emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

İstanbul’da Peşinatsız Senetle, Taksitle Ev Satan Firmalar

İstanbul’da Peşinatsız Senetle, Taksitle Ev Satan Firmalar
07.10.2020

İstanbul’da ön ödeme alınmadan senetle ev alınabilen birçok inşaat firması bulunmaktadır. Aşağıda çeşitli ev seçenekleriyle birlikte İstanbul’da peşinatsız senetle, taksitle ev satan şirketlerden bazıları şunlardır:

 • Eminevim
 • Birevim
 • Fuzulev
 • Yıldız Konut
 • Milenyum Yapı
 • Okyanus İnşaat

Aylık düzenli bir geliri olan ve kredi notu iyi olan kişiler; ön ödeme olmadan senetle, taksitle ev alabilmektedirler. Senetle ev alacakları firmaları iyi araştırmaları ve evin taksitli fiyatı ile taksitsiz fiyatı arasında fark olup olmadığına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Eminevim İle İstanbul’da Peşinatsız Senetle, Taksitle Ev Nasıl Alınır?

İstanbul’da peşinatsız ev almak isteyenler; Eminevim’in hazırladığı ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde hayata geçirilen projelere dahil olabilmektedirler. Eminevim İstanbul Ahenk ve Eminevim 560 Projesi, bu projelere örnek olarak gösterilebilmektedir. Eminevim İnşaar Firması’nın telefon numarası 444 36 46’dır ve bu numara ile iletişime geçilerek projeler hakkında detaylı bilgi alınabilmektedir. Ayrıca İstanbul’daki herhangi bir evi satın almak için de Eminevim sistemine dahil olunabilmektedir.

Öncelikle ev satın almak isteyen kişinin bütçesini ve istediği evi belirlemesi gerekmektedir. Aylık ödeyebileceği tutar hakkında bir karar verdikten sonra Eminevim ofislerine giderek veya telefon numaralarını arayarak sisteme dahil olabilmektedirler. Taksit sayısını ve ödeme tutarını kendilerinin belirlediği bir ödeme planı hazırlama imkanına sahiptirler. Çekilişli sistemde noter huzurunda yapılan çekilişe göre kendilerine bildirilen sıra ile ve diğer sistemlerde ödenecek toplam tutarın yarısı ödendikten sonra ev teslim alınabilmektedir.

Birevim İle Peşinatsız Senetle Ev Almak İçin Ne Yapılmalıdır?

Birevim ile Türkiye’nin istenen şehrinden istenen evin alınabilmesi mümkündür. Birevim’e başvurmadan önce alacakları evi belirlemeleri gerekmektedir. Ardından Birevim ofislerinden ya da telefon numaralarından Birevim müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek istedikleri sisteme dahil olabilmeleri mümkündür. Alacakları evin ekspertiz değeri belirlenmekte ve bu değere göre ne kadar taksit ödemesi yaparak ne kadar sürede ödeme yapabileceklerini kendileri belirleyebilmektedirler.

Başvuru tamamlandıktan ve bir sisteme dahil olduktan sonra taksit ödemeleri hemen başlamaktadır. Birevim’in web sitesi üzerinden havale ya da EFT ile taksit ödemeleri yapılabilmektedir. Ödeme planları hazırlanırken peşinat ya da ara ödeme istenmeyen bir sisteme dahil olunabilmektedir. Birevim ile ilgili herhangi bir problemde; 444 23 53 numaralı telefon aranarak ya da iletisim@birevim.com.tr adresine mail atarak problem Birevim’e iletilebilmektedir.

Fuzulev İle Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Fuzulev aracılığı ile peşinat ödemeden senetle, taksitle ev alabilmek mümkündür. Fuzulev’in kendi projelerine ait evlerden birini ya da İstanbul’da alınmak istenen herhangi bir evi Fuzulev’in sistemine dahil olarak alabilmek mümkündür. Tem Avrasya Konutları, İstanbul Başakşehir, Olimpa Park, Vadiyaka Başakşehir ve Başak City gibi konut projeleri Fuzulev İnşaat Firması tarafından hayata geçirilmektedir. https://fuzulyapi.com.tr adresi üzerinden Fuzulev İnşaat Firması’nın bütün projelerine ulaşılabilmektedir. 444 63 13 veya 0212 531 53 53 numaralı telefonlar aracılığı ile Fuzulev’in sistemi hakkında gerekli bilgiyi alabilmek mümkündür. Sisteme dahil olacak olan kişinin belirlediği taksit seçeneklerine göre senet oluşturulmaktadır. Kişi eğer kendi belirlediği taksit tutarını ödemekte zorlanır ise; taksit miktarının düşürülmesi veya taksitlerin bir süre dondurulması gibi ödeme kolaylıkları mevcuttur.

Yıldız Firması İle Senetle Nasıl Ev Alınır?

İstanbul’da peşinatsız senetle, taksitle ev almak isteyenler; Yıldız Firması’nın konut projelerinden senetle ev alabilmektedirler. 0212 853 63 55 numaralı telefon üzerinden satış ve ödeme konusunda Yıldız Firması’ndan destek alabilmektedirler. Ön ödeme yapılmasına gerek olmadan taksit sayısını konutu alacak olan belirlemekte ve buna göre noter huzurunda senet yapılmaktadır. Royal Garden Residance, Yıldız City-Mimar Sinan, Yıldız City-Beylikdüzü ve Almira Residance gibi konut projeleri bulunmaktadır. Bu projeler ile ilgili https://yildizkonut.com.tr/ adresinden bilgi alınabilmektedir.

Milenyum Firması İle Ev Alma

Aşağıda Mileryum ev satışı ile ilgili ev projeleri, satış ve ödeme süreci ve iletişim bilgileri aşağıda sıralanmaktadır:

 • Milenyum Konut Projeleri: Milenyum İstanbul konut projeleri arasında Milenyum Konsept, Milenyum Park Evleri ve Milenyum Green Park Evleri yer almaktadır.
 • Ev Satın Alma Süreci: Milenyum konut projelerinde yer alan evler hakkında görsellere “ milenyumyapi.com.tr” internet sitesi üzerinden erişilebilmektedir. Satın alınacak evler hakkında detaylı bilgilere Grand Tower’da yer alan satış ofisinden de ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda ofiste beğenilen evlerin satışı gerçekleşmektedir.
 • Ödeme Süreci: Satış işlemlerinden sonra noter eşliğinde ödeme için senet oluşturulmaktadır. Ödemeler firmanın hesap numarasına havale ya da Eft işlemi ile gerçekleşmektedir.
 • Firma İletişim: Müşterilerin ev alımı, ödemeler ve projeler hakkında bilgiye 0 216 510 14 29 numaralı telefondan ulaşılmaktadır.

Okyanus Firması İle Ev Alma

Okyanus Firması’ndan ev alma işlemleri için ödeme seçenekleri, alış süreci vb. gibi gerekli bilgiler aşağıda sıralanmaktadır:

 • Okyanus Konut Projeleri: Begonya Park Projeleri, Gardens Park Evleri ve Yıldızpark Evleri Okyanus Konut Projeleri arasından yer almaktadır.
 • Ev Satın Alma Süreci: Vatandaşlar “okyanusgrup.com.tr” adresinden evlerin resimlerine ulaşabilmektedir. Satış işlemleri Ankara ve İstanbul satış ofislerinden gerçekleşmektedir.
 • Ödeme Süreci: Ödeme aşamasında Okyanus İnşaat ön ödeme olmadan senetle ödeme imkânı tanımaktadır. Bunun için toplam fiyat taksitlere bölünerek senet yapılmaktadır. Bankalardan firmanın hesap numaralarına para aktarımı gerçekleştirilerek ödemeler gerçekleşmektedir.
 • Firma İletişim: Firmanın iletişim numarası 0216 593 29 91’dir.

Peşinatsız Senetle Ev Alma Şartları

Aşağıda ön ödeme olmadan ev alacaklar için şartlar yer almaktadır. Bunlar:

 • Ev alacak kişilerin gelir belgelerinin olması gerekmektedir. Gelir belgesi bulunmadığı durumlarda senet oluşturulmamaktadır.
 • Ön ödeme olmadan ev alımı durumlarında evin KDV olmadan olan fiyatı üzerinden %10 u kadar miktarın ödenmesi gerekmektedir.
 • Ev alacak kişilerin kredi geçmişlerinin iyi olması gerekmektedir. Bunun sebebi senetle ödeme konusunda ödemelerin gecikip gecikmeyeceğinin anlaşılmak istenmesidir.

Peşinatsız Elden Taksitle Ev Almada Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Aşağıda ön ödeme olmadan senetle ev almak isteyen kişilerin bilmesi gereken bilgiler yer almaktadır:

 • Alınacak evin taksitli satışı ile taksitsiz satışı arasındaki farka dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Senetle ev alımı yapılacak firmalar araştırılmalıdır.
 • Ödeme için yapılacak senetler noter ile birlikte yapılmalıdır.

İstanbul’da peşinatsız senetle ev satan inşaat firmalarının tamamlanmış projelerinde yer alan konutlar tercih edilmelidir.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”Ağaoğlu Senetle Ev Veriyor Mu?” answer-0=”Ağaoğlu’nun Maslak projesi kapsamında senetle birçok kişi ev sahibi yapılmıştır.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”Tuzla Senetle Ev Satan Yerler Var Mıdır?” answer-1=”Tuzla’da faaliyet gösteren inşaat firmaları senetle ev satmaktadırlar.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”Banka Kredisiz Konut Projelerine Nasıl Ulaşılır?” answer-2=”Emlak Konut’un yeni konut projeleri ile bankadan kredi almaya gerek kalmadan taksitle ev satın alabilmek mümkündür.” image-2=”” headline-3=”h3″ question-3=”Elden Senetle Ev Satanlar İstanbul’da Var Mıdır?” answer-3=”Bazı müteahhitler elden senetle, taksitle ev satmaktadırlar.” image-3=”” headline-4=”h3″ question-4=”Hemen Teslim Taksitle Ev Alınabilir Mi?” answer-4=”İstanbul’da peşinatsız senetle, taksitle ev almak isteyenler; konut projelerini takip ederek hemen teslim alabilecekleri evleri satın alabilmektedirler.” image-4=”” count=”5″ html=”true” css_class=””]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.