emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Bakan Pakdemirli’den Çiftçilere Müjde! Yeni Destek Ödemesi Geliyor!

Bakan Pakdemirli’den Çiftçilere Müjde! Yeni Destek Ödemesi Geliyor!
16.07.2020

Son Dakika Haberi Bakan Pakdemirli Tarafından Müjde! Yeni Destek Ödemesi Geliyor! Gelen son dakika bilgisine göre Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından yapılan son dakika açıklaması kapsamında çiftçiye sevindirici haber gelmiş bulunuyor.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli yaptığı açıklamasında, patates, soğan, limon ürünlerinde ihracat başlattıklarını belirtti. Bakan Pakdemirli, korona virüsü ile mücadele kapsamında, süt üreticilerini ve besicilerimizi korumak adına bu yıl yeni karar aldıklarını belirtti. Buna göre bu yıl için küçük aile işletmelerine yem desteği vereceklerini açıklamış bulunmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’den Kurban Açıklaması Geldi!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’den Kurban Açıklaması Geldi! Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre, bu yıl kurbanlık vasfı taşıyan yaklaşık 3,6 milyon küçükbaş ve 1,2 milyon büyükbaş hayvan mevcuduna sahip olduğumuzu belirtti. Bakanlık olarak teknik, hijyenik ve hayvan sağlığı konularında gerekli tedbirleri aldıklarını belirtti.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından gerçekleştirilen bir diğer açıklama ise tüm illerimizi sınıflandırılan çiğ süt desteklemesi kapsamına alarak, sütümüzün kalitesine göre ilave destek primi ödeyeceklerini belirtti. Çiftçi Kayıt Sistemi, son başvuru süresi gelen talepler üzerine 1 Eylül 2020 tarihine kadar uzattıklarını açıklamış bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.