Bağkur

BAĞKUR MAAŞ SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok işlemimizi internet üzerinden kolay bir şekilde yapabilmekteyiz. Bunun sonucu olarak zamandan da büyük bir tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca tüm bunların yanında kurumlarda bu işlem için oluşan kalabalığa da çare olmuş ve dolayısı ile işlerin daha verimli bir şekilde yürümesine sebebiyet vermiştir.


BAĞKUR maaş sorgulama işlemi de internet üzerinden yapılabilen işlemler arasındadır. BAĞ-KUR maaş sorgulama işlemi şifreli olarak E-Devlet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Bu yazımızda şifreli BAĞ KUR maaş sorgulama işlemi nasıl yapılır bu konuyu anlatacağız. Ancak daha önceleri bu işlem aynı zamanda E-SGM sitesi üzerinden şifresiz olarak yapılabilmekteydi ancak bu sitenin bazı bilgilendirmelerinde hata olası nedeniyle insanlar bu siteyi tercih etmemeye başlamışlardır. Siteye giriş yapılmamasından dolayı Sosyal Güvenlik Kurumu’ da bu sistemin süresiz olarak kapatılmasına karar vermiştir.

E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Maaş Sorgulama İşlemi

E-Devlet şifresi ile BAĞKUR maaş sorgulama işlemini yapabilmeniz için E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Eğer E-Devlet şifresine sahip değil iseniz PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte başvurarak 2 TL ücret ödeyerek E-Devlet şifresine sahip olabilirsiniz. E-Devlet şifresini temin ettikten sonra yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra açılacak olan yeni sayfada Kimliğimi Şimdi Doğrula seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada ilk olarak T.C kimlik numaranızı sonra da almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Tüm bu adımlardan sonra sisteme girişinizi sağladıktan sonra BAĞKUR maaş sorgulamanız ile ilgili detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Maaş Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı