SSK

SSK HESAPLAMA

SSK hesaplama ile emeklilik yaşınızı, emekli olmanıza ne kadar kaldığını, emekli olduğunuzda alacağız emeklilik maaşınızı öğrenebilirsiniz. Bu bilgileri doğru edinebilmek için SSK sorgulamasını doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Sosyal Sigortalar Kurumu’ na gidip işleminizi halledebilmek için saatlerce sıra bekleme derdi SSK‘nın vermiş olduğu internet hizmeti ile sona erdi. Sosyal Sigortalar Kurumu’nun vermiş olduğu bu hizmet sayesinde SSK sorgulamasını doğru bir şeklide yapabilir, doğru sonuca ulaşabilirsiniz.


SSK Hesaplama Nasıl Yapılır?

SSK sorgulamasını iki şekilde yapabilirdiniz. Birinci seçenek E-SGM sistemi ile yapabilirdiniz. E-SGM sistemi şu anda çalışmada olmadığı için sizlere E-Devlet şifresi ile SSK sorgulaması nasıl yapılır aşağıda anlatmış bulunmaktayız. SSK sorgulaması E-Devlet şifresi ile tek bir şekilde hesaplanabilmektedir.

E-Devlet Şifresi İle SSK Hesaplama

Vereceğimiz bağlantıya giriş yapabilmeniz için E-Devlet şifresine ve size ait olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasına ihtiyacınız vardır. E-Devlet şifreniz yok ise çevrenizde bulunan herhangi bir PTT şubesinden E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. Şifreyi alma işlemleri için sizden 2 TL’lik ücret talep edeceklerdir. bu şifre isteğinize göre cep telefonunuza veya e-mail adresinize gelecektir. T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi sisteme eksiksiz yazdıktan sonra gönder butonuna tıklayınız. Açılan sayfada SSK sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle SSK Hesaplama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. 1990 yilinda Batman`da Eser Oto Aksesuarlari ismiyle bir sirket kurdum.Sonra kapattim.
  2001 yilinda G.Antep`te esim Erdogan Samat`la birlikte Metes Yapi Malzemeleri Ltd,Sti`ni kurdum.Sonra kapattim.
  2011 yilinda Hatay/Hassa`da Esra Samat Insaat Malzemeleri Sirket`ni kurdum.2015 yilinda kapattim.
  Nasil emekli olabilirim?Emekli olmak icin ne gerekiyor?
  Saygilarimla arzederim.

  Esra SAMAT
  T.C.Kimlik No:439******40
  Fevzi Cakmak Cad.Okumus Ap,No.32,Maltepe/Istanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı