• SGK LABORATUVAR SONUÇLARI


  İnternet üzerinden hastanede yaptırmış olduğunuz laboratuvar testlerinin neticeleri hakkında bilgi SGK laboratuvar sonuçları alabilmek için yazının devamında yer alan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.


  SGK Laboratuvar Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

  Yazının sonunda yer almakta olan bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde sizden kimlik numaranız ve testinizi yaptırdığınız işlem numarası istenmektedir. SGK laboratuvar sonuçları alabilmek için bu bilgileri doğru bir şekilde girerek gönder sekmesine basmanız gerekmektedir.

  Bu sayede SGK laboratuvar sonuçları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kurumsal olarak sorgulama işlemi için ise bağlantı ile yönlendirildiğiniz sayfa içerisinde gönder sekmesi altında yer alan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bu noktada SSK laboratuvar sonuçları için kimlik numaranız ve kurum numaranız sizden istenmektedir.

  Laboratuvar Sonuçları İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!
  tıkla sorunu sor

  SGK LABORATUVAR SONUÇLARI İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. AHMET DOĞAN dedi ki:

   MERHABA
   EVİME YAKIN BİR DEVLET ARAŞTIRMA HASTANESİNDE TEDAVİ GÖRDÜM. BENİ SEVK ETTİKLERİ BÖLÜMDE RANDEVU SERVİSİ DOLU OLDUĞU VE UZUN SÜRE DENEMEME RAĞMEN RANDEVU ALAMADIĞIMDAN DOLAYI İŞİME YAKIN BAŞKA BİR DEVLET ARAŞTIRMA HASTANESİNDEN RANDEVU ALDIM. FAKAT ÖNCEKİ HASTANEDE ÇEKİLEN MR, FİLM VE TAHLİL SONUÇLARI O HASTANEDE GÖZÜKMÜYOR. AYNI ŞEYLERİ ORADA DA YAŞAMAK İSTEMİYORUM.
   İKİSİDE DEVLET ARAŞTIRMA HASTANESİ OLDUĞU İÇİN SONUÇLARIMI DİĞER HASTANEDEKİ DOKTORUN GÖRMESİ MÜMKÜN DEĞİL Mİ ACABA.
   TEŞEKKÜRLER.

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Detaylı bilgi için Alo 170 SGK hattını arayabilirsiniz.

  2. selda dedi ki:

   tahlil sonuç sayfası acımıyor

  3. Onur dedi ki:

   SGK yı seviyorum

  Sorunuzu Yazın