• Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım?


  emekli maaşı hesaplama

  Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı kurumları ile ilgili çoğu işleminizi online olarak internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kurumlara bağlı kişiler için SGK idaresine giderek yapacakları işlemlerin bir çoğu için online hizmetler sayesinde internetin bulunduğu her yerden birkaç dakikada gerçekleştirme imkanı sunulmaktadır. Ne kadar emekli maaşı alırım sorusunun cevabını da sunulan online hizmetler sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Ne zaman emekli olup maaş alacağınızı öğrenmek ve devamında hesaplama yapmak için malullük durumu, işe başlama tarihi, iş gücü kaybı gibi bilgilerin bilinmesi gerekmektedir. SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı kurumları için her biri ayrı ayrı sistemler üzerinden ne kadar emekli maaşı alırım konusunda online hizmet sağlanmaktadır. Yazımızın devamında emekli maaşını ne kadar alacağınız ile ilgili detaylı bilgileri her üç kurum içinde geçerli olan adımları siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.


  SSK Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım?

  SGK üzerinden ne kadar emekli maaşı alacağınız konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle olarak yapmanız gereken ilk olarak aşağıda bulunan bağlantı linkine tıklamaktır. Daha sonra açılan sayfada resimde belirtilen alanlara T.C. kimlik numarası, SSK sicil numarası, baba adı, nüfusa kayıtlı olunan il ve ilçe bilgileri ile doğum tarihi bilgilerinizi yazmanız istenir. Bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra “sorgula” butonuna tıklayınız.

  4a emekli maaşı

  SSK Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım İçin TIKLAYINIZ!

  BAĞ-KUR Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım?

  SGK üzerinden emekli aylığı hesaplama işlemi için SGK resmi sitesi girmeniz gerekmektedir. İşleminizi gerçekleştirmek için yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklayınız. Açılacak olan sayfada aşağıda belirtilen alanlara istenilen gerekli bilgileri yazınız. Sonrasında bu bilgileri kontrol edip “sorgula” butonuna tıklayınız.

  4b emekli maaşı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bu şekilde adımları uygulayarak emekli maaşınızın tutarını öğrenebilirsiniz.

  BAĞ-KUR Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım İçin TIKLAYINIZ!

  Emekli Sandığı Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım?

  Emekli Sandığı kurumuna bağlı olan kişilerin ne kadar emekli maaşı alacaklarını öğrenmek çok kolay olup istenen bilgilerin girilmesi yeterli olacaktır. Sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklayınız. Sonrasında açılan sayfada resimde belirtildiği gibi çerçeve içine alınmış alan içerisine istenen bilgileri giriniz. Sonra olarak “hesapla” butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayınız.

  4c emekli maaşı

  Emekli Sandığı Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım İçin TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım? İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. Durdu dedi ki:

   Almanyada oturuyorum yurt disi borclanmasini yaptim ziraat bankasina yatirdim maasin baslamasi icin ne yapmam gerekiyor

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Emeklilik işlemlerini tamamlamanız gerekir. Konsolosluk ile iletişime geçebilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın