Genel

2020 PTTCell Bedava İnternet Kampanyaları

2020 yılına ait olan PTTCell bedava internet kampanyaları hakkında PTT’nin web sitesinden ve PTT merkezlerinden gerekli bilgiler edinilebilmektedir. PTTCell abonelerinin sayısının arttırılması amaçlandığı için çok sayıda internet kampanyası yapılmaktadır. Ayrıca abonelerin yeni tarifelere geçiş yaparak daha fazla bedava internet kazanabilmeleri mümkün olduğu gibi yeni tarife ücretleri de oldukça uygun fiyatlı olmaktadır. Faturalı veya faturasız olması fark etmeksizin bütün müşterilerine özel bedava internet kampanyaları bulunmaktadır.

PTTCell Bedava İnternet Kampanyasına Katılmak

PTTCell faturalı hat sahipleri; Muhteşem 1 GB paketi ile ayda sadece 3 TL ödeyerek 1 GB internetin sahibi olabilmektedir ve bu interneti 30 gün boyunca kullanabilmektedir. Ayrıca internet paketleri bittikten sonra kalan süredeki internet kullanımları bedava olmaktadır ve bir ay içerisinde bu kampanyadan maksimum 2 kere yararlanmalarına izin verilmektedir. Beklenen Tarifeler ve Yeni Dünya Mini Tarifesi kapsamında bulunan müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Bu paketi satın alabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına MUHTESEM yazdıktan sonra SMS’in 1788’e gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca müşteri hizmetleri numarasını arayarak da paket alımı yapılabilmektedir.

PTTCell Uygun Tarife İle Bedava İnternet Kampanyası

PTTCell’in uygun tarifesinde olanların ay içerisinde bedava 2 GB internet kazanabilmeleri mümkündür. Kullanıcıların kendisine en uygun tarifeye geçmeleri durumunda; otomatik olarak bir şey yapmalarına gerek kalmadan 2 GB hatlarına tanımlanmaktadır.

PTTCell Bonus Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanmak

PTTCell’den yeni hat alanlar; Bonus kampanyası ile tarifelerine ek olarak hediye internet kazanabilmektedirler. Faturasız tarifede olmaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında kendilerine 30 gün süresince geçerli olan 750 dakika, 750 SMS ve 8 GB internet hediye edilmektedir. Hat aktif olduktan sonra bu hediyeden yararlanmak isteyenlerin telefonlarının mesaj kısmına PTTCELL BONUS yazdıktan sonra mesajı 1788’e göndermeleri gerekmektedir. Hediye internetlerinden kalanı sorgulamak için ise; KALAN PTTCELL BONUS yazıp mesajı 1788’e göndermeleri yeterli olmaktadır. Kalan kullanımlar ay bitiminde bir sonraki aya devretmemektedir. Hat sahiplerinin sadece bir kere yararlanmasına izin verilen bir kampanyadır.

PTTCell Taahhütlü Bedava İnternet Kampanyası

PTTCell’de 12 ay kalmayı taahhüt edenler, bedava internet kazanabilmektedirler. Tarifelerine ek olarak 1 GB ve 2 GB hediye internet kazabilmektedirler. Üstelik PTTCell’de kaldıkları 12 ay süresince her ay bu hediye internet hatlarına tanımlanmaktadır. PTTCell Mini 1 GB ve PTTCell Eko 3 GB abonelerine her ay 1 GB hediye internet verilmektedir. PTTCell Süper 5 GB ve PTTCell Yıldız 10 GB tarifelerine dahil olmuş olanlar ise 12 ay süresince ek 2 GB sahibi olabilmektedirler.

Sim Kartını Değiştiren PTTCellilere Özel Bedava İnternet Kampanyası

4.5 G’ye uyumlu sim kart alanlar, 1 ay boyunca geçerli hediye internet kazanabilmektedirler. 30 GB’a kadar hediye internet hatlarına tanımlanmaktadır. Hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri için geçerli olan bir kampanyadır.

PTTCell EBA İle Bedava İnternet Kampanyası

Eğitim Bilişim Ağı’nda kullanılmak üzere 8 GB bedava internet hediye edilmektedir. EBA online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr adresi üzerinden olan kullanımlarda geçerlidir. PTTCell bedava internet kampanyaları kapsamında verilen bu internetin başka bir site üzerinden kullanılabilmesi mümkün değildir.

PTTCell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyasının Detayları

Uzaktan eğitim gören üniversite öğrencilerinin internet sıkıntısı çekmemeleri adına kendilerine bedava 6 GB internet verilmektedir. Faturalı ya da faturasız olmaları fark etmeksizin, eğitim platformlarında kullanabilecekleri bir hediyedir. 6 GB internetin 3 ay kullanım süresi bulunmaktadır. İnternet hakkının %80’ine ve %100’üne ulaşıldığında, kullanıcıya SMS ile gerekli bildirim yapılmaktadır.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”PTTCell Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?” answer-0=”444 6 788 numaralı PTTCell müşteri hizmetleri aranarak işlem yapılabilmektedir. Ayrıca 9333’ü arayarak fatura ödeme gibi PTTCell ile ilgili işlemler yapılabilmektedir.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”PTTCell Kampanyaları Nereden Öğrenilir?” answer-1=”PTTCell’in kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için https://www.pttcell.com.tr adresi ziyaret edilmelidir.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”PTTCell Hediye İnternet Kampanyası Var Mıdır?” answer-2=”PTT merkezlerine giderek veya PTT’nin web sitesinden hediye internet kampanyaları öğrenilebilmektedir.” image-2=”” headline-3=”h3″ question-3=”PTTCell Salla Kazan Hizmeti Var Mıdır?” answer-3=”PTTCell’in salla kazan kampanyası yoktur.” image-3=”” headline-4=”h3″ question-4=”PTTCell Sil Süpür Yapma İmkanı Sunar Mı?” answer-4=”PTTCell bedava internet kampanyaları kapsamında kullanıcıların Sil Süpür hizmetinden yararlanabilmeleri mümkün değildir. Bazı Türk Telekom kullanıcılarının yaparak hediyeler kazanabilecekleri bir işlemdir.” image-4=”” count=”5″ html=”true” css_class=””]

Shares:

1 Yorum

  • hakan arlı
    22.07.2019

    merhaba 12.05.1972 dogumluyum 36 yıldır tıp1 seker hastasıyım bu sebepten askerlıkte yapamadım 15.03.2002 sskaya ıstege baglı gırısım var toplam 1891 gun odeme yaptım ve kapattırdım 2014 te ssk emeklısı annemı kaybettım 73 yasında bagkur emeklısı babam var annemın maasını 4te 1kesıntılı olarak babam almakta ben ıstege baglı sıgortayı kapattıktansonra engellı maasına bas vurdum su an onu almaktayım benım babam oldukten sonra ıkısınden bırınden maas alma sansım varmı tesekkurler edıyorum

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir