• BAĞKUR HİZMET DÖKÜMÜ

  BAĞKUR hizmet dökümü sayesinde BAĞ-KUR girişinizin ne zaman olduğunu, Bağ-kur prim ödemelerinizin düzenli yatırılıp yatırılmadığını, ne zaman emekli olacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu işlem internetin günden güne yaygın olarak insanlar tarafından kullanması nedeni ile birlikte hayata geçirilen uygulamalardan birisiyle yapılmaktadır. Bunların başında E-Devlet uygulaması gelmektedir birçok sorgulamayı tek çatı altında  toplayan bu site BAĞKUR hizmet dökümü de E-devlet sistemi üzerinden şifreli olarak yapılan bir uygulamadır. BAĞ-KUR hizmet dökümünü bu siteden tek bir şekilde yapabilirsiniz.


  Önceleri bu sorgulama aynı zamanda E-SGM sistemi üzerinden de yapılmaktaydı. Ancak bu sitenin insanlar tarafından kullanılmaması nedeni ile birlikte Sosyal Güvenlik Kurumunun vermiş olduğu karar ile birlikte süresiz olarak kapatılmıştır. Bu nedenle bizde sorgulama işlemlerimizi şifreli olarak yapabiliyoruz. E-Devlet sitesi üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifresine ihtiyacımız vardır. Bu şifreyi herhangi bir PTT şubesine nüfus cüzdanımız ile giderek 2 TL ücret karşılığında alabilirsiniz. Bizde size E-Devlet uygulamayı detaylı bir şekilde anlatacağız.

  E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Hizmet Dökümü Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak siteye giriş yapmak için yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.
  • Linke tıkladıktan sonra açılacak olan yeni sayfada ‘kimliğimi şimdi doğrula’ yazısının üzerine tıklamanız gerekmektedir.
  • Ardından yeni pencerede ilk olarak T.C kimlik numaranızı ardından daha önce almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi gerekli yerlere doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir.
  • Gerekli bilgileri verdikten sonra ‘sisteme giriş yap’ yazısının üzerine gitmeniz gerekmektedir.

  Tüm bu adımlardan sonra sisteme girişinizi kolay bir şekilde yapmış olacaksınız ve BAĞKUR hizmet dökümünüz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz.

  E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Hizmet Dökümü İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  BAĞKUR HİZMET DÖKÜMÜ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. HALİM dedi ki:

   BABAM BAĞKUR EMEKLİSİYDİ VEFAT ETTİ.ÖLÜM AYLIK FORMU DOLDURUYORUM GEÇEN HİZMET SÜRESİ SORULMAKTA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.SİCİL NO

   1. SGK Merkezi dedi ki:

    Detaylı bilgi için lütfen ALO 170 SGK DANIŞMA HATTI nı ARAYINIZ

  2. Bülent KIRCI dedi ki:

   Merhaba, 1993 yılında babam, adıma dükkan açarak beni bağkurlu yapmıştı. Ödemelerini de muntazam yaptı. Ben şimdi sigortalı olarak çalışmaktayım. 229483713 bağkur numaramdır. Ancak sorgulama yaptığımda bağkurl ilgili hizmet dökümü alamıyorum. Sigorta ile birleştirme ve emeklilik kriterlerimi görmek istiyorum. Doğum tarihim 01,01,1975

  3. himmet dedi ki:

   0733732728 Sicil No için Toplam Hizmet Süreniz: 1 yıl 0 ay 24 gün gözüküyor . Bununla alakalı bilgi alabilir miyim?

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Hizmet dökümünüzdür. Yani 1 yıllık hizmetiniz bulunuyor. Detaylı bilgi için Alo 170 SGK hattını arayabilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın