• BAĞ-KUR GÜN SORGULAMA


  BAGKUR LOGOSU

  BAĞ-KUR gün sorgulama ve buna benzer daha birçok önemli ve gerekli işlemlerinizi günümüzde gelişen teknoloji sayesinde internet üzerinden daha kısa sürede kolaylıkla ve daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlemi E-Devlet sistemi üzerinden E-Devlet şifresiyle güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. E-Devlet üzerinden herhangi bir işlem gerçekleştirebilmek için E-Devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. Şifreniz yoksa herhangi bir işlem gerçekleştirmeniz mümkün değildir.


  Daha önce BAĞ-KUR gün sorgulama ve buna benzer diğer işlemlerimizi iki resmi site üzerinden gerçekleştirmemiz mümkündü. Ancak E-SGM resmi sitesinin kapatılması nedeni ile şifresiz sorgulamalar yerine artık sadece E-Devlet üzerinden güvenli bir şekilde kendimize ait olan E-Devlet şifremizle yapabilmekteyiz.

  E-Devlet Şifresiyle BAĞ-KUR Gün Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  E-devlet sistemi üzerinden bağ kur gün sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için bir E-devlet şifresine ihtiyacınız vardır. E-Devlet şifresine sahip değilseniz size en yakın bir merkez PTT şubesine nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulununuz. Başvurunuz sonucunda 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifrenizi size özel kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz. Yazımızın sonunda size vereceğimiz internet adresine giriş yaparak önce kimlik doğrulamanızı yapınız. Ardından T.C. kimlik numaranızla birlikte E-Devlet şifrenizi giriniz. Son işlem olarak sisteme girişini yapınız ve gün sorgulama işleminizi tamamlayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar

  E-Devlet Şifresiyle BAĞ-KUR Gün Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!  tıkla sorunu sor

  BAĞ-KUR GÜN SORGULAMA İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. osman yıldız dedi ki:

   bağkur gün sayımı öğrenmek istiyorum

   1. Aykut Otu dedi ki:

    Yazıda gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yazı sonundaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.