Genel

2019 PTTCell Bedava İnternet Kampanyaları

PTTCell’den bedava internet paketi yapmak 2019 yılında müşterilere özel kampanyalar ile mümkün hâle geliyor. PTTCell müşterilerinin memnuniyetini sağlamak ve diğer GSM operatörleriyle rekabet hâlinde olmak için çıkarılan bu kampanyalarla müşterileri sevindirecek hediyeler dağıtılıyor. Faturalı ya da faturasız fark etmeksizin her PTTCell müşterisine uygun olan bu kampanyalarla kullanımı günlük, haftalık ya da aylık süre ile sınırlı olan bedava mobil internet paketleri kazanabilirsiniz.


PTTCell bedava internet 2019 yılında da birçok kampanyadan yararlanarak kolaylıkla yapılabilmektedir. Bir PTTCell müşterisi olarak söz konusu kampanyaları ve sizlere sunulan hediye fırsatlarını öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri bulabilirsiniz.

PTTCell Akıl Kârı Kampanyası İle Bedava İnternet

PTTCell’in sadece faturalı müşterilerine sunduğu bu kampanya ile 1 GB veya 2 GB hediye internet paketi hizmeti verilmektedir. PTTCell’in kullanıcılarına uygun fiyattan sunduğu hizmetlerle beraber ekstra olarak çıkardığı yeni kampanyalarla müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Bu kampanya da PTTCell’in faturalı hat kullanan müşterileri tarafından oldukça ilgi görmektedir. PTTCell Akıl Kârı kampanyasının şartları ve özellikleri şu şekildedir:

 • Kampanyadan yararlanabilecek müşteriler sadece, PTTCell Mini 1 GB, PTTCell Eko 3 GB, PTTCell Süper 5 GB veya PTTCell Yıldız 10 GB tarifelerine başarılı bir şekilde üye olan abonelerdir. Belirtilen söz konusu tarifelere, yeni hat almak şartıyla ya da numaranızı PTTCell’e taşımak kaydıyla abone olabilirsiniz.
 • Akıl Kârı kampanyasında bahsettiğimiz gibi hem 1 GB bedava internet hem de 2 GB bedava internet paketi bulunmaktadır. Bu farklılık tarifelere göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla:
 • PTTCell Mini 1 GB ve PTTCell Eko 3 GB tarifelerine üye olanlar kampanyaya göre 12 fatura dönemi boyunca bedava 1 GB internet paketi kazanırlar.
 • Diğer tarifeler olan PTTCell Süper 5 GB ve PTTCell Yıldız 10 GB tarifelerine abone olanlar da aynı fatura dönemi boyunca 2 GB bedava internet sahibi olurlar.
 • Kazandığınız 1 GB ya da 2 GB PTTCell hediye internet 2019 yılı içerisinde kullanmanız için SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz.
 • PTTCell’in müşterilerine sağladığı bedava internet hizmetlerinden olan Akıl Kârı kampanyasından kazanılan hediye internet paketleri, sadece yurt içi cepten data için geçerlidir. Bu nedenle KKTC ve yurt dışı hizmetlere dâhil olmadığı için hediye internetiniz ülke dışında aktif olmaz.
 • Kampanyadan kazandığınız hediye internet paketlerini başka bir hatta devretmeniz mümkün değildir.

PTTCell Büyük Gurur Tarife Kampanyası İle Bedava İnternet

PTTCell’den sadece Büyük Gurur tarifesi abonelerine yönelik bu kampanya ile faturalı hat sahiplerine her ay tam 3 GB hediye internet paketi vermektedir. Bu tarifeyi kullanan müşteriler, 12 fatura döneminde tarifesine ek olarak 3 GB bedava internetin yanında numara taşıyan abonelere de sunulan PTTCell bedava internet kodu ile 1 GB internetle beraber toplam aylık 4 GB bedava internetten faydalanabilecekler.

PTTCell Faturasız Bereket Akıl Kârı Kampanyası İle Bedava İnternet

Müşterilerine her fırsatta en iyi imkânları ve kampanya fırsatları sunan PTTCell faturalı abonelerine hizmet verdiği gibi faturasız kullanıcılarını da ihmal etmiyor. Bu doğrultuda faturasız müşterilere de bedava mobil internet paketleri sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyor. Siz de PTTCell müşterisi olup bedava PTTCell internet paketleri fırsatlarından yararlanmadıysanız hemen kampanyaya ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Bu kampanyanın detayları ve katılım koşulları şu şekildedir:

 • Bereket Akıl Kârı kampanyasından kampanya geçerlilik süresi içerisinde PTTCell Bereket Mini 1 GB, PTTCell Bereket Eko 3 GB, PTTCell Bereket Süper 5 GB ve PTTCell Bereket Yıldız 10 GB tarifelerine başarılı bir şekilde üye olabilen müşteriler yararlanabilmektedir.
 • Kampanyadan kazandığınız bedava internet paketinin süresi 30 günlüktür.
 • Tarifeye başarılı bir şekilde üye olduğunuzda cep telefonunuza hem Arapça hem de Türkçe olarak bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu bilgilendirme SMS’inden sonra bedava internetinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Öte yandan bu kampanya dâhilinde PTTCell müşterilerine hediye edilen bedava internet paketleri sadece yurt içi kullanıma açık olup, hiçbir şekilde başka hatlara aktarılamaz ve transfer edilemez.
 • Müşteriye verilen hediye internet paketi data hakkı 12 aylık olup bu süre sonunda yenilenmemek üzere biter.
 • PTTCell faturasız Bereket 1 GB bedava internet ile 12 ay boyunca her ay 1 GB hediye internet fırsatından yararlanabilirsiniz.
 • Aynı şekilde faturasız hatta sahip PTTCell müşterileri için 2 GB bedava internet paketi kampanyası da bulunmaktadır. Bu kampanya kapsamı da 12 ay geçerli olup her ay 2 GB hediye olarak verilmektedir. Bir aylık süre zarfında verilen internet paketi limiti harcanmadıysa bir sonraki aya devretmemektedir. Bu yüzden her ay hediye internetiniz 2 GB limiti geçmeyecek şekilde güncellenir.

PTTCell’e Gel Kampanyası İle Bedava İnternet

Piyasadaki diğer GSM operatörleriyle rekabet hâlinde olan PTTCell, numarasını taşıyıp diğer GSM operatörlerinden geçiş yapanlara yönelik oldukça cazip kampanyalar düzenlemektedir. Sadece numarasını taşıyanlara değil aynı zamanda yeni hat alanlara da tam 12 ay boyunca 1 GB internet paketini hediye vermektedir. Kampanyadan yararlanmak için hemen numaranızı PTTCell’e taşıyabilir ya da yeni bir hat alarak bir sene boyunca her ay 1 GB bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

https://www.cepyo.com/pttcell-bedava-internet-paketi-kampanyalari/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. merhaba 12.05.1972 dogumluyum 36 yıldır tıp1 seker hastasıyım bu sebepten askerlıkte yapamadım 15.03.2002 sskaya ıstege baglı gırısım var toplam 1891 gun odeme yaptım ve kapattırdım 2014 te ssk emeklısı annemı kaybettım 73 yasında bagkur emeklısı babam var annemın maasını 4te 1kesıntılı olarak babam almakta ben ıstege baglı sıgortayı kapattıktansonra engellı maasına bas vurdum su an onu almaktayım benım babam oldukten sonra ıkısınden bırınden maas alma sansım varmı tesekkurler edıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı