Genel

2019 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları, Türk Telekom her zaman düzenlediği birbirinden cazip kampanyalarını bu sefer de Bedava İnternet Kampanyaları için düzenlemektedir. Türk Telekom düzenlediği Bedava İnternet Kampanyaları ile her zaman müşteri portföyüne destek çıkmaktadır. Bunu da müşterilerinin bulunduğu Faturalı – Faturasız tarifelerine ilave olarak dağıttığı binlerce GB Bedava İnternet ile sonuna kadar göstermektedir.


Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları, Türkiye’nin en büyük operatörleri arasında yer alan operatör olarak her zaman Bedava İnternet GB’larını en üst düzeyde tutmayı başarmış durumdadır. Türk Telekom olarak Faturalı – Faturasız tüm müşterilerimize uygulayacakları birkaç adım işlem sayesinde kazanabilecekleri onlarca Bedava İnternet GB’ları bulunmaktadır.

Türkiye’nin en kaliteli operatörü olarak Türk Telekom her zaman müşteri memnuniyeti için çok çalışmaktadır. Ve müşterilerinin memnuniyeti hep ilk sırada yer almaktadır. Türk Telekom’da bulunan müşterilerimiz yapacakları birkaç işlem uygulamasından sonra hatlarına düzenli olarak yüklenecek Bedava İnternet kazanabilirler. Üstelik uygulama yapacakları işlemler çok basit ve çok kısa olmaktadır. Sizde Türk Telekom müşterisi iseniz hangi kampanya ve tarifelerden, nasıl bir yol izleyerek Bedava İnternet kazanabilirsiniz hepsi ve daha fazlasını yazımızdan bulabilirsiniz.

Türk Telekom mevcut Faturalı – Faturasız müşterileri için onlarca Bedava İnternet kullanım hakkı sunduğu gibi Türk Telekom’a yeni gelen ve gelecek olan müşterilerimize de onlarca Bedava İnternet kullanım hakkı sunmaktadır. Türk Telekom’dan Bedava İnternet Kampanyalarından faydalanmak için aşağıdaki tarife ve detayları dikkatlice uygulayarak takip etmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom / Faturalı Ek GB Alan Müşterilerimize Bedava 15 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Ek GB Alan Müşterilerimize Bedava 15 GB Bedava İnternet, Türk Telekom Faturalı müşterilerimizin mevcut tarifelerinde ki internet kullanım hakkı bittiğinde satın alabileceği Ek GB Paketi olan Faturalı Ekstra 5 GB Paketi satın aldıkları takdirde Bedava 15 GB İnternet kazanabiliyorlar.

Türk Telekom Faturalı tarifenizdeki internet kullanım hakkınız bittiğinde satın alabileceğiniz Türk Telekom Faturalı Ekstra 5 GB Paketi bulunmaktadır. Satın almak için yapmanız gereken sadece EKSTRA 5GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz Türk Telekom Faturalı Ekstra 5 GB Paketini, Aylık 5GB mobil internet 12 ay pakette kalma sözünüze 35TL yerine ayda sadece 15TL olarak faydalanabilirsiniz. Üstelik ek 15GB cepten Bedava İnternet hakkı verilecektir.

Türk Telekom / Faturalı Bedava 15 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel faturalı müşterilerimiz kaydolabilir. Son 30 günde yeni aktivasyon ve hat taşıma ile Türk Telekom faturalı mobil müşterisi olanlar kampanyadan yararlanamaz.
 • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 35TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.
 • Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan müşterilerimize ilk 3 ay her ay 5GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanacaktır.
 • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
 • Paketin satın alındığı fatura dönemi için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Söz konusu paketin; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, şirketimiz tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecek ve müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Türk Telekom / Faturalı Prime Eksper Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturalı Prime Eksper Bedava 30 GB İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom Prime müşterilerini sevindiriyor. Türk Telekom Faturalı Prime Eksper 25 – 20 – 15 Tarifelerine İlk 3 Ay Bedava 30 GB İnternet kullanım hakkı verilmektedir. Üstelik İlk 3 Ay Bedava 30 GB İnternet için sadece Türk Telekom Faturalı Prime Eksper 25 – 20 – 15 tarifelerinden birinde olmanız yeterlidir.

Türk Telekom Faturalı Prime Eksper 25 – 20 – 15 tarifelerinden birine gelerek İlk 3 Ay Bedava 30 GB İnternet kampanyası için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibi olmaktadır.

İlk 3 Ay Bedava 30 GB İnternet Kampanyası Detayları

 • Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla faturalı Prime Eksper 10 GB, Prime Eksper 15 GB, Prime Eksper 20 GB, Prime Eksper 25 GB, Prime Ekstra 1 GB, Prime Ekstra 15 GB, Prime Ekstra 20 GB, Prime Ekstra 25 GB tarifelerine geçiş yapan ve 4.5G uyumlu cihaza ve SIM karta sahip olan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında ilk üç aya özel ek 30 GB cepten İnternet faydası sunulacaktır.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler PRIME EK 30GB yazıp 5555’e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. İlgili kampanya aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan data faydası kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı sadece yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde talebin iletildiği fatura dönemi itibariyle kampanya kapsamında sunulan aylık ek 30 GB internet faydasından faydalanılmaya başlanacaktır. Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir. Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 3 fatura dönemi olup, bu süre içinde kullanılmayan faydalar bir sonraki dönem devretmeyecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak olan data kullanım hakkı ilk ay müşterinin kampanya katılımı ile fatura dönemi arasında sürede geçerli olup, takip eden 2 fatura döneminde ek 30 GB internet faydasından yararlanmaya devam edebilecektir. Geçerlilik süresi sonunda ilgili data hakkı sona erecektir. İlgili data hakkının sona ermesinin ardından yapılacak internet kullanımları mevcut tarife üzerinden devam edecektir.
 • 30 GB cepten internet paketinin bitmesi durumunda tarife içeriğinde verilen cepten internet kullanılmaya başlanacaktır. Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı bittiğinde, toplamda 48TL olmak üzere, aşım ücreti her 500MB için 12TL’den ücretlendirilecek, sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecek ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

Türk Telekom / Faturalı Mor Small Tarifesi Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturalı Mor Small Tarifesi Bedava 1 GB İnternet Kampanyası, Türk Telekom Faturalı Mor Small Tarifesine gelen müşterilerimize tarifelerine ek olarak Bedava 1 GB İnternet kullanımlarına sunulacaktır. 7 – 25 yaş arası kullanıcıların faydalanabileceği süper bir kampanya sizleri beklemektedir.

Türk Telekom Faturalı Mor Small Tarifesi Bedava 1 GB Kampanyasından faydalanmak için, tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsiniz. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 10TL indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Detayları

 • Kampanyadan yararlanmak için Selfy’li olman ve Faturalı Mor Small Tarifesi’ne kayıtlı olman gerekli. Mor Small Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsan Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsin. SMS ile geçiş yapman için MOR S 2GB yazarak 5555’e ücretsiz SMS göndermeniz gerekiyor.
 • Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 10TL indirimli olarak yararlanabilirsin.
 • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen MOR S, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen MOR S TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin
 • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne 600 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.

Türk Telekom / Faturalı Mor Medium Tarifesi Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturalı Mor Medium Tarifesi Bedava 2 GB İnternet Kampanyası, Türk Telekom Faturalı Mor Medium Tarifesine gelen müşterilerimize özel tarifelerine ek olarak Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Türk Telekom Faturalı Mor Medium Tarifesi Bedava 2 GB İnternet Kampanyası 7 – 25 yaş arası müşterilerimizin faydalanabileceği çok özel bir kampanyadır.

Türk Telekom Faturalı Mor Medium Kampanyasından yararlanmak için Selfy’li olman ve Faturalı Mor Medium Tarifesi’ne kayıtlı olman gerekli. Mor Medium Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsan Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsin. SMS ile geçiş yapman için MOR M 4GB yazarak 5555’e ücretsiz SMS göndermeniz gerekiyor.

Kampanya Katılım Detayları

 • Kampanyadan yararlanmak için Selfy’li olman ve Faturalı Mor Medium Tarifesi’ne kayıtlı olman gerekli. Mor Medium Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsan Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsin. SMS ile geçiş yapman için MOR M 4GB yazarak 5555’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.
 • Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 10TL indirimli olarak yararlanabilirsin.
 • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen MOR M, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen MOR M TC Kimlik Noyazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.

Türk Telekom / Faturalı Mor Large Tarifesi Bedava 3 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturalı Mor Large Tarifesi Bedava 3 GB İnternet Kampanyası, Türk Telekom Faturalı Mor Large Tarifesine gelen müşterilerine özel olarak tarifelerine ek Bedava 3 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Türk Telekom Faturalı Mor Large Tarifesi Bedava 3 GB İnternet Kampanyası 7 – 25 yaş arası müşterilerimizin faydalanabileceği çok özel bir kampanyadır.

Türk Telekom Faturalı Mor Large Tarifesi Bedava 3 GB İnternet Kampanyasından yararlanmak için Selfy’li olman ve Faturalı Mor Large Tarifesi’ne kayıtlı olman gerekli. Mor Large Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsan Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsin. SMS ile geçiş yapman için MOR L 6GB yazarak 5555’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.

Kampanya Katılım Detayları

 • Kampanyadan yararlanmak için Selfy’li olman ve Faturalı Mor Large Tarifesi’ne kayıtlı olman gerekli. Mor Large Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsan Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsin. SMS ile geçiş yapman için MOR L 6GByazarak 5555’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.
 • Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 10TL indirimli olarak yararlanabilirsin.
 • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen MOR L, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen MOR L TC Kimlik Noyazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.

Türk Telekom / Faturalı Mor XL Tarifesi Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturalı Mor XL Tarifesi Bedava 5 GB İnternet Kampanyası, Türk Telekom genç müşterileri için çok avantajlı bir kampanyadır. Türk Telekom Faturalı Mor XL tarifesine gelen müşterilerimize özel olarak 5 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. . Türk Telekom Faturalı Mor XL Tarifesi Bedava 5 GB İnternet Kampanyası 7 – 25 yaş arası müşterilerimizin faydalanabileceği bir kampanyadır.

Türk Telekom Faturalı Mor XL Tarifesi Bedava 5 GB İnternet Kampanyasından yararlanmak için Selfy’li olman ve Faturalı Mor XL Tarifesi’ne kayıtlı olman gerekli. Mor XL Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsan Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsin. SMS ile geçiş yapman için MOR XL 10GB yazarak 5555’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.

Kampanya Katılım Detayları

 • Kampanyadan yararlanmak için Selfy’li olman ve Faturalı Mor XL Tarifesi’ne kayıtlı olman gerekli. Mor XL Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yapmak istiyorsan Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığı ile geçiş yapabilirsin. SMS ile geçiş yapman için MOR XL 10GByazarak 5555’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.
 • Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 10TL indirimli olarak yararlanabilirsin.
 • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen MOR XL, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen MOR XL TC Kimlik Noyazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.

Türk Telekom / Faturalı Sosyal Tarifelerine Gelene Bedava 3 GB İnternet

Türk Telekom / Faturalı Sosyal Tarifelerine Gelene Bedava 3 GB İnternet, Türk Telekom’a numara taşıma, yeni hat alarak gelene ve faturasızdan faturalıya geçiş yapan müşterilerimize özel Bedava 3 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir.

Türk Telekom Faturalı Sosyal Tarifelerinden bir tanesine gelen müşterilerimiz, 30.05.2019 tarihi itibariyle numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasızdan faturalıya geçiş yolları ile Selfy’nin Sosyal Small ve Selfy’nin Sosyal Medium tarifelerine kayıt olan müşterilere 12 fatura dönemi boyunca 2GB Bedava İnternet ; Selfy’nin Sosyal Large ve Selfy’nin Sosyal XLarge tarifelerine kayıt olan Selfy’lilere 12 fatura dönemi boyunca 3GB cepten Bedava İnternet ücretsiz tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Yukarıda belirtilen kampanya koşullarını sağlayan müşterilerin hatlarına fayda otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanya tanımlanmasının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından faydalanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda 12 fatura dönemi boyunca her dönem tanımlanacak, 12 fatura dönemi sonunda yenilenmeyecek olup, sona erecektir.
 • Kampanyaya katılım 30.10.2019 tarihine kadar yapılabilecektir.
 • Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamazlar.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Kampanyası

Türk Telekom Selfy’li Geceler Kampanyası ile Türk Telekom faturasız mobil müşterisi arkadaşlarıyla her gün akşam 21.00 ile sabah 09.00 arasında ücretsiz konuşup mesajlaşabiliyorlar. Bu kadarla da kalmayıp sosyal medyada ücretsiz geziniyor.

Selfy’li Geceler kampanyasıyla; hattına tek seferde 30TL ve üzeri yükleyen faturasız Türk Telekom Selfy’liler Geceler Kampanyası ile akşam 21:00 ile sabah 09:00 arasında şebeke içi ücretsiz konuşma ve mesajlaşma ile ücretsiz Sosyal Mini Paket imkanın tadını çıkartıyor.

Türk Telekom Selfy’li Geceler kampanyasından faydalanmak için aşağıdaki detayları incelebilirsiniz.

