emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

İnternet kullanımının artması ile birlikte pek çok konu ile ilgili online olarak işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Bankacılık işlemlerinden tutun da sağlık ile ilgili işlemlere kadar çoğu alanda kurumların da sağladığı hizmetler sayesinde işlemler dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilir. İnternet üzerinden işlem yapılan alanların biri de sigortacılık ile ilgili olanlardır. Daha öncesinde başka isimler ile hizmet veren ve 2007 yılı ile birlikte Eureko Sigorta olarak hizmet vermeye devam eden Türkiye’nin sayılı şirketlerindendir. Müşterilerine en iyi hizmeti vermek için pek çok çalışmaları bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de hasar dosya sorgusu ile ilgilidir. Eureko Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi, Eureko Sigorta şirketinin müşterilerine sunduğu online hizmetlerdendir. Bu hizmet ile birlikte online olarak hasar dosyanız ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz. Bu dosya herhangi bir kaza durumunda oluşan hasarın belgelerinin, sürücünün sigorta bilgilerinin, sürücü belgesinin ve buna benzer gerekli dokümanların bulunduğu bir dosyadır. Aynı zamanda kaza anında kanıt niteliğinde çekilen resimlerin de dosya içerisinde yer alması önemlidir. Bu dosyanın oluşabilmesi için önceden bildirilmesi gerekmektedir. Bu dosyanın tazminat davalarında önemli bir yeri vardır. Eureko Sigorta dosya sorgulama işlemi kendi resmi web sitesi üzerinden kolay bir şekilde dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilir. Yazımızın devamında Eureko Sigorta hasar dosya sorgulama işleminizi nereden ve nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda bilgilere erişebilirsiniz.

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Eureko Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi online olarak gerçekleştirmek çok kolaydır. Sorgulama işleminde sizden istenen bilgilerin girilmesi ile sorgulama işlemleri tamamlanır. İlk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklayınız. Sonrasında açılan sayfada aşağıda resimde belirtildiği gibi ilgili alana dosya numaranızı giriniz. Ardından yanında bulunan yerde poliçe numarası ya da plaka numaralarından birini seçiniz. Devamında da yapmanız gereken bu girilen bilgileri kontrol edip “Dosya Getir” butonuna tıklayınız.

eureko sor

Yazımızda anlatılan adımları doğru bir şekilde gerçekleştirilerek Eureko Sigorta hasar dosya sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksanız. Bu sorgulama işlemi ile birlikte hasar dosyanızı sorgulayabilir işlemleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.