SGK

SGK E-BİLDİRGE

SGK E-BİLDİRGE

SGK işverenlerin işlemlerini kolaylıkla halledebilmesi için E-Bildirge sistemini geliştirmiştir. E-Bildirge sistemi ile SGK işverenleri İnternet aracılığıyla işlemlerini gerçekleştirebilirler. SGK E-Bildirge için yazımızın sonunda size vereceğimiz İnternet adresiyle giriş yapabilirsiniz. SGK E-Bildirge sayfasında sizden istenecek olan kullanıcı adı, sistem şifresi ve iş yeri şifresini eksiksiz bir şekilde giriniz. Eğer bu bilgilere sahipseniz E-Bildirge sistemine rahat bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Bu bilgilere sahip değilseniz E-Bildirge sistemi için başvuru yapmanız gerekmektedir. Bağlı olduğunuz SGK İl Müdürlüklerine giderek SGK E-Bildirge başvuru formunu isteyip başvuru da bulunabilirsiniz. Bizim vereceğimiz başvuru formuna tıklayarak formun çıktısını alabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra SGK Müdürlüklerine teslim etmeyi unutmayınız. Size verilen kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile E-Bildirge sistemine giriş yapabilirsiniz. Size şifre verilmesinin sebebi güvenliğiniz açısındandır. Bu yüzden şifrenizi kimseyle paylaşmayınız. Belirli aralıklarla şifrenizi değiştirmeye özen gösteriniz. E-Bildirge sisteminden çıkarken çıkış butonuna basmayı ihmal etmeyiniz. Böylelikle E- Bildirge sayfanız açık kalmamış olur ve başkaları tarafında kullanımı da engellenmiş olur.


SGK E-Bildirge İnternet Adresi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

SGK E-Bildirge Başvuru Formunu İndirmek İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. İçeride arkadaşı olan biri benim e bildirge prim görüntüleme aylıklarımı alığ dışarıdaki insanlara servis ediyor. Bu suçmudut dava açabilirmiyim

  2. 15.10.2008 tarihinde emekli sandığından sicil numarası ile emekli oldum.Tarafıma ödenen toplam emekli ikramiyesinin bildirilmesini rica ederim.NOT:170 numaralı telefona ulaşmak mümkün olmuyor,ilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

    1. İlgili makama direkt olarak telefonla ulaşırsanız sizin için daha yararlı olacaktır.

  3. uskudar selimiye ilkögretim okulu aile birliği baskanligi gorevimden 5 haziran 2013 de istifa ettim muhasebecimiz benim adima tarafinizdan verilen sifre ile personel vergi stopaj vs islemleri yapmaktadir sifremi nasil iptal ettirebilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı