• SSK SİCİL NO İLE SORGULAMA

  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, günlük hayatımızda her işimizi internet üzerinden yapmaktayız. Sosyal Güvenlik Kurumu günümüzün getirdiği bu şartlar kapsamında internet üzerinden yapabileceğimiz birçok uygulamasını bizlere sunmaktadır. Artık SGK merkezlerine gitmemize gerek kalmadan işlerimizi SGK‘nın resmi internet sitesi üzerinden yapabiliriz. SGK’nın bize sunduğu imkanlardan biri ise, SSK sicil no ile sorgulama uygulamasıdır. SSK sicil no ile sorgulama işlemi ile, ne zaman emekli olabileceğimizi, prim miktarımızı, sigortaya girişinizi yapıp yapılmadığı, sigortaya giriş tarihiniz gibi bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere SSK sicil no ile sorgulama işleminizi nasıl gerçekleştirebileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.


  SSK Sicil No İle Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

  SSK sicil no ile sorgulama işleminizi yapabilmeniz için öncelikle sizlere yazımızın sonunda paylaşmış olduğumuz linke tıklamanız gerekmektedir. Açılmış olan SGK ekranında sizden istenilen;

  • SSK sicil numarası
  • Kutucuk içinde bulunan harf ve sayıları doğru bir şekilde kodlayınız.
  • Sigortalı ara butonuna tıklayarak SSK sicil no ile sorgulama işlemini gerçekleştirmek için sisteme giriş yapabilir ve merak ettiğiniz tüm bilgilerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  SSK Sicil No İle Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  SSK SİCİL NO İLE SORGULAMA İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. zülfü zülal dedi ki:

   teşekkür ederim

  Sorunuzu Yazın