E-Devlet

E-DEVLET T.C KİMLİK NO SORGULAMA

E-Devlet T.C kimlik no sorgulama işleminiz için yazının altında vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfa içerisinde sizden E-Devlet T.C kimlik no sorgulama işleminizi tamamlayabilmeniz için sizden başka kimsenin bilemeyeceği niteliklerde bilgiler istenmektedir.

E-Devlet T.C Kimlik No Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet T.C kimlik no sorgulama için alt kısımda yer alan bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde sizden ad, soyad, baba ve anne adı, doğum yılı, cinsiyet, nüfusa kayıtlı olunan il ve ilçe, kimlikte yazan cilt numarası, aile ve birey sıra numarası bilgileri istenmektedir.

Sırası ile bu bilgileri girdikten sonra alt kısımda yer alan güvenlik kodunu da girerek sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede E-Devlet T.C kimlik no sorgulama işleminiz ile kimlik numaranızı öğrenebilirsiniz.

T.C Kimlik No Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Merhaba,

   eğer işe bu aylar içinde girmediyseniz tüm aylar 30 gün sayılır. Buna göre 120 gün olur.

 1. sayın yetkili ben eylül 2013 ayında kaçgün ssk gün sayım var öğrenmek istiyordum ama bi sonuca ulaşamadım koçali gemi adına kac günüm çıkıyor öğrene bilirmiyim acaba

  1. SSK gün sorgulama işlemi için : https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/

  1. Hanımefendi öncelikle yanda verdiğimiz linke tıklayınız. https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/
   Daha sonra, sizden istenen bilgileri eksiksiz giriniz. Bütük bilgileriniz karşınıza gelecektir.

  1. Hasan Bey, biz resmi kurum değiliz.Emeklilik hakkında bilgilerinizi yanda verdiğimiz linke tıklayarak Öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu