• SGK NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM


  Sigortalı olarak çalışan her birey SGK ne zaman emekli olabilirim sorusunun yanıtını merak etmektedir. SGK ne zaman emekli olabilirim sorusunun yanıtı SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı’ na bağlı olan kişilerde farklılık göstermektedir. SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı gibi kurumlara bağlı olan sigortalıların emeklilik koşulları farklılık gösterir. Bu yazımızda SGK ne zaman emekli olabilirim sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız.


  SGK Ne Zaman Emekli Olabilirim ?

  SGK ne zaman emekli olabilirim uygulamalarına yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklamanız gerekmektedir. SSK’ ya bağlı iseniz aşağıdaki linklerden 4A ne zaman emekli olabilirim bağlantısını seçiniz. Bazı kişisel bilgilerinizi girdikten sonra SSK prim ödeme gün sayısını, diğer sandıklara ait gün sayısı gibi mevcut bilgilerinizi girdikten sonra Gönder butonuna tıklayarak işleminizi yapabilirsiniz.

  BAĞ-KUR‘ a bağlı iseniz 4B ne zaman emekli olabilirim bağlantısını seçiniz. Açılan sayfada bazı emeklilik bilgilerinizi, özel durumunuz varsa bunları girerek işleminizi yapabilirsiniz.

  Eğer Emekli Sandığı’ na bağlı iseniz 4C ne zaman emekli olabilirim bağlantısına tıklayınız. Bu sayfadan da hizmetlerini girerek ne zaman emekli olabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

  4A SGK Ne Zaman Emekli Olabilirim İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

  4B SGK Ne Zaman Emekli Olabilirim İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

  4C SGK Ne Zaman Emekli Olabilirim İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  SGK NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın