operatöründe bulunan bireysel ses hattına sahip müşterilerimiz, bulundukları tarifenin bir üst tarifesine geçiş yaptıklarında onlarca Bedava GB İnternet kazanıyor. Üstelik Bedava GB İnternet kullanım hakkı abonenin Turkcell operatöründe bulunduğu abonelik yılının yaşına göre verilmektedir.

Turkcell Joker Bedava İnternet Kampanyasından Bedava GB İnternet kazanabilmek için bulunduğunuz tarifenin bir üst tarifesine geçiş yapmanız gerekmektedir. Turkcell operatörü olarak bir üst tarifeye geçiş yapmanızın yanında Turkcell operatöründe bulunduğunuz yıl kadarda ekstra Bedava GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir.

Turkcell Joker Bedava İnternet Kampanya Detayları

 • Bireysel Faturalı ses müşteriler hediye almaya hak kazanır.
 • 08.2019 tarihi itibarıyla bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olup mevcutta paket taahhüdü devam eden aboneler, “Joker Hediyeler Kampanyası” ile yeni bir taahhütlü kampanyaya geçerek 12 ay boyunca taahhütte bulundukları anda mevcut paketlerinin fiyatı ile yeni geçtikleri paketin fiyatı arasındaki fark hesaplanacaktır.
 • Fiyat farkına göre aşağıda süresi ve içeriği belirtilen yurt içinde geçerli 12 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri yurt içinde geçerli hediye hakları abonelere otomatik olarak hediye edilecektir;
 • Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 25TL üzerinde ise 3 adet Haftalık 2GB paketi (25TL dâhil),
 • Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 10-25TL arasında ise 2 adet Haftalık 2 GB paketi (10TL dâhil, 25TL hariç),
 • Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 0-10TL arasında ise 1 adet Haftalık 2 GB paketi (0TL ve 10TL hariç),
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 25TL üzerinde ise 3 adet Haftalık 1 GB paketi (25TL dâhil),
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 10-25TL arasında ise 2 adet Haftalık 1 GB paketi (10TL dâhil, 25TL hariç),
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyor ve hesaplanan fiyat farkı 0-10TL arasında ise 1 adet Haftalık 1 GB paketi (0TL dâhil, 10TL hariç).
Fiyat Farkı 10 – Abonelik Yaşı 10 + Abonelik Yaşı
0 – 9TL 12 ayda 1 kez Haftalık 1 GB 12 ayda 1 kez Haftalık 2 GB
10 – 24TL 12 ayda 2 kez Haftalık 1 GB 12 ayda 2 kez Haftalık 2 GB
25+ TL 12 ayda 3 kez Haftalık 1 GB 12 ayda 3 kez Haftalık 2 GB

Bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olup mevcutta paket taahhüdü olmayan aboneler, “Joker Hediyeler Kampanyası” ile yeni bir taahhütlü kampanyaya geçerek 12 ay taahhüde bulundukları anda yeni paketin ücretine göre yurt içinde geçerli hediye hakları verilecektir.

 • Yeni paket ücreti 79TL’den düşük ise;
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa 12 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri 2 adet Haftalık 1GB paketi,
 • Abone 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi ise 12 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri 2 adet Haftalık 2GB paketi;
 • Yeni paket ücreti 79TL ve üzeri ise;
 • Abone 10 yıldan kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa 12 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri 3 adet Haftalık 1GB paketi;
 • Abone 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi ise 12 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri 3 adet Haftalık 2GB paketi hediye edilecektir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası ile ister faturalı ister faturasız Turkcell müşterisi olun her hafta Salla Kazan Kampanyası ile onlarca Bedava GB İnternet kazanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile her hafta onlarca Bedava GB İnternet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası ile kazanmaya başlamak için, Dijital Operatör Uygulaması’nda Salla Kazan ekranında telefonunuzu sallayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun hareket algılama özelliği yoksa ilgili ekrandaki butona basarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya dahilinde her hafta hediye kazanma şansınız bulunmaktadır. Her haftanın hediyesi için yukarıda anlatılan işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyasından Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Borç kapama ve taksitlendirme olan hatlar aktif ise katılabilir. Kampanyaya birden fazla hattınızla katılım sağlayabilirsiniz.

