emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Son Dakika Gelişmesi 129 Milyonluk Destek Ödemeleri Bugün Yapılacak!

Son Dakika Gelişmesi 129 Milyonluk Destek Ödemeleri Bugün Yapılacak!

Son Dakika Gelişmesi 129 Milyonluk Destek Ödemeleri Bugün Yapılacak! Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından son dakika açıklaması geldi. 129 milyon TL tutarındaki destek ödemeleri bu gün itibarı ile hesaplara aktarılacak. Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, toplam tutarı 129 milyonu bulan destek ödemelerinin, çiğ süt, manda ve malak ödenekleri bu gün saat 18.00 itibarı ile hesaplara gönderileceğini belirtmektedir. Bu gün saat 18.00 itibarı ile hesaplara gönderilecek olan destek ödemeleri Çiğ Süt, Manda ve Malak olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Bakan Pakdemirli, üreticilerimizin destek ödemelerini aksatmadan ödemeye devam ettiklerini belirtmektedir.

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli’nin Destek Açıklaması!

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli’nin Destek Açıklaması! Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli destek ödemeleri ile ilgili olarak şu açıklamaları yapmış bulunmaktadır. Bakan toplamı 129 milyonu bulan çiğ süt, manda ve malak destek ödemelerinin bu gün saat: 18.00’den sonra üreticinin hesaplarına gönderileceği açıklamasını yapmıştır. Bakan Pakdemirli yazılı açıklamasında 2020 yılı için tarımsal destekleme bütçesinin 10,5 milyarlık kısmının bu yılın ilk çeyreğinde hesaplara aktarıldığını belirtti. Geçirilen zorlu süreçte üretici ve yetiştiricilerin yanında olduklarını belirten Pakdemirli, amaçlarının salgın nedeni ile çiftçinin üretimden çekilmemesi, tarlasının ve işletmesinin başında bulunması olduğunu ifade etmiş olmaktadır.

Bakan Pakdemirli, ayrıca üreticiyi desteklemeye devam edeceklerini de sözlerine eklemiş bulunmaktadır. Bu kapsamda toplam 129 milyon TL olan çiğ süt, manda ve malak destek ödemelerinin bu gün yani 17.04.2020 Cuma Saat: 18.00’den sonra üreticinin hesaplarına aktarılacağını belirtmiş olmaktadır. Destek ödemelerinin tek seferde hesaplara gönderileceğinin altını çizerek aktarmış bulunmaktadır. Çiğ süt desteklemelerinin 232 bin 223 üretici için 729 bin ton çiğ süt üretimine 98 milyon TL, manda ve malak desteklemeleri 10 bin 994 yetiştirici için 113 bin baş manda / malak desteklemeleri de 31 milyon TL şeklinde olacak.

İşten Çıkarılanlara Devlet Destekleri Nelerdir, Nasıl Alınır?

Zamlı Emekli Maaş Ödemeleri Bugün Başlıyor!

Abonelik Sözleşme Fesih (İptal) İşlemlerini E-Devlet Üzerinden Yapın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.