Bağkur

BAĞ-KUR GECİKME ZAMMI HESAPLAMA

İnternet üzerinden Bağ-Kur gecikme zammı hesaplama işleminiz için yazının sonunda bağlantı linki verdik. İnternet üzerinden Bağ-Kur gecikme zammı hesaplama işleminiz için yazının sonundaki bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.


Bağ-Kur Gecikme Zammı Nasıl Yapılır?

Yazının sonunda yer almakta olan bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde Bağ-Kur gecikme zammı hesaplama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için açılan sayfa içerisinde sizden istenmekte olan borcunuzun dönemsel ayı, yılı ve borcu bilgilerini tam ve doğru olarak girmeniz gereklidir. Bu sistem üzerinden dilerseniz aynı anda on iki hesaplama birden yapabilirsiniz.

Bağ-Kur Gecikme Zammı Hesaplama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

İlgili Makaleler

6 Yorum

    1. Merhaba,

      E devlet şifresi ile internetten öğrenebilirsiniz. Aksi halde işyerinin veya ikametgahınızın bağlı olduğu kuruma müracaat etmelisiniz.

  1. Bağ-kurumu 2015 te yapilandirdim ve birikmis primimi odedim. Yalniz yasim dolmadigi icin aylik odemelerim var. Bu aylik yaklasik 430 lira civarinda. Bu aylik odemeleri 5 veya 6 aydir odeyemiyorum. Bu ayliklar birikince ustune zam koyar mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı