SGK

SGK İŞ YERİ BİLDİRGESİ

SGK işyeri bildirgesi işleminin çalışanların işverenleri tarafından sisteme girilmesi gerekmektedir. SGK iş yeri bildirgesi işlemini internet üzerinden gerçekleştirebilmeniz amacı ile yazının sonunda sisteme erişim sağlayabileceğiniz bir bağlantı verdik.


SGK İş Yeri Bildirgesi Nasıl Gönderilir?

SGK iş yeri bildirgesi gönderim işlemleriniz için ilk olarak yazının sonunda yer alan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde sizden talep edilmekte olan kullanıcı adı, sistem şifresi ve iş yeri şifresi bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir.

En son olarak en alt kısımda yer alan güvenlik anahtarını da yerine doğru olarak girerek giriş sekmesine basmanız gerekmektedir. Sistem içerisine giriş yaptıktan sonra sistem içerisinde yer alan seçenekler arasından iş yeri bildirgesi seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Daha sonra sizden çalışanınız hakkında gerekli olan bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri girerek SSK iş yeri bildirgesi işleminizi tamamlayabilirsiniz.

SGK İş Yeri Bildirgesi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. bir firma inşaat taşeron luk yapıyorr 2 tane taşeron firma açtı. bunlar karışmış ama adreslerin biri sokak dıgeri cadde şöyleki sokagın sifresiyle caddenin sicil numarasına giriş yapmışım,aynı şekilde caddenin sifresiyle sokagında sicil numarasına giriş yapmısım bıldırgeyı gonderemıyorum nasıl halledebılırım bunu. cezası var mı hemen yardım lutfen

  2. 23.04 1978 doğumluyum sigorta başlama Tarihi 23.04 23.04 1993 .pirim gun sayım doldu .ama 54 yaşımı beklicem.
    Sigortam asgari ücretten ödeniyor.
    Yeni yasalara göre pirimim nekadar cok ödenirse emekli oldugumda daha az maaş alacakmışım bu doğrumu.dogruysa ne yapmalıyım.

    1. Prim gününüz dolduktan sonra, asgari ücretten çalışacağınız her ay, emekli maaşınızdan 2’şer lira düşmesine neden olur. Yani siz prim ödedikçe ilerde alacağınız emekli maaşı düşer. En yüksek miktardan prim ödediğiniz taktirde, ileride alacağınız emekli maaşınıza her ay 20 lira artısı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı