emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Bankalardan Bayram Kredisi Müjdesi! 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Bankalardan Bayram Kredisi Müjdesi! 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi
15.05.2020

3 Ay Ötelemeli Bayram Kredisi Veren Bankalar! Yaklaşan Ramazan Bayramı ile birlikte bankalar kredi vermek için birbirinden cazip fırsatlar ile müşterilere seçenekler sunmaya devam ediyor. Ramazan Bayramı öncesinde müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda avantajlı kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor. Faizler ise hiç bu kadar dipte olmamıştı. Banka kredi kullanım seçenekleri arasında, kullanılan kredi ödemesi 3 ay sonra başlayarak vadeler ise 60 aya kadar çıkabiliyor. Geliri 5 bin TL üzeri olan ve ucuz kredi seçeneklerinden faydalanamayan vatandaşlar için kredi seçenekleri aşağıda belirtilmiştir.

Akbank;

Ramazan Bayramına özel olarak 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Akbank müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda % 0,99 oranından başlayan faiz seçenekleri ile her bütçeye uygun farklı geri ödeme seçenekleri sunmaktadır. Akbank’tan Bayram kredisi kullanımı için başvurular, Akbank şubeleri, Akbank Mobil ve 444 2525 numaralı telefon üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank;

Ramazan Bayramı için kredi kullanmak isteyen müşterilere özel 60 aya varan vade seçenekleri ile kredi imkanı sunmaktadır. Banka Ramazan bayramına özel olarak sunduğu kredi faiz oranı ise % 0,89’dan başlayan seçenekler sunmaktadır. Kredi başvurularınız İnternet üzerinden, cep şubesi ve 0850 220 8 573 numaralı telefon üzerinden yapılabilmektedir.

Şekerbank;

Banka Ramazan Bayramı kredi seçenekleri için 60 aya varan vade ve 3 ay erteleme imkanı sunmaktadır. Ramazan Bayramı için sunulan kredi faiz oranı ise % 0,79’dan başlayan seçenekler ile kredi kullanıcılarına seçenekler sunulmaktadır.

İş Bankası;

Banka diğer bankalardan farklı olarak kişiye özel belirlenen faiz oranları ile kredi imkanları sunmaktadır. Banka 50 bin TL’ye varan kredi seçenekleri ve 60 aya varan geri ödeme ve 90 güne varan geri ödemesiz seçenekleri de siz değerli müşterilerine sunmaktadır. İş bankası bayram kredisi için başvurular bankanın internet şubesi üzerinden yapılabilmektedir.

Garanti BBVA;

Banka Ramazan Bayramına özel kredi imkanı ile bayrama özel % 0,99 oranı faiz seçenekleri ve 60 aya kadar çıkabilen taksit imkanı da sunmaktadır. Başvurular bankanın internet şubelerinden, banka şubelerinden ve 444 0 335 anında kredi hattı üzerinden yapılabilmektedir.

Denizbank;

Ramazan Bayramı kampanyası kapsamı çerçevesinde kredi faiz oranı % 0,89 oranlardan başlamaktadır. Banka 12 ay vade kredi için 3 bin TL tutarına kadar kredi kullanımı sağlamaktadır. Kredi en üst limiti ise bayram için 55 bin TL tutarını bulmaktadır. Kullanılan krediler limitlerine göre geri ödemesi 60 ay seçeneklerine kadar çıkabilmektedir. Bayram kredisi kampanyası 31 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Yapı Kredi Bankası;

Banka müşterilerine Ramazan Bayramı dolayısı ile 3 ay ötelemeli kredi imkanı sunmaktadır. Ramazan Bayramı için ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar şimdi kullandıkları krediler için ödemeleri ise Eylül 2020 ayı içerisinde başlayabilmektedir. Ramazan bayramı kredi başvurusu yapmak için Yapı Kredi Mobil ve internet şubeleri ile ayrıca 444 0 444 numaralı telefon üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.