• E-DEVLET ŞİFRESİ NASIL ALINIR?


  Devletin vatandaşlarına kendi bireysel işlemlerini daha kolay bir şekilde internet üzerinden yapabilmeleri için başlattığı uygulamaya “E-Devlet” denilmektedir. Bu uygulama eskiye bakılacak olunursa bireylere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. “E-Devlet şifresi nasıl alınır”  diye soracak olursak bu sorunun cevabını aşağıda verebiliriz.


  E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır?

  E-Devlet şifresini nasıl alacağımızı öğrenmek çok basit. Birçok konuda işimize yarayacak olan E-Devlet şifresini almak için öncelikle size en yakın bir PTT Müdürlüğüne gitmeniz gerekmektedir. Eğer kimlik bilgilerinizi bilmiyorsanız yanınızda T.C. kimliğinizi götürmenizi tavsiye ederiz. Kimlik bilgilerinizle beraber E-Devlet şifresi almak için PTT’ye başvurduğunuzda sizden 2 TL gibi cüzi bir miktar talep edilecektir. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra E-Devlet şifresi size bir zarfın içinde verilecektir. Zarfı alıp açtığınızda içerisinde şifrenizi görebilirsiniz. “E-Devlet şifresi nasıl alınır” sorusuna da cevap vermiş olduk. Ardından gerekli işlemleri yapmak için E-Devlet sistemine şifreniz ile girip gerekli işlemlerinizi halledebilirsiniz.

  E-Devlet Sistemine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!
  tıkla sorunu sor

  E-DEVLET ŞİFRESİ NASIL ALINIR? İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. ali-ali dedi ki:

   Bizler yurtdisindan emekliler olarak emlak vergilerini onleinlen ödemek yapmak istiyoruz.e.ödemek icin hangi sifrelere girmemizi,aydinlatirsaniz, cok memnun oluruz.Selamlar.e.ödemelerimizi…Bursa yildirim belediyesi..Birde Gemlik Belediyesi, Emlak …

   1. Hürcan Karataş dedi ki:

    Konsolosluğa başvurabilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın