Mardin SGM İletişim Bilgileri

NUSAYBİN SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: MOR YAKUP MAHALLESİ SABRİ BAŞKÖY CADDESİ NO: 10 NUSAYBİN


Telefon: 0(482) 415 33 63

Fax: 0(482) 415 30 14

E-mail: nusaybinsgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

4 Yorum

  1. Benim babam 2016 aralığın 7 trafik kazasında hayatını kaybetti babamın sgk gün primi tamdır diye biliyoruz buna göre annemin maaşı çıkmış olması gerekmiyormu istanbulda yaşıyoruz burdaki sosyal güvenlik kurumuna gittik yetkililer burda birşey yapamayız mardinde girişi dosyası orda buyüzden işlem burda olmuyor deyip gönderdiler bu durumda ne yapmamız gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

    1. Merhaba,

      İletişim bilgilerini verdiğimiz Nusaybin SGM ye Lütfen telefon veya mail yolu ile iletişime geçiniz. Buradan yardımcı olabilmemiz mümkün değil. SGK sistemini göremiyoruz.

  2. Babam 1970 den önce mevsimlik işçi olarak Siirt Diyarbakır ve Mardin çalışmaya gitmiş.Vefat etmiş olduğu için nerede çalıştığını ve gün sayısını öğrenemiyorum.Babamın 90 günü daha olduğunu belgelememiz durumunda annemin ölüm maaşı alma durumu var bu günleri nereden öğrenebilirim.1970 den önceki kayıtlar İnternet ortamına aktarılmadığını duydum yardımlarınız için çok teşekkürler..

    1. Bu bilgilere ulaşmak bir hayli zordur, askerlik borçlanması ile 90 gün borçlanıp açığı kapatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu