• SSK TOPLAM GÜN SORGULAMA


  Her gün gelişen teknolojiyle birlikte birçok işimizi internet üzerinden halledebilecek imkanlara sahibiz. E-Devlet sistemine geçtikten sonra hayatımız daha da kolaylaştı. E-Devlet sisteminin ne olduğundan bahsetmek istiyorum. E-Devlet, resmi işlemlerimizi kamu kuruluşlarında sıra beklemeden internet üzerinden yapmamızı sağlayan bir uygulamadır. Bu yazıda sizlere E-Devlet kapısı üzerinden SSK toplam gün sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız.


  SSK toplam gün sorgulama işlemini sanal ortam üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. SSK toplam günü sorgulama işlemiyle birlikte, daha önce çalıştığınız ve şu anda çalışmakta olduğunuz işyerlerinde, ne kadar süreyle çalıştığınızı, yapılan prim ödemelerinizin detaylarını, ne kadarlık sigortanızın yattığını ve benzer birçok bilgiyi öğrenmenizi sağlar.

  SSK toplam gün sorgulama işlemi ve daha buna benzer birçok sorgulama işleminizi daha önceden internet üzerinden iki resmi site ile gerçekleştirmeniz mümkündü. Ancak şifresiz sorgulama işlemi yapan E-SGM resmi internet sitesinin kapatılması nedeni ile artık bu işlem ve bunun gibi birçok önemli işlem yalnızca E-Devlet üzerinden E-Devlet şifresi ile güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

  E-Devlet üzerinden herhangi bir sorgulama işlemi gerçekleştirebilmek için E-Devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. E-Devlet şifreniz olmadan herhangi bir sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz mümkün değildir. E-Devlet şifresi almak için size en yakın merkez PTT şubesine nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra 2 TL işlem ücretini ödedikten sonra E-Devlet şifrenizi size özel kapalı bir zarf içinde teslim alabilirsiniz. E-Devlet şifresini aldıktan sonra veya zaten şifreye sahipseniz aşağıdaki bilgiler yardımıyla işleminizi gerçekleştirebilrsiniz.

  E-Devlet Üzerinden E-Devlet Şifresi İle SSK Toplam Gün Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  SSK toplam günü sorgulama işleminizi E-Devlet üzerinden E-Devlet şifreniz gerçekleştirmek için lütfen aşağıdaki adımları olduğu gibi gerçekleştiriniz.

  Sponsorlu Bağlantılar


  • İlk olarak lütfen aşağıda size vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız.
  • Açılan sayfada sizden bir takım bilgiler istenecektir. Bunlar T.C. kimlik numaranız ile E-Devlet şifrenizdir.
  • Kimlik doğrulama işleminiz için T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi ilgili alanlara eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir.
  • Ardından hemen aşağıda bulunan “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayarak SSK toplam gün sorgulama işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

  E-Devlet Üzerinden SSK Toplam Gün Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!
  tıkla sorunu sor

  SSK TOPLAM GÜN SORGULAMA İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. Hayko dedi ki:

   SSK gün sorgulama

  2. Naile dedi ki:

   Odenmis toplam kac gunum var

  3. Hüseyin Başer dedi ki:

   Ödenmiş toplam kaç günüm var

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    E-Devlet sayfanızdan öğrenebilirsiniz.

  4. musa dedi ki:

   15 gundur mersin ssk dan is yerine verilmek uzere emekliligi hak etmistir yazisi bekliyorum halada 20 gun sonra gel diyorlar bir evrak bu kadar zormu vermeleri

   1. Hurcan Karatas dedi ki:

    Yoğunluktan uzun sürebilmektedir. Tabi bazen çalışanların da payı olabiliyor. Beklemek durumunda kalıyorsunuz.

  5. neşe amasya dedi ki:

   Pirim gunumu ogrenmek istiyorum nezaman emekli olurum

   1. Hurcan Karatas dedi ki:

    PTT den e-devlet şifresi alarak http://www.ssk.biz.tr/e-devlet-sisteme-giris/ bu sayfadan hizmet dökümünüze ulaşıp prim günlerinizi öğrenebilirsiniz.
    http://www.ssk.biz.tr/emeklilik-hesaplama-ne-zaman-emekli-olabiliri/ bu adresten de emeklilik şartlarınızı öğrenebilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın