Genel

Bakan Pakdemirli’den Çiftçilere Müjde! Yeni Destek Ödemesi Geliyor!

Son Dakika Haberi Bakan Pakdemirli Tarafından Müjde! Yeni Destek Ödemesi Geliyor! Gelen son dakika bilgisine göre Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından yapılan son dakika açıklaması kapsamında çiftçiye sevindirici haber gelmiş bulunuyor.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli yaptığı açıklamasında, patates, soğan, limon ürünlerinde ihracat başlattıklarını belirtti. Bakan Pakdemirli, korona virüsü ile mücadele kapsamında, süt üreticilerini ve besicilerimizi korumak adına bu yıl yeni karar aldıklarını belirtti. Buna göre bu yıl için küçük aile işletmelerine yem desteği vereceklerini açıklamış bulunmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’den Kurban Açıklaması Geldi!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’den Kurban Açıklaması Geldi! Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre, bu yıl kurbanlık vasfı taşıyan yaklaşık 3,6 milyon küçükbaş ve 1,2 milyon büyükbaş hayvan mevcuduna sahip olduğumuzu belirtti. Bakanlık olarak teknik, hijyenik ve hayvan sağlığı konularında gerekli tedbirleri aldıklarını belirtti.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından gerçekleştirilen bir diğer açıklama ise tüm illerimizi sınıflandırılan çiğ süt desteklemesi kapsamına alarak, sütümüzün kalitesine göre ilave destek primi ödeyeceklerini belirtti. Çiftçi Kayıt Sistemi, son başvuru süresi gelen talepler üzerine 1 Eylül 2020 tarihine kadar uzattıklarını açıklamış bulunmaktadır.

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu