Genel

Özel Huzurevleri ve Engelli Bakım Merkezleri İçin Bakan Selçuk’tan Önemli Açıklama!

Özel Huzurevleri ve Engelli Bakım Merkezleri İçin Bakan Selçuk’tan Önemli Açıklama! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehre Zümrüt Selçuk’tan som dakika olarak önemli bir açıklama gelmiş bulunmaktadır. Özel huzurevleri ve engelli bakım merkezlerinin ücretlerinin bakanlık tarafından karşılanacağını aktarmış bulunmaktadır. Bakan Selçuk, kurumsal bakım ihtiyacı olan yaşlı ve engellilerin özel huzur evlerinde ve engelli bakım merkezlerinde bulunan vatandaşların bakım ücretlerini bakanlık tarafından kendilerinin karşılayacaklarını duyurmuş olmaktadır.

Konu ile ilgili olarak Bakan Selçuk şunları belirtmiş bulunmaktadır. Kurumsal olarak bakım ihtiyacı olan yaşlı ve engelli vatandaşların gelir durumlarına ve engel durumlarına bakılmaksızın, özel huruz evlerinde ve engelli bakım merkezlerindeki ücretlerini bakanlık olarak karşılayacaklarının açıklamasını Twitter hesabı üzerinden paylaşım olarak duyurmuş bulunmaktadır.

Özel Huzurevi ve Engelli Bakım Merkezleri İçin Bakan Selçuk’un Twitter Açıklaması!

Özel Huzurevi ve Engelli Bakım Merkezleri İçin Bakan Selçuk’un Twitter Açıklaması! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında “Birlikte Başaracağız” etiketi ile hesabından paylaşım yapmış bulunmaktadır. Bakan Selçuk Twitter hesabından yaptığı konu ile ilgili paylaşımında şunları kaydetmiş bulunmaktadır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Twitter hesabı üzerinden, özel huzurevleri ve engelli bakım merkezleri ile ilgili olarak şunları belirtmiş bulunmaktadır. “Kurumsal bakım ihtiyacı olan yaşlılarımızın ve engelli vatandaşlarımızın gelir durumlarına ve engel oranına bakılmaksızın, özel huzur evlerinde ve engelli bakım merkezlerindeki ücretlerini bakanlık olarak karşılayacağız” açıklamasında bulunmuştur. Bakan Selçuk ayrıca paylaşımı için “BirlikteBaşaracağız” etiketi ile paylaşım yapmış bulunmaktadır.

Şehit ve Gazi Çocuklarının Eğitim Öğretim Yardımı

e-Devlet Üzerinden Sosyal Yardım Para Yardımı Sorgulama

Açık Kapı Yardım Başvurusu Nedir, Nasıl Yapılır?

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu