• 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

  Türk Telekom’dan bedava internet kazanmak 2019 yılında firmanın müşterilerine sunduğu hizmetler ve kampanyalarla oldukça kolay bir hâle gelmiştir. Siz de Türk Telekom müşterisiyseniz, operatörünüzün faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm kullanıcılarına sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu yazımızda Türk Telekom’un bütün bedava internet kampanyaları hakkında tüm bilgilere ulaşabilir, verdiğimiz bilgilerle anında bedava internet kazanabilirsiniz.


  Türk Telekom bedava internet 2019 yılında faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm müşterilere özel kampanyalardır. Bu kampanyalar, kimi zaman eğlenceli mobil oyunlarda, kimi zaman Türk Telekom’un tasarladığı akıllı telefon uygulamalarında kimi zaman da SMS ve tarifeye üyelik şeklinde yapılmaktadır.

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası İle Bedava İnternet

  Müşteri memnuniyeti amacıyla yenilikçi çözümler üreten Türk Telekom’dan akıllı telefon kullanıcılarına özel sürpriz kazançlı bir mobil oyun hizmetiyle birçok farklı hediyeden birini kazanabilirsiniz. Her hafta yeni hediyeler sunulan kampanyaya faturalı veya faturasız tüm müşteriler katılma şansına sahiptir. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında bulunan kampanyanın kuralları ve detayları şu şekildedir:

  • Kampanyanın fırsatlarından yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulaması indirilmelidir. Akıllı telefon uygulamaları mağazası üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.
  • Online İşlemler uygulamasına kayıt olup giriş yapmalısınız ve Sil Süpür oyununu indirmelisiniz.
  • Bu oyunda kazanılan hediyeler haftanın Perşembe günleri saat 08:00’a kadar yenilenmektedir.
  • Kazanılan hediyeler Türk Telekom tarafından SMS ile bildirilir. Bu SMS’in ardından Türk Telekom bedava internet hilesi olmayan bu oyundan kazandığınız hediyeleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Sil Süpür oyununu indirmek dışında başka bir kayıt işlemine gerek yoktur.

  Türk Telekom Arayanı Bil Plus Servisi İle Bedava İnternet

  Türk Telekom’un müşterilerine özel servisi olan Arayanı Bil Plus, hemen abone olanlara anında 1 GB internet paketi hediye etmektedir. Kampanya şartları ve özellikleri şu şekildedir:

  • Arayanı Bil Plus servisi ücretli bir hizmettir. Servisin hizmet bedeli vergiler dâhil aylık 2,99 TL’dir. Bunun yanında 6 aylık üyelik istenirse ücreti vergiler dâhil 14,99 TL’dir.
  • Servis üyeliğini iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenileneceğinden bakiyenizden bu ücret kesilmeye devam edecektir.
  • Aylık 1 GB bedava internet kazanacağınız bu servise kayıt olmak için PLUS yazıp 7066’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  Türk Telekom Cepten Bedava İnternet

  Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom, tüm müşterilerine koşulsuz şartsız haftanın 2 günü bedava internet imkânı sağlamaktadır. Türk Telekom müşterisiyseniz eğer Türk Telekom bedava internet ayarları ile üyelik ve ücret ödeme gibi bir durum olmadan bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya detayları şu şekildedir:

  Sponsorlu Bağlantılar


  • 10 GB hediye interneti kullanabilmek için Türk Telekom’un müşterileri arasında ilk 1 milyon kişinin içinde olmanız gerekmektedir.
  • Kampanyaya ücretsiz başvuru için HEDIYE 2 GUN yazıp 5555’e kısa mesaj atabilirsiniz.
  • Hediye internet paketini kazandığınızı bildiren SMS ile bilgi aldıktan sonra 1 GB bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy Servisi İle Bedava İnternet

  Türk Telekom’un genç müşterilerine özel tarifesi olan Selfy servisi ile bedava internet paketi kampanyası düzenlenmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için Selfy abonesi olmanız şarttır. Tarife değişikliği yapıp Selfy abonesi olmanız için gerekli yaş şartı bulunmaktadır. Bunun haricinde Selfy abonelerine 1 GB bedava mobil internet fırsatından yararlanmak için,

  • MOR HEDIYE yazıp 4545’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

  Türk Telekom e-Fatura Servisi İle Bedava İnternet

  Türk Telekom’un rekabet ettiği diğer GSM operatörlerinin de benzer hizmetler yapmasıyla kampanya sayısını ve hediyeler artırılmıştır. Bunlara örnek olarak Türk Telekom bedava internet 2019 faturalı hatlara yönelik hizmetleri müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Bu hizmetlerden biri olan e-Fatura servisi abonesi olduğunuzda anında 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Böylece e-fatura aboneliğinizi başlatarak faturalarınızı e-posta adresinizden takip etmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca kâğıt israfını da önleyen önemli bir hizmettir. Bu kampanyadan yararlanmak için gerekli şartlar ve özellikler şunlardır:

  • Kampanya dâhilinde e-fatura aboneliğini başlatan müşteriler bir hafta süreliğine geçerli olan 1 GB hediye mobil internet paketini diledikleri gibi kullanabilirler.
  • Ayrıca her müşterinin bu kampanyaya yalnızca 1 kere katılma hakkı vardır. Dolayısıyla e-fatura aboneliğinizi başlatıp daha sonra iptal ederseniz, tekrardan bu hizmetten yararlanmak istediğinizde 1 GB hediye internet kazanma hakkınız olmamaktadır.
  • Hâlihazırda e-fatura müşterisiyseniz bu kampanyadan yararlanamazsınız. Türk Telekom’un bu kampanyası sadece e-fatura servisine yeni abone olan müşterilere özeldir.
  • Bu kampanyadan yararlandığınız 1 GB internet hediyesini başka bir hatta tanımlama yapamazsınız.
  • Türk Telekom e-fatura servisi 1 GB bedava internet fırsatından yararlanmak için 1GB e-mail adresinizi yazıp 3008’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  Türk Telekom 4.5G İle Bedava İnternet

  Ülkemizde 4.5G bağlantı alt yapısının oluşturulmasının ardından bütün GSM operatörleri 4.5G servisi üzerinden kampanyalar düzenlemeye başladılar. Türk Telekom da kendi müşterilerinin memnuniyeti için 4.5G servisinden yararlanan müşterilerine bir ay süre ile geçerli olan 1 GB bedava internet hizmeti vermektedir. Bu kampanyaya katılmak da oldukça kolaydır. Türk Telekom müşterisi olarak 4.5G uyumlu bir SIM karta sahipseniz;

  • Cep telefonunuzun kısa mesaj özelliğini kullanarak 4.5G SIM yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir.

  https://www.cepyo.com/turk-telekom-bedava-internet-paketi-kampanyalari/



  tıkla sorunu sor

  2019 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!



  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın