emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Son Dakika Gelişmesi Bakan Pakdemirli Duyurdu! Destek Ödemeleri Bugün Yapılacak!

Son Dakika Gelişmesi Bakan Pakdemirli Duyurdu! Destek Ödemeleri Bugün Yapılacak!
12.06.2020

Son Dakika Gelişmesi Bakan Pakdemirli Duyurdu! Destek Ödemeleri Bugün Yapılacak! Gelen son dakika haberine göre, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından yapılan açıklamaya göre üreticiler için destek ödemeleri bugün itibarı ile başlayacağını belirtti. Bakan Pakdemirli yaptığı açıklamasında Üreticilere yapılacak olan 886 milyon TL destek ödemelerinin bu gün akşam saatlerinde saat: 18.00 itibarı ile yapılmaya başlanacağı belirtildi.

Yapılan açıklamaya göre, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yağlı tohumlu bitliler ve besi desteği kapsamında toplam olarak 886 milyon TL destek ödemesinin bu gün saat:18.00’den itibaren ücretlerin hesaplara gönderilmesine başlanacağı belirtildi.

Tarım ve Orman Bakanı Konuyla İlgili Açıklama Yaptı!

Tarım ve Orman Bakanı Konuyla İlgili Açıklama Yaptı! Bakan Pakdemirli yaptığı açıklamalarında şu konuları belirtmiş bulunuyor. Yağlı tohumlu bitkiler kapsamında yapılacak olan destek ödemesinin, 7 ilde 37.493 adet üretici için toplam 775 milyon TL tutarında destek ödemesi yapılacağını belirtti. Bunun yanında besi desteği kapsamında ise 75 il genelinde, toplam 66.638 adet yetiştirici için yapılacak olan destek ödeme tutarının 131 milyon TL olduğunu belirtmiş bulunmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıklamasında toplam olarak 886 milyon TL destek ödemesi yapacaklarını ve bu destek ödemelerinin bu günden itibaren vatandaşların T.C. kimlik numaralarının son hanesine göre yapılacağını belirtmiş bulunmaktadır. Yapılacak olan destek ödemeleri vatandaşların T.C. kinlik numaralarının son hanelerine göre aşağıdaki gibi olacaktır.

  • C. Kimlik Numarasının son hanesi 0 – 2 olanlar 12 Haziran 2020 Cuma Saat: 18.00’den sonra, hesaplara gönderilecek.
  • C. Kimlik Numarasının son hanesi 4 – 6 olanlar 19 Haziran 2020 Cuma Saat: 18.00’den sonra, hesaplara gönderilecek.
  • C. Kimlik Numarasının son hanesi 8 olanlar 26 Haziran 2020 Cuma Saat: 18.00’den sonra, hesaplara gönderilecek.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.