EMEKLİLİK MAAŞI HESAPLAMA | SSK | SGK | Sorgulama | Hizmet Dökümü | Gün Sayısı
 • EMEKLİLİK MAAŞI HESAPLAMA  sgk idari para cezası sorgulama

  Çalışmakta olan vatandaşlarımız emekli olabilmek için belirli şartları yerine getirmekle yükümlüdürler. Bunlardan biri de bir miktarda prim yatırmak durumundadır. Prim yatırdıktan sonra emekli olmaya hak kazanırsınız. Emekli olduktan sonra ise herkesin merak ettiği konu emeklilik maaşı hesaplamasıdır. Emekli maaşı hesaplama işleminizi SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı gibi kurumlardan ayrı ayrı öğrenme imkanına sahipsiniz. Bu yazımızda sizlere emeklilik aylığı hesaplama işlemlerinizi nasıl gerçekleştirebileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

  SSK Emeklilik Maaşı Hesaplama İşlemini Nasıl Yapabiliriz?

  SSK emeklilik maaşı hesaplama uygulamasına ulaşmak için yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantıya tıklayınız. Açılmış olan SGK ekranında sizlerden istenilen; TC kimlik numarası, SSK sicil numarası, Baba adı, Nüfus il, Doğum tarihi gibi bilgilerinizin girişlerini yapınız. ‘Sorgula’ butonuna basarak SSK emekli maaşı hesaplama işleminiz için sisteme girebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  SSK Emeklilik Maaşı Hesaplama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

  BAĞ-KUR Emeklilik Maaşı Hesaplama İşlemini Nasıl Yapabiliriz?

  BAĞ-KUR emeklilik maaşı hesaplama işlemi için yazının sonunda bulunan bağlantıya tıklayınız. Daha sonra açılan ekranda; TC kimlik numaranızı, İlgili kurumunuzu ve Güvenlik kodunu giriniz. ‘Sorgula’ butonuna tıklayınız. Tüm bu işlemlerinizden sonra BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ekranda yer alan bilgileri de dikkatlice okuyunuz.

  BAĞ-KUR Emeklilik Maaşı Hesaplama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

  Emekli Sandığı Emeklilik Maaşı Hesaplama İşlemini Nasıl Yapabiliriz?

  Emekli Sandığı emeklilik maaşı hesaplama işleminizi gerçekleştirmek için yazının sonunda bulunan bağlantıya tıklayınız. Açılan SGK sayfasından; Dereceniz, Kademe ,Ek gösterge ve aylık bilgilerinizi girişlerini yapınız. İsteğe bağlı olarak diğer bilgi girişlerini de gerçekleştirebilirsiniz. ‘Hesapla’ butonuna tıklayarak Emekli Sandığı emekli maaşı hesaplama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Emekli Sandığı Emeklilik Maaşı Hesaplama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  EMEKLİLİK MAAŞI HESAPLAMA İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.