emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları
09.04.2020

Günümüzde şirketlerin sadece kâr amaçlı çalışmaması ve bireylerin şirketlere karşı hissettiği aidiyet duygusunu artırmak için yapmış olduğu bazı çalışmalar mevcuttur. Bu çalışmalara genel olarak sosyal sorumluluk projeleri denir. Her şirket gibi Turkcell de müşterilerine sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bazı ayrıcalıklar sunmaktadır. Bu ayrıcalıkların temel mantığı, sürekli olarak alışveriş yapabilecek maddi kaynağa sahip olmayan insanlar da dahil olmak üzere bireylere şirkete bağlılık sağlanması amacıyla ücretsiz bazı hizmetler vermektir. Bu bağlamda Turkcell müşterilerine bedava SMS paketleri, bedava dakika hakları ve bedava internet hizmetleri sağlamaktadır. Bu hizmetler bireylerin hazır kart sahibi veya faturalı hat kullanıcısı olma durumlarına göre farklılık göstermektedir.

Turkcell 3 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Kazanılır?

Turkcell tarafından müşterilerin gündelik alışverişlerini yapabileceği kart olan Paycell kartı kullanıma sunulmaya başlanmıştır. Bu kartı temin eden müşteriler, kartın kullanıma açılması ve onaylanmasıyla birlikte 1 GB hediye internetle ödüllendirilir. Bu hediyeye ek olarak bireyler bu alışveriş kartıyla yapacakları her harcamadan sürpriz hediyeler kazanabilir. Ayrıca alışverişlerde kullanılmak üzere Paycell kartı hesabına para yüklenmesi ve alışverişlerin Paycell kart hesabı üzerinden yapılması sonucu müşterilere Turkcell tarafından 3GB hediye internet paketi verilmektedir. Hediye internet, alışverişin yapılması ardından Turkcell tarafından müşteriye gönderilecek olan SMS ile hizmete girer.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell tarafından sunulan ücretsiz internet hizmetlerinden bir tanesi de hediye havuzu uygulamasından kazanılabilecek olan bedava internet paketleridir. Hediye havuzu internet hediyesini almak için öncelikle operatörün sağladığı mobil uygulamanın indirilmesi gerekmektedir. Mobil uygulamaya giriş yapmak için Turkcell tarafından SMS yoluyla şifre alındıktan sonra belirlenen şifre ile uygulamaya giriş yapılabilir. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra hediye havuzu seçeneğine tıklayarak kampanyaya dahil olunur. Kampanyaya dahil olduktan hemen sonra 1GB internet hediyesi müşterilerin hattına tanımlanır. Bununla birlikte hediye havuzu üzerinden haftalık olarak hediye paketler kazanılabilir. Bu haftalık hediye internet paketlerinin miktarı 5GB’a kadar çıkabilmektedir.

Turkcell Genç Bedava 1 GB İnternet Nedir?

Turkcell tarafından genç müşterilere sunulan hizmetlerden bir tanesi de bedava 1GB internet hediyesidir. Bu hediyeye sahip olmak için öncelikle BİP uygulamasını indirmek gerekir. Uygulamayı edindikten sonra bireysel kullanıcı adı ve şifre kullanılarak giriş yapılmalıdır. Giriş yapıldıktan sonra keşfet bölümü üzerinden GNÇ seçeneğine tıklanarak gençler için özel olarak oluşturulmuş olan bölüme giriş yapılır. Daha sonra GNÇ1GB yazılarak 1GB internet hediyesi kazanılabilir. Kazanılan hediye paket müşteriye gönderilecek olan SMS ile müşterinin hattına tanımlanır. Hediye paket kullanıcı hattına tanımlandıktan sonra kullanılmaya başlanabilir.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Bedava internet kampanyaları çeşitli şekillerde müşterilere sunulmaktadır. Sunulan kampanyalar bireylerin kullandığı hizmetlere göre de şekillenmektedir. Örneğin faturalı hat ve faturasız hatlara sunulan kampanyalar çeşitlilik göstermektedir. Aynı şekilde bireylerin kabul ettiği taahhüt sürelerine göre de kampanya çeşitleri değişebilir. 30 GB internet hediyesi almak için bireylerin 1 yıl taahhüt süresini kabul etmeleri gerekir. 1 yıl boyunca Turkcell faturalı hattını kullanmayı kabul etmiş olan müşterilere Turkcell tarafından 30 GB hediye internet tahsis edilmektedir. Kampanyanın son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2020 olarak belirlenmiştir. Bu paketin adı ilk ay hediye internet paketidir ve geçerlilik süresi 30 gündür.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Turkcell kullanıcıları birçok bedava internet fırsatından yararlanabilmektedir. Bu fırsatlardan bir tanesi de 30 GB bedava internet kullanımı içeren ilk ay hediye internet kampanyasıdır. Kampanyaya katılım için bireylerin ön ödemeli hat kullanıcısı olmaması gerekir. Yani bireyin üzerine tanımlı olan ve kampanyaya dahil etmek istediği hat faturalı hat olmalıdır. Bu şartları sağlayan bireyler bireysel hatları üzerinden SMS yoluyla FIRSATGB yazılarak 2200 numarasına kısa mesaj gönderilmelidir.

Mesajın gönderilmesi sonucu gerekli şartlar operatör tarafından kontrol edilmesi sonucu başvuru olumlu veya olumsuz olarak cevaplanır. Başvurunun olumlu sonuçlanması halinde bireyler SMS yoluyla bilgilendirilir. Başvuru aynı zamanda Turkcell şubeleri, Turkcell iletişim merkezleri ve müşteri hizmetleri telefon numarası olan 532 ya da 0532 532 0000 numaralı telefon aranarak da yapılabilir. Aynı şekilde şirketin internet sitesi olan https://www.turkcell.com.tr/ adresi üzerinden de bilgi alınabilir.

Sürpriz Nokta Bedava İnternet Nedir?

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan mobil uygulama formatının Turkcell tarafından da kullanılmaya başlanması üzerine sürpriz nokta bedava internet hediyesi hizmete sunulmuştur. Kampanya kapsamında bireylerin Turkcell tarafından geliştirilip sunulan BİP mobil uygulamasını edinmeleri gerekir. Uygulama edinildikten sonra kullanıcı adı ve şifre kullanılarak giriş yapılmalıdır. Uygulamada bulunan seçenekler arasından sürpriz nokta hizmetinin etkinleştirilmesinin ardından konum hizmeti kullanılarak bireylerin mobil cihazlarıyla birlikte gittikleri yerlerde internet hediyeleri kazanmaları mümkündür. Turkcell tarafından belirlenen noktalara mobil cihazla gidilmesi sonucu çeşitli internet hediyeleri kazanılmaktadır. Bu hizmetin kullanılabilmesi için konum bilgilerine erişime izin verilmesi gerekir.

Doğum Günü Hediyesi Nedir?

Turkcell tarafından gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerinden bir tanesi de doğum günü hediye paketleridir. Bireylerin bu paketi edinmek için herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Hattın tanımlanması esnasında verilen doğum günü bilgisi yeterli olmaktadır. Doğum günlerinde bireylere hediye olarak konuşma, SMS ve internet paketleri verilmektedir. Bu paketler için belirli bir standart bulunmamaktadır. Paketler Turkcell tarafından bireylerin doğum günlerini kutlamak amacıyla hediye olarak verilmektedir.

Toplantıdayım 1 GB Bedava İnternet Nedir?

Turkcell müşterileri 6 TL karşılığında Turkcell toplantıdayım uygulamasını edinmek suretiyle haftalık 1 GB internet hediyesi kazanabilir. Kampanya her hafta yenilenmekte ve kampanyayla birlikte verilen internet hediyesinin geçerlilik süresi 7 gün olmaktadır. Kampanyayla birlikte verilen internet de yenilenir. Kampanyaya katılmak için 2200 numarasına TOPLANTI yazılarak mesaj gönderilebilir. Gönderilen SMS ücrete tabi değildir.

UPCALL Bedava İnternet Hediyesi Nedir?

Müşterilerin, gelen aramalarda aramayı yapan kişinin isim soy isim bilgilerini rehberde kayıtlı olmasa bile öğrenmelerini sağlamak için UPCALL hizmeti verilmektedir. UPCALL yazarak 2200 numarasına ücretsiz olarak gönderilecek olan SMS sonrasında abonelik başlar ve 1GB’a kadar hediye internet paketi bireyin hattına tanımlanır.

BİP Uygulaması 1 GB Bedava İnternet Nedir?

Google Play Store ve App Store uygulamaları üzerinden indirilebilecek olan BİP uygulaması sayesinde 1GB internet hediyesi kazanılabilir. Bunun için uygulamayı indirerek kayıt yapmak yeterlidir.

Dergilik Uygulaması 1 GB İnternet Nedir?

Yüzlerce yerli ve yabancı dergi ve gazetelere erişime olanak sağlayan Dergilik uygulamasının indirilmesiyle 1GB internet hediyesi kazanılabilir. Uygulama indirilip kayıt yapıldıktan sonra haftalık olarak 1GB internet hediyesi müşterinin hattına tanımlanır. Uygulama Play Store ve App Store aracılığıyla indirilebilir.

4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Nedir?

4.5G salla kazan kampanyaları Turkcell mobil uygulaması üzerinden haftalık olarak verilen hediye hizmetleri kapsamaktadır. Hediyeler kapsamında bireylere bedava konuşma, bedava SMS ve bedava internet gibi hediyeler sunulmaktadır. Verilen hediyeler her haftanın cuma günü yenilenmektedir. Hediyeler çeşitli olduğu gibi hediyelerin geçerlilik süreleri de farklılık göstermektedir. Hediyeler gönderilecek olan SMS sonrasında bireyin hattına tanımlanmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

PTTCell Bedava İnternet Kampanyaları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.