 • Kampanyadan yararlanmak için GECE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.
 • Kampanya kapsamındaki faydaların hattına tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlaman yeterli:
 • SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.
 • SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30TL veya üzeri TL yüklemek.
 • Kampanya dönemi boyunca her ay yapacağın tek seferde yapacağın 30TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydalar yenilenmez.
 • Kampanyadan; Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşerim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerdeysen, BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosamobil hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı kurgusundaki tarifelerdeysen ve 7-25 yaş arasında olup faturasız Selfy üyesi bireysel hat kullanıcısıysan yararlanabilirsin.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde 30TL ve üzeri yükleme karşılığında 30 günlük ve 21:00-09:00 saatleri arası kullanımlarda geçerli şebeke içi ile ile sınırsız konuşma ve mesajlaşma, Twitter ve Facebook internet sitelerinde yapılacak internet kullanımlarında geçerli 30 günlük toplam 250 MB ve diğer internet sitelerinde yapılacak internet kullanımlarında geçerli 30 günlük toplam 25 MB ücretsiz kullanım hakkı içeren Sosyal Mini Paketi hediye ediliyor.
 • Kampanya kapsamında kazanılan haklar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamıyor. Sadece yurt içi kullanımlarda geçerli ve 30 gün sonunda bir sonraki döneme devredilmiyor.
 • Sosyal Mini Paketi kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde başka bir data paketi yoksa kullanımlar 2KR/100KB ile ücretlendiriliyor. Kampanya bitişinde Sosyal Mini Paketi yenilenmez.

Türk Telekom / Faturasız Selfy Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturasız Selfy Bedava 1 GB İnternet Kampanyası ile Türk Telekom hattına tek seferde 30TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerimize özel Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadırlar. Türk Telekom Faturasız Selfy Bedava 1 GB İnternet Kampanyasından yararlanabilmek için Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Selfy’li olmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Faturasız Selfy Bedava 1 GB İnternet Kampanyasından faydalanabilmek için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeniz gerekiyor. SMS ile işim olmaz diyorsanız Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamındaki faydaların hattına tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlamanız yeterli olacaktır.
 • SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.
 • SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30TL veya üzeri TL yüklemek.
 • Kampanya dönemi boyunca her ay yapacağın tek seferde yapacağın 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydalar yenilenmez.
 • Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2019’dur.
 • Kampanyayı iptal etmek istersen IPTAL DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e göndermen yeterli. Kampanya kaydını iptal etmen halinde mevcut haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin, yeniden 30TL veya üzeri TL yüklemesi yapman durumunda ise hakların yenilenmez.
 • Kampanyanda kalan haklarını öğrenmek için faturasız hattın varsa KALAN DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e, faturalı hattın varsa KALAN yazıp 5555’e gönderebilirsin.
 • Kampanyadan 1 ay içerisinde sadece 1 defa yararlanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kazandığın fayda başka bir hatta transfer edilemez ve 3. kişilere devredilemez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yaparsan, hattın iptal edilmesine sebebiyet verirsen, numaranı diğer operatörlere taşırsan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yaparsan kampanyadan yararlanmaya devam edemezsin.

Türk Telekom Hediye Yağdıran Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Hediye Yağdıran Sil Süpür Kampanyası ile Türk Telekom müşterileri hediye kazanmaya doyamayacaklar. Selfy’li müşterilerimizin kazanmaya doyamayacakları bir kampanya geliyor. Türk Telekom Hediye Yağmurundan hediyelerinizi silip süpürmek için, Selfy’liler Online İşlemler uygulamasında hediyeleri silip süpürüyor! Her hafta Online İşlemler uygulamasına girerek, size özel sürpriz hediyeleri Sil Süpürebilirsiniz! Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’ndan giriş yaparak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Yağdıran Sil Süpür Kampanyasından faydalanabilmek için Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nı yükleyip, uygulamaya giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri silip süpürmeye başlayabilirsiniz.

Geçerlilik Süresi Hediye
1 Ay Muud Premium Üyeliği
Haftalık 30 GB
Haftalık 10 GB
Haftalık 5 GB
Haftalık 2 GB
Haftalık 500 MB
Haftalık 250 MB
Haftalık Her Yöne 250 Dakika
Günlük 5 GB
Günlük 2 GB
Günlük 1 GB
Günlük 500 MB
Günlük 250 MB
Günlük 100 MB
Günlük Türk Telekom Mobil Yönüne Sınırsız Konuşma
1 Ay Arayanı Bil Servisi
Tek Seferlik Enterprise’dan %40 İndirim
Tek Seferlik MNG Kargo’dan %30 İndirim

Kampanya Detayları

 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan Türk Telekom bireysel faturalı & faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyadan TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.

Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu