Eskişehir SGM İlrtişim Bilgileri

TEPEBAŞI SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: ULUÖNDER MAHALLESİ ÖZDEŞ SOKAK NO: 2-4 (SGK LOJ. 3 VE 4 BLOK) TEPEBAŞI-ESKİŞEHİR

Telefon: 0(222) 335 26 12- 320 90 91

Fax: 0(222) 335 26 15

E-mail: tepebasisgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. İHALELİ İŞYERİ SÖZLEŞMEMİZİ TEK TARAFLI OLARAK FESH ETTİK. İŞÇİÇIKIŞLARID A YAPILDI. SSK DOSYASINI KAPATMAK İSTİYORUZ. İZLEMEMİZ GEREKEN YOL, GEREKLİ EVRAKLAR HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRMİYİM
  TEŞEKKÜRLER.

 2. Merhaba geçmişe yönelik sigorta prim borcum var. Şuan çalışıyorum sigortam yatıyor. Yarin son günü olan yapılandırmadan yararlanmak istiyoru. Borcumu ödemek veya yapılandırmak için sgk tepebaşı ilçe müdürlüğüne gelebilir miyim?

 3. Merhaba, çalıştığım kurumdan geçen ay ayrıldım ancak SGK ödemelerim hala yatıyor görünüyor. Otomatik ödemeye bağlı olduğunu düşünüyorum. Daha sonra sorun yaşamak istemiyorum. İşverenle muhatap olmadan ödemeleri iptal etmek için ne yapmam gerekiyor, SGK müdürlüğüne dilekçe versem olur mu? Tekrar çalışmaya başlayana kadar prim ödemelerimi kendim yapmak istiyorum.

  1. Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz, Elif Hanım.

 4. Eskişehir’de çalışıyorum ama işyeri merkezi İstanbul’da olduğu için sigortam İstanbul’dan yatıyor olarak görünüyor. 27 Ocakta doğum yaptım doğum parasını İstanbul’dan mı alacağım? Yoksa herhangi bir Ziraat Bankası olabilir mi? Bir de 12 Ocak ta doğum iznine ayrıldım. 27 Ocağa kadar olan (doğuma kadar olan süre) rapor ücretini ne zaman alabilirim? Teşekkürler

  1. Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz, Bilge Hanım.

 5. Ali ANKARA askerlik borçlanmamı yatırmak istiyorum gerekli açıklamanın yapılması hususunda gereğini arz ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu