emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

MHRS Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

MHRS Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Adres: Merkez: Elazığ Yolu Üzeri 10. Km Üçkuyular Mevki Toki Karşısı Kayapınar/Diyarbakır

Çematem Ek Bina: Şehitlik Caddesi Trafik Polis Karakolu Yanı Yenişehir/ D.Bakır

Ergani Yolu Üzeri Ek Bina: Selahaddin Eyyubi Mah. Bayındırlık Caddesi Turgut Özal Bulvarı Pol-kar 2 Sitesi Altı No:64 B Bağlar/ D.Bakır

Telefon: 0412 258 0060

Halk Dilindeki Adı: Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Diyarbakır şehrimizde yer alan Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hekimleri tarafından muayene olmak amacıyla randevu alma işleminizi ALO 182 hattını arayarak da alabileceğiniz aynı zamanda online randevu alma seçeneği ile de yapabileceğiniz bu işlem için gerekli olan tüm bilgileri sizler için derledik. Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne giriş yaparak randevu alabilmeniz mümkün olacaktır.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Yorumlar

 1. Gülşen dedi ki:

  Merhabalar benim bı sene önce 4 aylık bebeğim karnında ölmüş tü düşürmek zorunda kaldım ondan sonra 7 ay sonra yine hamile kaldım bu sefer kimyasal gebelik geçirdim yine düşükle sonuçlandı üç ay sonra yine hamile kaldım buda ömür sefer gibi kumsal gebelik olup yine düşük oldu doktor rahim filim önerdi bide bu genetik testi kan pıhtılaşma gibi testleri önerdi özelde çok pahalı olduğu için yapamadım bu testleri sizin araştırma hastanemizde yapabilirsiniz özelikle hsg(rahim filmi) cekiliyormu

 2. Ayşe dedi ki:

  Mrb cildiye bölümünden randevu alamak istiyorum fakat aradığınız kriterlere uygun randevu bulunmamaktadır diyor neden randevu alamıyorum?

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Yeni randevular 16.00 da açılmaktadır. Bu saatte alabilme şansınız daha yüksek. Yine aynı uyarıyı veriyor ise poliklinik hizmet vermiyor olabilir. 182 telf arayıp öğrenebilirsiniz.

 3. Mehmet Çelik dedi ki:

  Mrb çocuk nöroloji doklarınız varmı

 4. Kazım dedi ki:

  Mrb Batmandan mesaj gönderiyorum.Eşimin penisilin ve Sefalosporin grubu ilaçlara karşı alerjisi var .Randevuyu alamıyorum.182 doğrudan randevu vermiyor .ilgili 3 dal Göğüs hastalıkları,Dahiliye ve Cildiye polikliniğinde muayene olduktan sonra muayene olabiliriz herhalde .Dahiliye polikliğine randevu aldım ancak iptal edildi.Alerji polikliniğine muayene olmamız lazım aynı zamandaalerji testleri yapmamız gerekmektedir.Bu durum hayatı önem arz etmektedir.Yardımci olmanız rica olunur.

 5. Şükran dedi ki:

  Sağlık kuruluna randevu alamıyorum randevuları kapalı hep acaba hangi gün randevularını açabiliyolar

 6. Mizgin dedi ki:

  Merhaba il dışındaym doktorum beni immünoloji alerji bölümüne sevk etti. Sevk 5 iş günü geçerli şevk ile giriş yapmak yeterli mi yoksa randevu alma zorunluluğu var mı?

 7. Bilinmiyen dedi ki:

  Merhaba hastanede endokrin VARMI

  1. Ramazan Bayhan-Hatice Bayhan dedi ki:

   Cildiye Semahat Alp Erdal

 8. Mesut dedi ki:

  Hastanede romotoloji doktoru var mı? Romotoloji ile ilgili bütün testler yapılıyor mu? Doktorun akademik ünvanı neydir. Sürekli tedavi için Ankaraya gidiyorum. Eğer bu hastanedeki doktorun branjı romotoloji ise ftr. Değil çünkü daha önce dicle tıpa romotoloji dediler ftr çıktı. tedavimi orada devam etmek istiyorum. Aydınlatırmısınız bu konu da.

  1. mehmet özdemir dedi ki:

   merhabalar bende allerjik nezle var immünoloji bölümünde muayene olabilirmiyim.

 9. Deniz keskin dedi ki:

  Sezeryan doğumları operatör doktorlar mı yapıyor

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Sezaryan doğumlara tüm hastanelerde Op. Dr lar girmektedir.

 10. Nesibe akin ilis dedi ki:

  Getiirmem gereken kimlik fotokopisini aile tablosu veya baska bisey gerekiyomu bide benim iki tane dusugum var dicle universitesi 3 dusukte bakiyoruz dedi sizde oyle bisey yok yani 2 dusukle bu testletimi yaparsiniz yani benim gelme problemim var kiziltepeden geliyorum ben

  1. Yonetici dedi ki:

   Sorunuza net cevap alabilmek için hastaneyi arayıp bilgi almanız gerekiyor.
   +90.412 258 00 60

 11. Nesibe akin ilis dedi ki:

  Bi kurtajim bi tane de dusugum oldu arastirma icin hastanenize yonlendirdiler beni kromozom ve genetik tarama testi bide kan pihtlasma testi yaptiram bu testler kadin dogum bolumunde mi kardiyoloji bolumunde mi oluyor lutfen bana bilgi verin

  1. Yonetici dedi ki:

   Nesibe hanım merhaba,

   Kadın Doğum bölümüne giderek tüm testlerinizi yaptırabilirsiniz.