ref: refs/heads/v3.0
emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

BALÇOVA SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

BALÇOVA SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Vali Hüseyin Öğütçen Caddesi No:2 Balçova Termal Otel Bahçesi Balçova, İZMİR

Telefon: 0 (232) 279 33 44

Fax: 0 (232) 279 33 38

E-mail: balcovasgm@sgk.gov.tr

Yorumlar

 1. Gülnaz önoğlu dedi ki:

  Randevu ile mi hizmet vermektesiniz

 2. Peyami Safa BABUR dedi ki:

  Günaydın iyi mesailer
  Temmuz 2019 sonu iş bankasında ki emekli maaşımı ve çektiğim bireysel krediyi kapattirdim ve denizbank a aktarılmasını talep ettim İŞBANKASI iptal etti
  Fakat DENİZBANK ta hic bir işlem yapılamıyor Çünkü işbankası nda esnek ve kredi bloke li görünüyor
  LÜTFEN NE YAPMAM GEREKİYOR
  iş bankasına hiç borcum yok kredi ve kredi kartı mda yok
  KISA ZAMANDA DÖNERSENİZ SEVİNİRİM
  kızımın DÜĞÜNÜ var AĞUSTOS ayında denizbank adındaki kerdi yi ve maaş hesabımı kullanmam zorunlu tşklr

 3. Erdal AKYOL dedi ki:

  Merhaba,
  27/03/2019 tarihinde 4736852 Varide No ile Yaşlılık Aylığı Talebinde bulunmuştum.
  https://uyg.sgk.gov.tr/DYSEvrakTakip/sorgu.jsp adresinden sorgulama yaptığımda “Gelen Evrak Beklemede” ve “[GEREĞİ] [Varide No: 4783565] YAŞLILIK AYLIĞI TALEBİ[Kayıt İçin]” yazıyor.
  Evrak niye halâ beklemede? Bir günde kaç kişi emeklilik işlemleri için başvuruyor da bu işlem bu kadar uzun sürüyor? Emeklilik işlemim ne zaman sonuçlanacak ve ne zaman emekli olacağım? Lütfen yanıtlar mısınız?
  Teşekkür ederim.

 4. elif aydemir dedi ki:

  Merhabalar, kurumumuza işkur vasıtasıyla personel aldık bu personelin işkur tarafından ödenen gss si haricindeki sgk tutarı personel tarafından elden ödenmek istenildiğinde ödeme nereye ve nekadar yapılmalıdır, bilgilendirebilirmisiniz.

 5. GÜLAY EVCİ dedi ki:

  Kurumunuza ulaşmak imkansız operatöre bir türlü ulaşamıyoruz dahililer cevap vermiyor koskoca kurumda çalışan bir allahın kulu yokmu

 6. Hüseyin nurkan zeybek dedi ki:

  Tennuz 2018 ilşçi emekli zammı sanırım 9,17 idi. Bu zammımaaşıma uyguladığım zaman yeni maaşım tutarı doğru. Ancak 20 günlük fark yok. Bunu alacakmıyız

 7. Yeşim dedi ki:

  Ben yeni atanan bir fizyoterapistim. İşe başlangıç tarihim 09.10.2017. 24 ile 27 Ekim 2017 tarihleri arasında rahatsızlandığım için rapor aldım. Raporu alırken sigortam Izmir Balçova’da göründü ancak ben İstanbul’da çalışıyorum. Raporu teslim ettikten sonra beni hastane maaş biriminden aradılar ve raporu sigortaya işleyemediklerini söylediler. Daha önce çalıştınız mı dediler ancak çalıştığım yer de İstanbul’da. İzmir’de üniversite okurken staj yaptığım için o sigorta mı hala görünüyor diyerek okulu aradım ancak okulum da Balçova sgkyı aramam gerektiğini onların sigorta çıkışımı çoktan yaptıklarını söyledi. Aradım ancak sonuç alamadım. Bu durumda ne yapmalıyım?

 8. hdegirmenci dedi ki:

  Bende TEB den maaş almaktayım borcum yok aksine mevduatta param var e-devletten değişiklik yapamıyorum.Teb ‘i aradım bizde engel yok diyorlar.

  Ne yapacağımı şaşırdım nasıl çözerim bu işi mahkemeyemi gideyim ne yapayım anlamadım.

  1. SGK Merkezi dedi ki:

   Lütfen e-Devlet Kapısı Çağrı Merkezi Alo 160 ‘ı arayınız

 9. Sevinc Gehrig dedi ki:

  Bagkur ayligimi yurtdisinda oldugum icin cekmedim ve ayligim kesildi .yasam belgesiyle basvurdugum izmir mudurluk mail atip dosyamin size yollandigini bildirdi Agustos 2016da ..ekim ayinda size geldim dosyam bulundu fakat hala hic bir islem yapilmadi
  Bag no:
  Dosya no:

 10. Hatice Eroğlu dedi ki:

  Balçova Sosyal Güvenlik merkezi 3.8.2016 tarih B.13.2.SGK.4.35 sayılı yazısı ile eşim Nedim Eroğlu’ndan 1.19.42 Tl. emekli maaşı bağlanmış olup 26 ağustos tarihinde birikmiş aylık tutarı 1.839.17 tl.le birliktei Denizbank Narlıdere şubesinden alabileceğim yazılıdır.Ağutos ayı maaşımı (113 tl.kesinti yapıldıktan sonra 905 tl.olarak aldım.Takibeden aylarda 1.o19 .00 tl maaş almaktayım.Ancak birikmiş paralarımı alamadığım gerekçesiyle 12.10.2016 tarih 13-677-42 nolu dilekçe verdim.Bu güne kadar bir cevap alamadım.Birikmiş paralarımın en kısa sürede tarafıma ödenmesini, aksi taktirde üst makamlara şikayet edeceğimin bilinmesini rica ederim.

 11. MEHMET TAYFUN GÖKSU dedi ki:

  bağkurun düşmesi

 12. İLKNUR SEMERCİ dedi ki:

  2 4753 01 01 13962570 35 29 -80 / 000 NOLU İŞYERİMİZE AİT İNTERNET ÜZERİNDEN E BORCU YOKTUR BELGESİ ALABİLMEMİZ İÇİN 15.12.2016 TARİHİNDE EVRAKLARI MÜDÜRLÜĞÜNÜZE VERMİŞTİM.
  HALEN AKTİVASYON YAPILMAMIŞTIR. BİR AN ÖNCE YAPILMASINI RİCA EDERİM.

 13. BEDRİYE BERBEROĞLU dedi ki:

  Şehit polis eşiyim. Ötv indiriminden yararlanıp bir araç aldım. Taşıtlar vergi dairesi ötv durum belgesini teyit etmek için kurumunuza bir yazı gönderdi. Sizden ricam bu yazının cevabını acilen taşıtlar vergi dairesi ÖTV servisine yollamanızdır. Bu teyit olmadan aracımı teslim alamıyorum. ÜCRETİ TARAFIMDAN ÖDENMEK ÜZERE EVRAKIN APS İLE YOLLANMASINI RİCA EDİYORUM.

 14. aysel altınay dedi ki:

  emekli öğretmenim.33 yıl 3 ay çalıştım.2 yıl önce emekli oldum ve ikramiyemi 30 yıl üzerinden aldım.üç yıl ın farkını alabilirmiyim.gazetelerde bununla ilgili haberleri okudum hakedip alanlar olmuş mahkeme kararı ile.izmir göztepe anadolu meslek lisesinden emekli oldum.bu konu ile ilgili bilgi verirseniz sevineceğim saygılar

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçiniz lütfen.