Genel

Tarım ve Hayvancılığa 294 Milyonluk Destek Ödemeleri Başlıyor!

Bakan Pakdemirli Açıkladı, 7 Alanda Destek Ödemesi Yapılacak! Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından yapılan açıklama neticesinde çiftçilerimize ayrı ayrı olmak üzere tam 7 alanda destek ödemesi gerçekleştirileceğini belirtmiş bulunmaktadır. Bakan Pakdemirli yapılacak olan destek ödemelerinin, toplam olarak 294 milyon 243 bin TL tutarında olduğunu belirtmiş bulunaktadır. Bakan, ayrıca belirtilen 7 farklı destek ödemelerinin bu güm için saat: 18.00 itibarı ile gerçekleştirileceğini belirtti. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından duyurulan habere göre bu gün saat: 18.00 itibarı ile yapılacak ödemelere istinaden tamamen farklı olarak 7 çeşit destek ödemesi gerçekleştireceklerini belirtmiş bulunuyor.

Destek Ödemeleri 7 Farklı İşçilikten Yapılacak!

Destek Ödemeleri 7 Farklı İşçilikten Yapılacak! Tarım ve orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından açıklanan destek ödemelerinin çiftçiler için 7 farklı alanda yapılacağı açıklanmış ve yapılacak olan destek ödemelerinin hangi branşlardan gerçekleştirileceği konusunda da aşağıda belirtmiş bulunmaktadır. Bakan Pakdemirli gerçekleştirilecek olan destek ödemelerinin meblağı konusunda ise 294 milyon, 243 bin TL olarak belirtmiş bulunmaktadır. Ayrıca yapılacak olan destek ödemeleri bu gün 26 Haziran 2020 Cuma saat: 18.00 itibarı ile yapılacağını aktarmıştır.

  • Çay Budama Tazminatı, 256 milyon 370 bin TL,
  • Hayvan Hastalıkları Tazminatı, 27 milyon 500 bin TL,
  • Geleneksel olarak gerçekleştirilen Zeytin Bahçelerinin Rehabilitasyonu, 1 milyon 500 bin TL,
  • Toprak Analizi, 1 Milyon TL,
  • Organik Arıcılık Desteği, 373 bin TL,
  • Kırsal Kalkınma Desteği ve Tarımda Uzman Eller Projesi kapsamında bulunan 54 projeye de 7 milyon 500 bin TL ödeme yapılacaktır.

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu