• E-DEVLET ŞİFRESİ ALMA

  E-DEVLET ŞİFRESİ ALMA

  E-Devlet sistemi üzerinden artık devletle ilgili olan tüm işlemlerinizi İnternet üzerinden yapabilmektesiniz. Bu sistem sayesinde artık devlet dairelerinde uzun sıralar beklemiyor ve zamanınızı bu gibi yerlerde harcamak zorunda kalmıyorsunuz. Devletin biz vatandaşlara yaptığı bu kolaylıklar için bir şifreye ihtiyaç vardır. E-Devlet şifresi alma işlemi gayet kolaydır. Size anlatacağımız işlemlerle E-Devlet şifresi almanız çok kolay hale gelecektir.


  E-Devlet Şifresi Alma Nasıldır?

  E-Devlet şifresi almanız için size en yakın bir PTT şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte gidip başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Yazımızın sonunda size en yakın PTT şubelerini sorgulamanız için bir İnternet adresi vereceğiz. En sonunda başvurunuz sonucunda size 2 TL karşılığında E-Devlet şifreniz verilecektir. Bu şifre ile E-Devlet İnternet adresi üzerinden çoğu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Eğer yeni bir E-devlet şifresi almak istiyorsanız tekrar bir PTT şubesine gidip başvuruda bulunmalısınız. Ancak bu başvurunuz sonucunda 2 TL olan şifre ücreti 4 TL olacaktır.

  Şifrenizi unuttuysanız yeniden bir E-Devlet şifresi almanız gerekir. PTT’ye gidip unuttuğunuz için 2 TL olan işlem ücreti ise 10 TL olacaktır. Böyle bir ücret ödememek için şifrenizi güvenli ve unutmayacağınız bir yere koymanızı tavsiye ederiz.

  Size En Yakın PTT Şubeleri İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  E-DEVLET ŞİFRESİ ALMA İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. sibel öner elkıran dedi ki:

   Özel Medline Aydın hastanesinden muayene hizmeti karşılığında 2 adet faturam bulunmaktadır. Söz konusu faturalarda 30 TL ve 20,52 TL olmak üzere kesilen katkı payı ücretleri benden tahsil edildi. Bu katkı paylarını ilgili hastaneden geri alabilir miyim? Yasal bir dayanağım var mı dır?
   Teşekkür ederim.

   1. Aykut Otu dedi ki:

    Konuyla alakalı ALO 170 hattını arayabilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın