emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Bakan Selçuk Açıkladı 1.170TL Ücretsiz İzin Ödemeleri Bugün Başlıyor!

Bakan Selçuk Açıkladı 1.170TL Ücretsiz İzin Ödemeleri Bugün Başlıyor!

Bakan Selçuk Açıkladı 1.170TL Ücretsiz İzin Ödemeleri Bugün Başlıyor! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’tan son derece önemli bir konuda açıklama geldi. Bakan Selçuk, yaptığı açıklamasında korona virüsü nedeni ile birlikte ücretsiz izine çıkarılan vatandaşlara ödenecek olan aylık 1.177TL nakdi destek ödemelerinin bu gün itibarı ile hesaplara gönderilmeye başlandığını belirtmiş bulunmaktadır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yapılacak olan sosyal yardım ödemelerine toplamda başvuruda bulunan sayısının 6 milyon kişinin üzerinde olduğunu belirtti. Bakan Selçuk açıklamasında da 620 bin aileye yardım yapıldığını da belirtmiş bulunmaktadır. Bakan Selçuk, diğer yandan kısa çalışma ödeneği içinde 2,5 milyon çalışan vatandaşımız için ödeme yapıldığı belirtilmiş bulunmaktadır. Bakan Selçuk, korona virüsü nedeni ile ücretsiz izine çıkartılan vatandaşlar için nakdi yardım ödemelerinin bu gün gerçekleştirileceğini belirtti.

Bakan Selçuk Kısa Çalışma Ödeneği Açıklaması Geldi!

Bakan Selçuk Kısa Çalışma Ödeneği Açıklaması Geldi! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kısa çalışma ödeneğine bu güne kadar yaklaşık olarak yapılan başvuru sayısının 3,5 milyon vatandaşı geçtiğini belirtti. Başvuruda bulunan vatandaşların Nisan ayı maaşlarını, Mayıs ayında almaları gerektiğinden, değerlendirmeleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirmiş bulunmaktayız dedi. Bakan Selçuk, şuan için toplam 2,5 milyon çalışana ödeneğini yapmış bulunmaktayız dedi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, korona virüsü nedeniyle ücretsiz izine çıkartılan vatandaşlar için de yaptığı açıklamasında şunları ifade etmiş bulunmaktadır. Bakan Selçuk, ücretsiz izin desteği başvurusunda bulunan sayısının 700 bin kişiyi çoktan geçtiğini ifade etmiş bulunmaktadır. Bakan Selçuk yapılacak olan destek ödemelerinin bu gün itibarı ile yapılacağını belirtmiş bulunmaktadır.

SGK Şahıs Ödemeleri Banka Hesabına Gönderilir mi? Banka Tanımlama

SGK’dan Çift Maaş Nasıl Alınır, Şartları Nelerdir?

Öksüz Yetim Yardımı Parası Ne Kadar, Nasıl Alınır?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.