• SGK BORÇ ÖDEME

  SGK BORÇ ÖDEME

  Kredi kartlarının kullanım alanları gün geçtikçe yaygın hale gelmektedir. Borç ödeme ve fatura ödeme gibi çoğu işleminizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Borçlu kişiler artık SGK borçlarını kredi kartı ile Ziraat Bankası’nın İnternet adresi üzerinden yapılmaktadır. Yapacağınız tüm bu işlemler güvenlik önlemleri altında yapılmaktadır. Bu yüzden içiniz rahat bir şekilde SGK Borç Ödeme sorgulama işleminizi yazımızın devamından nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.


  SGK borç ödeme sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden yapabilmek için bir E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Bu şifreyi alabilmek için size en yakın PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek şifre alma başvurusu yapmanız gerekmektedir. Başvuru ardından 2 TL işlem ücreti ödeyip şifrenizi size özel kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz.

  E-Devlet Sistemi Üzerinden E-Devlet Şifresi İle SGK Borç Ödeme İşleminizi Nasıl Yapabilirsiniz?

  • Yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz İnternet adresine lütfen tıklayınız.
  • Karşınıza gelecek olan sayfa aşağıdaki resimdeki gibidir. Bu sayfada bulunan ve resimde daire içerisine alınarak gösterilmiş olan Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıklayınız.

  GSS Prim Borcu Sorgulama

  •  Yukarıdaki resimdeki sayfadan hemen sonra karşınıza gelecek sayfa aşağıdaki resimde gösterilmiştir. Bu sayfada sizden istenen alanları ok işaretleri ile gösterdik. Bu yerlere sırası ile T.C. kimlik numarası ve E-Devlet şifrenizi yazınız.
  • Bilgilerinizi kontrol ediniz.
  • Daha sonra aynı resimde daire işareti içerisine alınarak göstermiş olduğumuz “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine sayfa üzerinde tıklayınız.

   

  Kimlik Doğrulama Platformu

  Sponsorlu Bağlantılar


  Böylelikle SGK borç ödeme sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

  E-Devlet Sistemi İle SGK Borç Ödeme İşleminiz İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  SGK BORÇ ÖDEME İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın