• Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası


  Daha önceleri Avea ismi ile hizmet sunan, sonrasında ise Türk Telekom ismi ile hizmet vermeye başlayan operatör, özellikle internet kullanımı konusunda kişilere sunduğu ekstra hizmetlerden dolayı tercih edilmektedir. Türk Telekom hat sahibi olan kişiler, faturalı ya da faturasız kullanıcı olmalarına bakılmaksızın hem mevcut tarifelerinde hem de ekstra sunulan tarifelerde, GB bakımından oldukça yüksek internet kullanmaktadırlar. Bunun yanı sıra kampanya dahilinde sunulan Türk Telekom bedava internet hizmetlerinde de, herhangi bir ücret ödemeden internet kullanımına devam etmektedirler. 2017 – 2018 yılı için geçerli olan Türk Telekom bedava internet kampanyalarına baktığımız zaman şu sıralamayı yapabiliriz.internet sitesi ya da mobil uygulamaları üzerinden, TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  • Faturasız 1 GB Bedava İnternet Kampanyası
   Faturasız hat kullanıcılarının faydalanabileceği bu lampanyada, kişilerin Türk Telekom uygulamasına giriş yaparak banka kartları ya da kredi kartları ile ödeme yapmaları şartıyla sunulmaktadır. Kişilerin uygulama üzerinden yapacakları lira yüklemeleri sonrasında ise 1 GB ücretsiz internetten faydalanabilecekler. Bu kampanya, yalnızca Türk Telekom kullanıcılarına değil, Türk Telekom hizmetlerinden farklı isimler ile faydalanmakta olan BIMCell, PTTCell, Teknosa Mobil ve Mobildata Jet tarife kullanıcılarına da sunulmaktadır. Bu kampanyaya dahil olmak isteyen kişiler, Türk Telekom mobil uygulamasından yükleme yapmadan hemen önce, 1 GB KAZAN yazıp 5555’e kısa mesaj göndermelidirler. Ardından gelecek kısa mesaj ve ödeme işlemi ile birlikte, 1 GB ücretsiz internet hatlarına tanımlanacaktır.
  • Türk Telekom SELFY Bedava İnternet Kampanyası
   Kullanıcıların gün içerisinde yapacakları internet kullanımlarında tasarrufa gitmelerini amaçlayan SELFY hizmeti, onların 21:00’dan sabah 09:00 saatlerine kadar yapacakları internet kullanımlarında, kotaları dışında kullanım imkanı sunmaktadır. Türk Telekom kullanıcılarının belirlenen saatler arasında ücretsiz bir şekilde internet kullanımı yapabilmeleri için GECE yazıp 4545’e kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. SELFY paketlerinin aktifleştirildiğine dair kısa mesaj aldıktan sonra ise, belirlenen saatlerde diledikleri gibi internete bağlanabilirler.
  • Türk Telekom Faturalı Hatlara Özel 10 GB İnternet
   Türk Telekom hizmetlerinden faturalı hat kullanıcısı olarak faydalanan kişiler, cep telefonlarından tek bir kısa mesaj göndererek 10 GB bedava internet kullanımına başlayabilirler. Bunun için GIGA yazıpp 5555’e kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Tarife ücretleri ile gönderecekleri kısa mesajın ardından, onay mesajı aldıklarında hatlarına 10 GB’lık internet tanımlanmış olacaktır.
  • Türk Telekom 4 GB – 10 GB Bedava İnternet
   5 fırsatlarının deneyimlenebilmesi amacıyla hazırlanan Türk Telekom bedava internet kampanyasında, kişilere en az 4 GB en fazla da 10 GB bedava internet sunulmaktadır. Bunun için 4.5G SIM yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Onay mesajı ile birlikte kişilerin hatlarına ne kadarlık bedava internet tanımlandığı da bildirilecektir.
  • Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası
   5G uyumlu cihaz kullanıcılarına sunulan bedava internet kampanyasında, daha önce başvuru yapan ve 4.5 uyumlu Sım Kart kullanmaya başlayan kişilere, 1 ay geçerli olacak 1 GB bedava internet sunulmaktadır. Bunun için 4.5G SIM yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gelecek onay mesajının ardından 30 gün süreyle kullanabileceğiniz 1 GB internetten faydalanabilirsiniz.

   

   

  • Mobil Ödemeye 1 GB Hediye İnternet Kampanyası
   Türk Telekom’un internet sitesi ya da Türk Telekom mobil uygulamaları üzerinden TL yükleyen kullanıcılar, 24 saat boyunca kullanabilecekleri bedava 1 GB internet kampanyasına dahil oabilirler. Bunun için ödeme işleminin hemen öncesinde 1 GB KAZAN yazılıp 5555’ e kısa mesaj gönderilmelidir. Türk Telekom tarafından size gönderilecek onay mesajı geldikten sonra, Türk Telekom’un internet sitesi ya da mobil uygulamaları üzerinden, TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Türk Telekom’dan Faturasız Hat Kullanıcılarına Hediye 4 GB
   Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları, tek seferde 50 TL değerinde yükleme yaptıklarında, 1 ay boyunca kullanabilecekleri ücretsiz 4 GB internet kazanmaktadırlar. Bunun için ödeme öncesinde HEDIYE INTERNET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Eğer kişiler kampanyadan sorunsuz bir şekilde faydalanmak istiyorsa, bu kısa mesajı Lira yüklemesi yapmadan hemen öncesinde göndermelidirler. Onay bilgilerinin yer aldığı kısa mesaj sonrasında, yükleme yapılmalıdır.
  • Türk Telekom’a Geçenlere Hediye İnternet Kampanyası
   Başka bir operatörün müşterisi olan ve Türk Telekom ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen kişiler, hat taşıma işlemi tamamlandıktan sonra Türk Telekom tarafından sunulan 500 MB’lık bedava internet hizmetinden faydalanabilirler. Bunun için hat taşıma işlemi tamamlandıktan sonra DENEME yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kısa mesaj gönderildikten kısa bir süre sonra, hatlarına hediye 500 MB tanımlanacaktır.

  Türk Telekom bedava internet kampanyalarından da görüldüğü gibi, mevcut kullanıcılara ve hattını Türk Telekom’a taşıyacak kişilere yönelik birçok farklı hediye internet paketi bulunmaktadır. Özellikle hattını Türk Telekom’a taşıyan kişiler için, Türk Telekom’un internet hızını ve 4.5G ayrıcalıklarından faydalanabilmeleri için, herhangi bir şart olmadan 4 GB internet hediye edilmektedir. Bu internet paketi dışında yukarıdaki hediye internet paketlerinden de faydalanılabilmektedir. Belirtilen kısa mesajları göndererek, sizler de ücretsiz internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

  Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

  Vodafone Bedava İnternet Kampanyası
  tıkla sorunu sor

  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın