Genel

2020 Evde Çalışarak Para Kazanabileceğiniz İş Fikirleri

2020 yılında evden çıkmadan para kazanmak için yapılabilecek işler, genellikle internet üzerinden işlemektedir. Bu işleri yaparak para kazanırken evden çıkmamanızın yanında, patronunuzu ya da işvereninizi tanımanıza gerek bile yoktur. Evde para kazanmak için internet üzerinden gerekli bağlantıları kurmak ve bu bağlantılar doğrultusunda sanal ya da gerçek bir üretim yapmak yeterlidir. İnternet üzerinden satış işlerinin yanı sıra fikir desteği yada uzaktan firma desteği ile para kazanmak mümkün olmaktadır.

Kurslara Ortak Olunarak Evden Nasıl Para Kazanılır?

Kurs ortaklığı ile para kazanmak için profesyonel olduğunuz bir alanda eğitim verebilirsiniz. Bu ortaklığın canlı video derslerinden farkı, pasif gelir elde etme imkanı sunmasıdır. Bu şekilde profesyonel olduğunuz bir dalda eğitim videoları çekebilir, videolarınızı kursun resmi adresine yükletebilirsiniz. Ardından adresten yapılacak her izlemede siz para kazanabilirsiniz.

Bunun yanında evden para kazanmak için canlı eğitim de verebilirsiniz. Öğrencilerle öğretmenleri bu konuda bir araya getiren pek çok uygulama bulunmaktadır. Uzaktan eğitim şeklinde vereceğiniz canlı derslerle öğrencilerin eğitim almasını sağlayabilir, bir banka hesabı vererek ödeme yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Evde Para Kazanmak İçin Veri Girişi Nasıl Yapılır?

Evde veri girişi ile para kazanmak için web sitelerinin sahipleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. web sitelerinin sahipleri, siteleri ile ilgili istatistikleri tutacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Sadece ayda bir ya da birkaç ayda bir yapılan bu işlem için işe alıma ihtiyaç yoktur. Bunun yerine uzaktan mail yoluyla gönderdiği bilgileri Excel dosyasına dökmenizi isterler.

Bu şekilde sayfa trafiği hakkında daha net bir bilgi edinecek, daha detaylı istatistik yapabilecektir. Özellikle e- ticaret sitelerinin ürün giriş, çıkış işlemleri için bu şekilde uzaktan iş yaptırdığı bilinmektedir. Bu şekilde bir e- ticaret sitesi ile anlaşmanız durumunda işinizde sabit kalmanız bile mümkün olabilecektir.

Evde Para Kazanmak İçin Dropshipping İşi Nasıl Yapılır?

Dropshipping işi ile evden para kazanmak için evinizi ürün satışlarında depo olarak kullanmanıza gerek yoktur. Deposuz satışlara dropshipping denmektedir. İnternet üzerinden satış yaptığınız firma ile anlaşma sağlar, firmanın ürünlerini internetten pazarlarsınız. Ardından sipariş aldığınızda, siparişi direkt olarak firmaya iletirsiniz. Firmadan alınan ürün, size uğramadan müşteriye iletilir ve siz satış yaptığınız ürün kadar komisyon alırsınız.

Evden Call Center Hizmeti Nasıl Verilir?

Call center hizmeti ile para kazanmak için ihtiyacınız olan sadece bir bilgisayar ve bir kulaklık. Anlaşma yapacağınız firmanın ürünlerini, size listesi verilecek telefon numaralarına  tanıtmanız durumunda, ürün satışı üzerinden komisyon alabilirsiniz. bu şekilde evde müşteri hizmetlerine benzer bir uygulama yürütebilir, ses tonunuz da iyiyse  yüksek ücretler kazanabilirsiniz.

Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Bilgisayar oyunu ile para kazanmak için oyunda gerçekten iyi olmanız gerekir. Bilgisayar oyunlarından para kazanmanın birden fazla yolu bulunur. ilk olarak oyundaki hesabınızı güçlendirebilir, karakterinizi aksesuarlar ve başarılarla donatarak elinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Ardından hesabınızı satışa çıkararak karakterinizi satabilir, bu şekilde yüksek paralar kazanabilirsiniz.

Oyunlardan kazanmanın bir diğer yolu da e- spor müsabakalarına katılmaktır. Bu şekilde ödülleri alarak para kazanabilirsiniz. Özellikle Pubg gibi savaş oyunlarından bu anlamda para kazanmak mümkün olmaktadır.

Evde Çocuk Bakıcılığı İle Nasıl Para Kazanılır?

Evde bebek bakarak para kazanmak için yapmanız gereken, internet sitelerine verilecek ilanları takip etmektir. İş arama sitelerinde bakıcı arama ilanları içinde ‘kendi evinde bakacak’ kriterinin yer aldığı ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız işlerde, özellikle çocuklarla ilgili bir mesleğiniz ya da sertifikanız varsa ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Nasıl Nikah Şekeri Yapılır?

Nikah şekeri yaparak para kazanmak için yapılması gereken, eve sadece gerekli malzemeleri almaktır. Evinizin yakınlarında bulunan düğün davetiyesi, düğün eşyaları vs. satan yerler varsa, buralarla görüşerek nikah şekeri yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Evinize yakın olması, o kişilerin de işine gelecektir. Nikah şekerleri erimeden ya da hasar görmeden onlara ulaşacak, daha kısa sürede ellerinde olacaktır. ayrıca birkaç siparişi zamanında iletmeniz durumunda sipariş talepleri artar ve daha fazla evde para kazanmaya başlarsınız.

Evde Nasıl Stüdyo Kurulur?

Evde kurulan stüdyodan para kazanmak için stüdyonuzun profesyonel olması gerekmektedir. stüdyo bir video ya da müzik stüdyosu olabilir. Yapmanız gereken hangi konuda stüdyo açacaksanız ona ait tüm aletleri edinip stüdyoyu kiraya vermek olmalıdır. Şu an stüdyo kiraları, video ya da müzik alanında olması  fark etmeksizin saati 100 TL’den başlamaktadır. Her  iki alanda da 1 saatte tüm işlerin halledilmesi mümkün olmayacaktır. Bu yüzden kazanacağınız para günlük 500 TL’ye kadar çıkabilir.

Evden Çıkmadan Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Nasıl Yapılır?

Sosyal medya fotoğrafçılığından para kazanmak için yapılması gereken, kaliteli reklamlar yapmaktır. İnsanlar şu an kendi sosyal medya adreslerinde güzel bir fotoğraflarını bulundurmak için her şeyi yapabilir. Evinize kuracağınız bir fotoğraf stüdyosu ile insanların sosyal medyaya atabileceği kalitede ve güzellikte fotoğraflar çektiğinizi söyleyen reklamlar çekebilirsiniz. Bu şekilde müşteri toplayabilirsiniz.

Evden Bitcoin Yatırımıyla Nasıl Para Kazanılır?

Bitcoin yatırımından para kazanmak için çalışmanıza gerek bile yok. Piyasayı takip ederek bitcoin yatırımına küçük bir tutarla başlayabilir, kazandıkça yatırımınızı Türk Lirası’na çevirerek yatırım tutarınızı arttırabilirsiniz. Bitcoin piyasasından al sat yaparak para kazanabilirsiniz. Ayrıca günlük meydana gelen değişimleri sürekli olarak takip ederek paranızı katlayabilirsiniz. Bitcoinin en yüksek olduğu saatlerde arbitraj yaparak paranızı arttırabilirsiniz.

Evden Antika Eşya Satışıyla Nasıl Para Kazanılır?

Antika satışından para kazanmak için yapmanız gereken işlem, ürünleri önce satın alıp sonra satmaktır. Antika satışında, bu şekilde satış yapan siteleri takip etmeli ve ellerinde kalan ürünleri düşük ücretlerle satın almalısınız. Üzerinden biraz zaman geçtikten sonra elinizdeki ürünü ve özelliklerini duyurarak antika  hayranlarının ilgisini çekmelisiniz. Sonrasında ürününüzü aldığınız fiyattan daha yüksek bir şekilde satabilirsiniz.

Airbnb Oda Kiralama İle Evden Nasıl Para Kazanılır?

Airbnb ile para kazanmak için yapmanız gereken, evinizde bir boş oda bulundurmaktır. Odanızı misafirlere uygun hale getirdikten sonra bnb internet sitesine odanın fotoğraflarını atmalısınız. Biraz da reklam çalışması ile müşteri çekmeye başlayabilirsiniz.

Odanızı bir otel konforuna ne kadar yaklaştırırsanız, müşteri çekme olasılığınız o kadar artar. Bu sayede daha hızlı para kazanabilirsiniz. Odanıza ait özellikleri yazdıktan sonra bir iletişim numarası yazabilirsiniz. Bu şekilde odanızı kiralamak isteyenlerle görüşebilirsiniz.

Grafik Tasarımı İle Evden Nasıl Para Kazanılır?

Grafik tasarımı yaparak para kazanmak için yapılması gereken, sipariş usulü ile çalışmaktır. Markaların ya da taşeron firmaların siparişleri ile size ulaşan talepleri, kullandığınız grafik tasarım programı ile hayata geçirerek para kazanabilirsiniz. Eğer grafik tasarımı ile ilgili bir bilginiz ya da diplomanız yoksa, İSMEK’in ücretsiz kurslarından yararlanabilirsiniz.

Bunun  yanında 35 TL karşılığında Udemy üzerinden de  eğitim alabilirsiniz. Bu eğitimlerin ya da kendi lisansınızın sayesinde grafik ile ilgili çalışarak evde para kazanmak mümkün olabilir. Bunun için sadece bir bilgisayara ve tarayıcıya ihtiyacınız olacaktır. tarayıcıyı kullanarak yapacağınız işlemleri karşıya iletebilirsiniz. Aynı zamanda illüstrasyon ve karikatür çizerek de aynı şekilde para kazanabilirsiniz.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir