• SSK EVRAK TAKİBİ

  SSK EVRAK TAKİBİ

  Sosyal Sigortalar Kurumu vatandaşların işleri olduğunda veya herhangi bir nedenle başvurdukları resmi bir kurumdur. SSK ‘ ya herhangi bir iş, işlem veyahut bilgi talebi için isteğe göre yazılı olarak müracaat edilebilmektedir. Müracaatta karışıklık olmaması için de SSK evrak numarasını ve tarihini iyi bilmek gerekmektedir. SSK evrak takibinizi ise İnternet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. SSK evrak takibi farklı grup şeklindedir.


  SSK Evrak Takibi Grupları

   

  • Normal Evraklar İçin SSK Evrak Takibi

  SSK evrak takibi için size ait olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır. İsteğiniz evrakın yılını ve T.C. numaranızı doğru bir şekilde doldurduktan sonra evrak ara butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  T.C. Numarası İle SSK Evrak Takibi İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

   

  • Emeklilik İşlemleri İçin SSK Evrak Takibi

  Emeklilik işlemlerinizi, emeklilik başvurunuzu sorgulamak ve takip etmek için vereceğimiz bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır. Bağlantıya giriş yapabilmeniz için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasına ve başvuru esnasında cep telefon numaranızı verdiyseniz cep telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Telefon numaranızı vermediyseniz cep telefonu bölümüne 0(000)000 00 00 yazmanız yeterli olacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar


   

  Emeklilik İşlemleri SSK Evrak Takibi İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

   

  • 4 C Emeklilik İşlemleri İçin Evrak Takibi

  Emekli sandığı emeklilik işlemlerini ve başvurunuzu sorgulamak ve takip etmek için vereceğimiz bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Sisteme giriş için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasına ve E-Devlet şifresine ihtiyaç duyulmaktadır. E-Devlet şifreniz yoksa PTT şubelerinden alabilirsiniz.

   

  4 C Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

   

  • 2022 SSK Evrak Takibi

  2022 evrak takibi ile SSK emeklilik, malulen emeklilik ve özürlü maaşı emekliliği gibi işlemlerin evraklarını takip edebilirsiniz. Vereceğimiz bağlantıya giriş yapabilmeniz için size ait olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. T.C. numaranızı girdikten sonra da sorgula butonuna basınız.

   

  2022 SSK Evrak Takibi İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

     tıkla sorunu sor

  SSK EVRAK TAKİBİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. Yalcin Üstbas dedi ki:

   Sayin yetkili,
   ssk sicil Numaram 352******0346 Yurt Disi Borclanma Dilekcemi
   Aralik 2015de Iadeli Taahütlü gönderdim.Asgari ücretten hesaplanma yerini isaretlemeyi gözden kacirmisim. Sizden ricam Asgari ucretden hesaplanmasi.Tahakkuk cetveli icin bilgilendirirseniz sevinirim.
   Sevgi ve Selamlar.
   Yalcin Üstbas

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz, Yalçın Bey.

  2. aynur kaygan dedi ki:

   Malulen emeklilik için sonuç almak istiyorum

  3. salih bilak dedi ki:

   10/04/1985 bağkur başlangıcım var 01/09/2004 terk yani 19 sene 4 ay 21 gün bağkur 2006 ve 2013 yılına kadarda 1327 yatmış ssk var 25/09/1965 doğum tarihim ne zaman emekli olurumda maaş günüm hangi tarih olur

  Sorunuzu Yazın