Türkcell Salla Kazan Bedava İnternet Hediye Tablosu

Hediyeler Detaylar
Aylık TV+ Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Fizy Premium Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
3 Aylık Lifebox Üyelik Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.
Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 2.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık GollerCepte Süper Paket Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

 

Aylık Dergilik Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir
Haftalık Hürriyet Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir
Aylık Playcell Extra Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir
Aylık Playcell Plus Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Upcall Statune Paketi Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
App Store’da geçerli 10TL hediye Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Google Play’de geçerli 10TL hediye Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Google Play’de geçerli 5TL hediye Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 25 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir
Aylık 10 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık 3 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
3 Ay Tekrarlı Aylık 3 GB Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.
3 Ay Tekrarlı Aylık 1 GB Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 10 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 5 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 4 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 2 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 500 MB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 500 MB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
12 Saatlik 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 12 saat boyunca geçerlidir.
6 Saatlik 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 6 saat boyunca geçerlidir.
3 Saatlik 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 saat boyunca geçerlidir.
1 Saatlik 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 saat boyunca geçerlidir.
Paylaş Haftalık 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Paylaş Günlük 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Paylaş Haftalık Sahur 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece 22:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir.
Haftalık Hafta İçi 5 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece hafta içi günlerinde geçerlidir.
Haftalık Hafta İçi 1 GB İnternet Hediye aktivasyon SMS’i sonrasındaki 7 gün içerisinde sadece hafta içi günlerinde geçerlidir.
Haftalık 1 GB Facebook & Twitter Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB Instagram Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB Instagram Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 3 GB Youtube Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1 GB Youtube Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Turkcell İçi 10.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Aylık Her Yöne 250 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 10.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 1.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Turkcell İçi 1.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 500 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık Her Yöne 100 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük Her Yöne 100 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Günlük Her Yöne 1 Saat Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
Hafta Sonu Her Yöne 1.000 Dakika Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında sadece ilk hafta sonu boyunca geçerlidir.

Turkcell / Faturasız Hat Alana Bedava 15 GB İnternet

Turkcell / Faturasız Hat Alana Bedava 15 GB İnternet, Turkcell’e gelen faturasız hat alan müşterilerimiz için süper kampanya bulunmaktadır. Turkcell Faturasız hat alam müşterilerimize özel olarak Bedava 15 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır.

Turkcell Faturasız yeni hat alan müşterilerimizi çok özel avantajlarla karşılıyoruz. Hem hattınızın açılışında bol internetli açılış hediyeleri, hem de 3 ay boyunca hattınıza yüklediğiniz TL ve paketlere ek toplam 15 GB Bedava İnternet veriyoruz. Hemen sizde Turkcell Hazır Kartlı olun avantajlı fırsattan yararlanın.

Turkcell / Rahat Haydi Gel Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Rahat Haydi Gel Bedava 1 GB İnternet Kampanyası ile sizde hemen Turkcell’e gelin avantajlı kampanyalı tarifelerden birini seçin Bedava 1 GB İnternet 12 ay boyunca hattınıza yüklensin. Turkcell’e gelen müşterilerimiz her zaman sunulan avantajlı tekliflerden sonuna kadar faydalanabilmektedir. Hemen sizde Turkcell’e gelin sunulan avantajlı Bedava İnternet kullanım hakkını kazanın.

Turkcell / Rahat Haydi Gel Bedava 1 GB İnternet Kampanya Detayları

 • 05.2019 tarihi itibarıyla, son 90 gün içinde Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenler arasından Rahat Paket alan bireysel aboneler kampanya avantajından yararlanmaya başlayacaklardır. Kampanya kapsamında Rahat Paket alan abonelere pakete ek yurt içinde kullanabilecekleri 1 GB yurtiçi internet paket aldıkları her ay hediye edilecektir.
 • Rahat Paket almayan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır. İlgili aboneler Turkcell Rahat Tarife’ye gelişinin ardından 12 ay boyunca kampanyadan faydalanabilecek olup, paket almadığı aylarda hediye fayda tanımlanmayacaktır. Kampanya faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanyanın başladığına dair gelecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanım yapılmaya başlanabilecektir. Kullanım süresi sonunda paketler yenilenmeyecektir. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir. Kampanyadan aynı fatura dönemi içerisinde en fazla 1 kez yararlanılabilir. Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.

Turkcell / Rahat Paycell Ödeme Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Rahat Paycell Ödeme Bedava 1 GB İnternet Kampanyası ile fatura ödemelerini Paycell kart ile gerçekleştiren Bedava 1 GB İnternet kazanıyor. Turkcell Faturalı avantajlı tarifelerinden birine gelerek fatura ödemesini Paycell kart ile gerçekleştirenlere Bedava 1 GB İnternet verilecektir.

Turkcell Rahat Tarife’ye kaydolan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket” bulunan bireysel müşteriler faydalanabilir. 27.05.2019 tarihi itibarıyla Kampanya kapsamında ilgili tarifede bulunan ve üzerinde Rahat Paket olan müşteriler arasından, Paycell Kart ile Turkcell Rahat Tarife faturasını ödeyen müşterilere bir sonraki Rahat Paket alımında pakete ek, paket süresince kullanabileceği ek 1GB yurt içi cepten internet hediye edilecektir.

Turkcell / Rahat Paycell Ödeme Bedava 1 GB İnternet Kampanya Detayları

 • Turkcell Rahat Tarife’ye kaydolan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket” bulunan bireysel müşteriler faydalanabilir. 27.05.2019 tarihi itibarıyla kampanya kapsamında ilgili tarifede bulunan ve üzerinde Rahat Paket olan müşteriler arasından, Paycell Kart ile Turkcell Rahat Tarife faturasını ödeyen müşterilere bir sonraki Rahat Paket alımında pakete ek, paket süresince kullanabileceği ek 1GB yurt içi cepten internet hediye edilecektir.
 • Kampanyanın başladığına dair gelecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanım yapılmaya başlanabilecektir. Kampanya faydası otomatik olarak tanımlanacaktır. Kullanım süresi sonunda paketler yenilenmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir. Kampanyadan aynı fatura dönemi içerisinde en fazla 1 kez yararlanılabilir. Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.
 • Fayda bitiminde faturalı müşteriler internet kullanımlarına kendi tarifelerinden devam eder. Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
 • Kampanya yalnızca Turkcell Rahat Tarife’de kalınması durumunda geçerlidir. Devir, ödeme tipi değişikliği ile faturasıza geri dönülmesi, numara taşıma, borç nedeniyle veya abone isteğiyle hattı kapama durumlarında kampanya faydaları sonlanır.
 • Rahat Paket almayan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.

Turkcell / Rahat Otomatik Ödeme Bedava 1 GB Kampanyası

Turkcell Rahat Otomatik Ödeme Bedava 1 GB Kampanyası ile Turkcell avantajlı tarifelerinden birine gelerek fatura ödeme şeklini otomatik ödeme olarak gerçekleştiren müşterilerimize Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır.

Turkcell Rahat Otomatik Ödeme Bedava 1 GB Kampanyası, numara taşıma, yeni hat alımı, faturasızdan geçiş veya faturalı diğer tarifelerden geçiş yoluyla Turkcell Rahat Tarife’deki bireysel aboneler faydalanabilir. 27.05.2019 tarihi itibarıyla, Kampanya’dan Turkcell Rahat Tarife’de bulunan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket” bulunan müşteriler yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında ilgili tarifede bulunan ve üzerinde Rahat Paket olan müşteriler arasından, Turkcell Rahat Tarife’sinin faturasına yönelik otomatik ödeme talimatı veren ve fatura ödemesi gerçeklesen müşterilere her fatura ödemesi gerçekleştikten sonra bir sonraki Rahat Paket alımında pakete ek, Rahat Paket süresince kullanabileceği ek 1GB yurt içi internet hediye edilecektir.

Turkcell / Rahat Otomatik Ödeme Bedava 1 GB Kampanya Detayları

 • Numara taşıma, yeni hat alımı, faturasızdan geçiş veya faturalı diğer tarifelerden geçiş yoluyla Turkcell Rahat Tarife’deki bireysel aboneler faydalanabilir. 27.05.2019 tarihi itibariyle, Kampanya’dan Turkcell Rahat Tarife’de bulunan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket” bulunan müşteriler yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında ilgili tarifede bulunan ve üzerinde Rahat Paket olan müşteriler arasından, Turkcell Rahat Tarife’sinin faturasına yönelik otomatik ödeme talimatı veren ve fatura ödemesi gerçeklesen müşterilere her fatura ödemesi gerçekleştikten sonra bir sonraki Rahat Paket alımında pakete ek, Rahat Paket süresince kullanabileceği ek 1GB yurt içi internet hediye edilecektir. Kampanyanın başladığına dair gelecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanım yapılmaya başlanabilecektir. Kampanya faydası otomatik olarak tanımlanacaktır. Kullanım süresi sonunda paketler yenilenmeyecektir. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir. Kampanyadan aynı fatura dönemi içerisinde en fazla 1 kez yararlanılabilir. Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır. Otomatik ödeme talimatının iptal edilmesi durumunda kampanya faydası tanımlanmayacak olup, iptal edilecektir.
 • Fayda bitiminde faturalı müşteriler internet kullanımlarına kendi tarifelerinden devam eder. Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
 • Kampanya yalnızca Turkcell Rahat Tarife’de kalınması durumunda geçerlidir. Devir, ödeme tipi değişikliği ile faturasıza geri dönülmesi, numara taşıma, borç nedeniyle veya abone isteğiyle hattı kapama durumlarında kampanya faydaları sonlanır.

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanyası ile Turkcell Bedava İnternet kazandırmaya devam ediyor. Üstelik Bedava İnternet kazanmak için yapmanız gereken sadece fizy ile müzik dinlemek ve Bedava İnternet kazanmak olacaktır. fizy Premium üyeliklerinden herhangi birine sahip olan abonelerimiz, fizy’de müzik dinlerken internet kazanıyor.

 • fizy Dinledikçe Kazan 250MB: fizy’den 1 takvim ayında 100 ile 249 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 250 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 500MB:fizy’den 1 takvim ayında 250 ile 499 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 500 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 1 GB:fizy’den 1 takvim ayında en az 500 dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 1 GB internet hediye edilecektir.

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kampanya Detayları

 • Kampanya süresi 1 Ekim 2017 – 31 Aralık 2019arasıdır.
 • Kampanyadan takvim ayının son gününde fizy Premium Üyeliği, Yıllık fizy Premium Üyeliği, fizy Premium Ek paketi olan bireysel Turkcell aboneleri yararlanır.
 • Kampanya kapsamında fizy’den dinlenilen şarkı sayısına göre, abonelere belirli baremlerde ücretsiz internet hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulacak faydalar ve bu faydaların kazanılması için dinlenilmesi gereken şarkı sayısına ilişkin baremler aşağıda listelenmiştir;
 • fizy Dinledikçe Kazan 250MB:fizy’den 1 takvim ayında 100 ile 249 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 250 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 500MB:fizy’den 1 takvim ayında 250 ile 499 arasında şarkı dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 500 MB internet;
 • fizy Dinledikçe Kazan 1 GB:fizy’den 1 takvim ayında en az 500 dinleyen abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 1 GB internet hediye edilecektir.
 • Sadece fizy üzerinden yapılan şarkı dinlemelerinde geçerlidir. Radyo veya video dinlemeleri dâhil değildir.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar ilgili ayı takip eden ayın ilk haftasında tanımlanır. İlk tanımlama Kasım ayının ilk haftasında yapılacaktır.
 • Paketler kapsamındaki internet faydalarının ücretlendirme periyodu faturasız aboneler için 100 kb’tır, Faturalı aboneler için kendi tarifesinin ücretlendirme periyodu geçerlidir.
 • Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez.
 • Paketler kullanım dönemleri sonunda yenilenmez.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet’i Kap Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet’i Kap Kampanyası ile Turkcell müşterileri Bedava İnternet kazanmaya devam ediyor. Turkcell GNÇ Çatlat Hediye İnterneti Kap kampanyası GNÇ uygulamasını indirerek uygulama içindeki Çatlat bölümüne girip yumurtaları çatlatarak faydalanabileceğin bir kampanyadır. GNÇ Çatlat Hediye İnterneti Kap kampanyası ile haftanın 2 farklı gününde sürpriz hediyeler ve fırsatlar kazanabilirsin.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet’i Kap Kampanyası ile yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazan!

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanya Detayları

 • GNÇ uygulaması 26 yaş altı gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital platformdur. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için www.turkcell.com.tr/gnctrkcll adresini ziyaret ediniz.
 • Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabileceklerdir.
 • Kampanyadan 1 hafta içerisinde en fazla 2 ayrı günde faydalanılabilir. Turkcell bu hakkı istatistiksel modellerle belirleyeceği kitlelere dönemsel olarak artırarak ek kampanyalar sunabilir.
 • Kampanyadan faydalanmak için kullanıcıların uygulamayı kullandıkları cihazın ayarlar menüsünden GNÇ uygulaması için konum izni vermeleri gerekmektedir.
 • Uygulama içerisinde belirlenen ve telefon numarasına tanımlanan kampanya günleri değiştirilemez. Turkcell gün değiştirme hakkını dönemsel olarak ek kampanyalarla kullanıcılara sunabilir.
 • Kampanya günleri uygulama içinde istatistiksel modellere göre oluşturulmuş olup, her kullanıcıya haftanın 2 günü kampanyadan yararlanma hakkı tanınır.

Turkcell 4.5G Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Turkcell 4.5G Bedava 10 GB İnternet Kampanyası ile SIM kartı 4.5G uyumlu olmayan müşterilerimiz, SIM kartlarını 4.5G uyumlu yeni kart ile değiştirdikleri zaman Bedava 10 GB İnternet kazanacaklardır. Turkcell SIM kart değişikliği yapan abonelerimiz bir ay içerisinde kod ile birlikte SMS gönderdiklerinde, 10 GB hediye faydasından yararlanabilir.

Turkcell 4.5G Bedava 10 GB İnternet kampanyasından faydalanmak için, hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 GB internet verilecektir. Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir. Hediye internetten yararlanabilmek için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.

Turkcell 4.5G Bedava 10 GB İnternet Kampanya Detayları

 • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar uzatılmıştır.
 • Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
 • Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
 • Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
 • İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
 • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paket kapsamındaki internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra, abone kendi aşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Herhangi bir aşım tarifesi olmaması durumunda, abone, standart internet tarifesinden ücretlendirilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu