emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

İstanbul Valiliğinden Sağlık Çalışanları İçin Son Dakika Açıklaması Geldi!

İstanbul Valiliğinden Sağlık Çalışanları İçin Son Dakika Açıklaması Geldi!
30.04.2020

İstanbul Valiliğinden Sağlık Çalışanları İçin Son Dakika Açıklaması Geldi! İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından sağlık çalışanları adına son dakika açıklamasında bulundu. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada ise 12.500 sağlık çalışanı adına ücretsiz sefer yapılacağını belirtti. Gelen son dakika haberine göre İstanbul genelindeki sağlık çalışanlarına bir destek de taksiciler tarafından gelmiş bulunmaktadır. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından yapılan açıklama neticesinde, taksicilerin Sağlık çalışanları için 12.500 adet seferini ücretsiz olarak gerçekleştireceği belirtilmiş bulunmaktadır.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından yapılan açıklamaya göre, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası 300, İstanbul Havalimanı Taksi Kooperatifi 50 adet taksi ile sokağa çıkma yasağının uygulandığı o günlerde Sağlık çalışanlarına ücretsiz sefer yapacaklardır. Ayrıca diğer taraftan da BiTaksi ve MasterCard ile de toplam 12.500 sefer sağlık çalışanları ücretsiz olarak taşınacaktır, denildi.

Ali Yerlikya’nın Sağlık Çalışanlarına Ücretsiz Taksi Seferleri Açıklaması!

Ali Yerlikya’nın Sağlık Çalışanlarına Ücretsiz Taksi Seferleri Açıklaması! Gelen son dakika haberini İstanbul Valisi Ali Yerlikaya twitter hesabı üzerinden duyurmuş bulunmaktadır. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın konu ile açıklaması şu şekilde olmaktadır. Sağlık çalışanlarımıza taksiciler tarafından oldukça büyük destek sağlanmış bulunmaktadır. Buna göre;

  • İstanbul Taksiciler Esnaf Odası tarafından 300 adet taksi,
  • İstanbul Havalimanı Taksi Kooperatifi 50 adet taksi,

Yukarıda belirtilen taksi adetleri ile birlikte sokağa çıkma yasağının uygulandığı günlerde belirtilen araçlar, BiTaksi ve MasterCard ile Sağlık çalışanlarına 12.500 sefer sağlık çalışanları ücretsiz olarak taşınacaktır. Sağlık çalışanlarına korona virüsü ile mücadelede ekstra destek sağlanmaya devam edilmektedir. Korona virüsü ile mücadele kapsamında gerçekleştirilen tüm desteklerde amaç ortak sonuç tek ve aynı olmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.