SGK

SGK MAAŞ BORDROSU

SGK maaş bordrosu alma işleminiz sayesinde, bir aylık hizmet bedelinizi, vergi matrahınızı ve kesintilerinizi, aylık net ücretinizi gösteren aylık belgeye ulaşabilirsiniz. Maaş bordrosu alma işleminiz ile maaşınızın ayrıntılarını gösteren belgeye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Maaş bordrosu alma işleminiz en çok bankalardan kredi almak istediğiniz zaman işinize yarayacaktır. Çünkü bankadan herhangi bir ihtiyaç için kredi çekerken sizden ilk istenilen maaş bordrosu belgeniz olacaktır. Bunun gibi birçok işleminiz için gerekli olan maaş bordrolarınızı internet ortamından da kolay ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. E-Bordro işleminizi gerçekleştirebilmeniz için yazının sonunda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfa içerisinden SSK maaş bordrosu işleminizi tamamlayabilirsiniz.


SGK Maaş Bordrosu Nasıl Sorgulanır?

E-Bordro işleminiz için ilk olarak yazının sonunda yer alan bağlantıya tıklayınız. Açılan ekranda işleminizi yapabilmeniz için bazı bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bunun için önünüze gelen ekranda ilk olarak T.C. kimlik numaranızı giriniz. Ardından sorgulama işleminize devam edebilmek için, memuriyet sicil numaranızı, emekli sicil numaranızı, yıl ve ay ve istihdam tipi bilgilerinizi giriniz.

bordro

Bu bilgileri girdikten sonra resimde gördüğünüz yazıya boş kutu içerisine eksiksiz bir şekilde yazmalısınız. Girmiş olduğunuz bilgilerin doğru bilgiler olduğunu kontrol ettikten sonra aynı ekran üzerinde yer alan “Gönder” butonuna tıklayınız. Bu sayede SSK bordro alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

bordro1

SGK Maaş Bordrosu İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Devlet SGK Maaş Bordrosu Nasıl Sorgulanır?

E-Devlet şifresiyle yapacağınız bu işlem için E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden 2 TL ücret ödeyerek alabilirsiniz. Daha sonra aşağıda verilen linke tıklayınız. Açılan sayfada ise kimlik doğrulamanızı gerçekleştiriniz.

AdsızArdından T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz.

Adsız11

Son olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız ve işleminizi tamamlayınız.

Adsız22E-Devlet SGK Maaş Bordrosu İçin TIKLAYINIZ!

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. 2018 yılında çalıştığım şirketten 2019 yılında ayrıldım 2018 in komple maaş bordrosunu ssk dan alabilirmiyim

  2. Emekli değil, çalışan ve aylık maaş alan bir sigortalı olarak maaşımı “e-bordro” olarak burada nasıl takip edebilirim? Bu sayfalarda gördüğüm ve anladığım kadarıyla bütün bilgiler genellikle “memur ve emekliler” üzerine!

  3. 23.02.1972 doğumluyum.Sgk ilk işe girişim haziran 1989.Emeklilik sgk prim günümü fazlası ile tamamladım.Yaş bekleyen gruptanım.
    Şu an çalışıyorum fakat fazla çalışma dan kaynaklı sgk ödemeleri emekli maaşı hesaplanırken düşüşe sebep olur mu?

  4. 21.09.1981 doğumluyum. Sgk dökümümde ilk işe giriş tarihim 15.09.1997 görünüyor. Fakat bu staj dönemimden. Daha sonra 1998 yılında çalışmaya başladım. Şuan 3600 emeklilik yasasından faydalanıp çalıştığım iş yerinden tazminatımı alabilir miyim ?

  5. emekli maaşımdan yapılan resmi kesintiler nelerdir.maaşımın brütü nedir.suriyelilere para kesildiğini duydum doğru mu?

    1. E-devlet sistemi üzerinden e-devler şifreniz ile maaş dökümünüzü öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı