• E-DEVLET PRİM SORGULAMA

  E-DEVLET PRİM SORGULAMA

  E-Devlet uygulaması ile artık günlük hayatımızdaki çoğu devlet işlemlerini kolay bir şekilde halledebiliriz. E-Devlet sistemiyle devletle ilgili olan tüm işlemlerinizi İnternet üzerinden yapabilirsiniz. Artık bu sayede devlet dairelerinde sıra beklemenize gerek yoktur. E-Devlet sistemi üzerinden yapabileceğiniz kolaylıklardan biri de E-Devlet prim sorgulamadır. Bu sistem ile toplam SGK gününüzü, SGK prim gün sayınızı, SGK prim tutarınızı kolaylıkla sorgulayabilirsiniz.


  E-Devlet Prim Sorgulama Nasıl Yapılır?

  E-devlet şifreniz yoksa eğer size yakın bir PTT şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte giderek başvuruda bulunmanız gerekir. Başvurduktan sonra size bir şifre verilecektir. Yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz bir İnternet sitesi vardır. Bu siteye giriş yaparak kimliğinizi doğrulayınız. Kimliğinizi doğruladıktan sonra karşınıza gelen sayfada e-devlet şifresi bölümüne giriniz. Bu bölüme girdikten sonra e-devlet şifreniz ve T.C. kimlik numaranızı doğru bir şekilde girerek E-devlet prim sorgulamanızı yapabilirsiniz.

  E-Devlet Prim Sorgulaması İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  E-DEVLET PRİM SORGULAMA İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. Hayat Atalay dedi ki:

   2004 2005 yılları arası rusya moskovada bir yıl bir türk firmasında inşatda çalıştım şirketin saglık sigortasını yatırmadıgı için o günlerimi borçlanamıyorum ne yapmam gerekiyor

  2. Ibrahim dedi ki:

   SGK borcumu öğrenmek istiyorum

   1. Hürcan Karataş dedi ki:

    E-Devletten öğrenebilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın