• Emeklilere En Yüksek Promosyonu Veren Bankalar


  Devlet kurumlarından ya da özel kurumlarından emekli olan vatandaşlar, maaşlarını aldıkları bankalardan belirli promosyonlar alır. Bu konuda bankalar, emeklilerin maaşlarını kendilerinden alması için çeşitli teşvikler yapar. Bu teşvikler kapsamında devlet bankaları ve özel bankalar promosyon vererek emeklilerin kendilerini tercih etmesini sağlamaya çalışıyor.


  Genel olarak bakılacak olursa bankalardan 300-400 TL seviyelerine kadar promosyon alabilmek mümkün oluyor. Son gelen haberler doğrultusunda SGK kurumu ile Ziraat Bankası ve İş Bankasının promosyon ödemeleri için anlaştığı belirtilmişti. SGK Başkanı da bu konuda özel bankalarla da anlaşacaklarını dile getirdi. Emekli promosyonları çerçevesinde bazı bankalar nakit para yerine, altın da verebiliyor.

  Denizbank Emekli Promosyonu

  Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından birisi olan Denizbank, emekli maaşını 3 yıl boyunca kendi şubelerinden çekeceğine dair teminat veren emeklilere 450 TL’ye kadar ödeme yapıyor. Maaşı 1000 TL’nin altında olan kişilere 300 TL, 1000 TL ile 2000 TL arasında olan kişilere 375 TL ve maaşı 2000 TL’nin üzerinde olan kişilere 450 TL promosyon veriliyor.

  Ayrıca Denizbank, emekli maaşını kendi şubelerinden alan kişilere yönelik birçok özel fırsat da sunuyor. Bu kapsamda emekli maaşını Denizbank’tan alan herkes işlem önceliği hakkı kazanıyor. Şubelerden yapacağınız tüm işlemlerde hiçbir şekilde beklemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca maaşını Denizbank’tan alan emekliler PTT Bank üzerinden para yatırma, para çekme ve bakiye sorgulama gibi işlemleri yapma hakkını da kazanıyor.

  Denizbank, yaptığı son yeniliklerle beraber maaşını kendi şubelerinden alan müşterilere ayrıcalıklı kredi ve mevduat imkanları yarattığını da açıkladı. Özellikle maaşını Denizbank’tan alan emeklilere kredi kullandırma konusunda büyük bir ayrıcalık tanınıyor. Bu şekilde bankadan kredi kullanırken herhangi bir evrak ya da masraf vermenize gerek kalmıyor.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Akbank Emekli Promosyonu

  Emekli maaşını Akbank üzerine taşıyan her kişi, geniş promosyonların yanı sıra ayrıcalıklı seçeneklerden de yararlanabiliyor. SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı üzerinden emekli olan kişiler 450 TL’ye kadar promosyon kazanabiliyor. Emekli maaşı 1000 TL’den az olan kişiler 300 TL promosyon, 1000 TL ile 2000 TL arasında olan kişiler 375 TL, 2000 TL’nin üzerinde olan kişiler de 450 TL promosyon kazanabiliyor. Ayrıca maaşını Akbank üzerinden alan emekliler, EFT ve Havale işlemleri için hiçbir şekilde ücret ödemiyor. Bu kişilerden hesap işletim ücreti gibi kesintiler de yapılmıyor.

  Akbank, emekli maaşını kendi şubelerinden alan kişilere kiralık kasa hizmetlerini de oldukça avantajlı seçeneklerle sunuyor. Normal şartlarda 325 TL olan kiralık kasa ücreti, emekli maaşını Akbank’tan alan kişilere özel olarak 125 TL’ye sunuluyor. Bunun yanı sıra bu kişiler tüm kredileri tamamen kefilsiz ve evraksız olarak kullanabiliyor. Maaşını üç ayda bir alan emeklilere özel olarak 3 ayda 1 ödemeli kredi seçenekleri de geliştirilmiştir. Böylece çekeceğiniz kredilerin taksitlerini 3 ay maaşınızı aldığınız zaman ödeyebilirsiniz.

  Ziraat Bankası Emekli Promosyonu

  SGK ile yaptığı anlaşma sonrasında yeni promosyonlarını ilan eden Ziraat Bankası, emeklilere özel olarak birçok kampanya sunuyor. SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı üzerinden emekli maaşı alan kişiler, 3 yıl boyunca Ziraat Bankası üzerinden maaşını alacaklarını temin ederse, 450 TL’ye kadar promosyon alabilir. Birden fazla emekli maaşı olan kişilere ödenecek promosyon ise maaş tutarlarının toplamına göre hesaplanır ve emekliye iletilir. Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı şubeden, bankamatiklerden, internet bankacılığından ya da direkt olarak müşteri temsilcileri üzerinden yapabilirsiniz. ‘PRO’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı 4757’ye mesaj göndererek de bu konuda başvuru yapabilirsiniz. Başvuruyu bu şekilde yaptıktan sonra müşteri temsilcileri sizleri arayacak ve işlem onayı isteyecektir.

  Ziraat Bankası, promosyon kampanyası haricinde emeklilere özel olarak birçok ayrıcalıklı hizmeti de sunuyor. Emeklilere her zaman işlem önceliği tanıyan banka, avantajlı kredi imkanlarını da kullandırıyor.

  Finansbank Emekli Promosyonu

  SGK ile emekli maaşları konusunda anlaşma imzalayan son bankalardan birisi de Finansbank’tır. Bankadan yapılan açıklamaya göre maaşını Finansbank’a taşıyan her emekli 450 TL’ye kadar promosyon elde edebilecek. Bunun yanı sıra CardFinans Emekli kredi kartı sahipleri, Finansbank’a ait pos cihazlarından yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL’ye kadar indirim hakkı kazanıyor.

  Ayrıca maaşını Finansbank üzerinden alan emekliler, Bireysel İnternet bankacılığı üzerinden yapacakları Havale ve EFT işlemlerinde gerekli ücretten muaf tutulacaktır. Bunun yanı sıra emekliler Finansbank şubelerinde her zaman için işlem önceliği hakkına sahip olacaktır. Bağ-Kur, SSK ve Emekli Sandığından maaşı olan kişiler, maaşlarını Finansbank’ taşıdığı zaman ayda iki kez tüm banka ve ATM’lerden iki kez ücretsiz para çekme hakkına da sahip olacaktır.

  İş Bankası Emekli Promosyonu

  3 yıl boyunca maaşını İş Bankası üzerinden alacağını taahhüt eden her emekli, 450 TL’ye kadar promosyon hakkını elde edebiliyor. Bankadaki açık takip süreci devam eden kişiler de borçları tamamen tahsil edildikten sonra bu promosyonlar yararlanabileceklerdir. SGK ile yapılan anlaşma gereği ilgili promosyon ödemeleri 1 Mart 2017 itibariyle başlayacaktır. Şubelerden, bankamatiklerden ya da müşteri temsilcilerinden gerekli başvuruyu yaptığınız takdirde kısa sürede maaşınızı İş Bankasına taşıyabilir ve promosyonlardan yararlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra işlem önceliği hakkı ve ayrıcalıklı kredi fırsatları da tüm emeklilere özel olarak sunuluyor. İş Bankasının emekli kişilerden Havale ve EFT işlemleri için herhangi bir ücret talep etmediğini de söyleyebiliriz.  tıkla sorunu sor

  Emeklilere En Yüksek Promosyonu Veren Bankalar İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  Henüz yorum yapılmamış.

  Sorunuzu Yazın