• SSK İŞYERİ NO SORGULAMA


  SGK İŞYERİ NO SORGULAMA

  Sosyal Güvenlik Kurumu, vatandaşlarımıza yaptığı yenilikleriyle birçok imkan sağlamaktadır. Bunların başında SGK merkezlerine gitmemize gerek kalmadan internet üzerinden işlerimizi halledebilmemiz gelmektedir. Bu uygulamalardan biri de SSK işyeri no sorgulama işlemidir.  SSK işyeri numarası sorgulama işleminizi intenet aracılığıyla kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. SSK işyeri no sorgulama işlemini ayrıca telefon yardımıyla da öğrenebilirsiniz. SGK işyeri no sorgulama telefon numarasını yazımızda bulabilirsiniz. Şimdi sizlere SSK işyeri no sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz.


  SSK İşyeri No Sorgulama İşleminiz İçin Telefon Numarası

  0312 444 0 775

  SSK İşyeri No Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  SSK işyeri no sorgulama işlemini gerçekleştirmek için sizlere için paylaşmış olduğumuz bağlantıya tıklayınız. Ancak bu vermiş olduğumuz bağlantı İstanbul Ticaret Odasının resmi sitesidir, dolayısıyla yalnızca İstanbul’daki işyerleri SGK işyeri no sorgulama işlemlerini yapabilirler.

  SSK iş yeri no sorgulama işlemi için bağlantıya tıkladığınızda;

  • Ticaret sicil no
  • Ve resim doğrulama uygulamasından sonra ‘Ara’ butonuna tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

  Tüm bu adımlardan sonra SSK işyeri numarası sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  SSK İşyeri No Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  SSK İŞYERİ NO SORGULAMA İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. çağdaş dedi ki:

   ltd ştimin merkez naklini istanbula almış idim vergi nom değişmedi ama sgk işyeri sic.nosu ile ticaret sic.no değiştiği için yeni sicil no ile borcu yoktur yazısı nasıl alabiliriz eski ile değil e borcu yokturun dışında saygılarımla

  Sorunuzu Yazın