• SGK EMEKLİLİK MAAŞI SORGULAMA

  Herkes günün birinde emekli olabilmek için büyük uğraşlar verir. Bu uğraşların sonucunda rahat bir emeklilik dönemi geçirmek ister. Ne zaman emekli olacağınızı, emekli olduğunuzda ne kadar maaş alacağınızı öğrenmek artık çok kolay. SGK; SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı gibi kurumları tek çatı altında topladığından beri işlemlerinizi kişisel bilgileriniz ve E-Devlet şifresi ile yapabilmektesiniz. SGK emeklilik maaşı sorgulama işleminizi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Biz size SGK emeklilik maaşı sorgulamanızı nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız.


  Eğer E-Devlet şifresine sahip değilseniz, E-Devlet üzerinden herhangi bir işlem gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Sizde işlemlerinizi E-Devlet üzerinden güvenli ve kısa sürede gerçekleştirmek istiyorsanız bir E-Devlet şifresi almanız gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi size en yakın merkez PTT şubesine nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulunup, 2 TL işlem ücreti ödedikten sonra E-Devlet şifrenizi size özel kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz.

  E-Devlet Üzerinden Şifre İle SGK Emeklilik Maaşı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz SGK emeklilik maaşı sorgulama adresine lütfen tıklayınız.
  • Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğrulamanız gerekecektir.
  • “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıklayınız.
  • “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıkladıktan sonra T.C. kimlik numaranızı da doğru ve eksiksiz bir biçimde giriniz.
  • Ardından E-Devlet şifrenizi doğru ve eksiksiz bir şekilde giriniz.
  • Kimlik doğrulama işleminizi yaptıktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.
  • “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıkladığınızda işlem için bir başka sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfanın sağ kısmında bulunan “emekli aylık bilgisi” yazan kısma tıkladığınızda SGK emeklilik maaşı sorgulama işleminizi başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

  SSK Emeklilik Maaşı Sorgulama İşlemi Adresi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

  BAĞ-KUR Emeklilik Maaşı Sorgulama İşlemi Adresi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

  Emekli Sandığı Emeklilik Maaşı Sorgulama İşlemi Adresi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  SGK EMEKLİLİK MAAŞI SORGULAMA İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın