emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Axa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Axa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Hayatımızın pek çok alanında sigorta işlemleri bulunmaktadır. Sigorta firmalarının artışı ile birlikte artık canınızı ve malınızı güvence altına almak için sigorta yaptırmak önemlilik arz etmektedir. Sigortacılık sektöründe araçlar için geçerli olan sigorta çeşitleri de bulunmaktadır. Herhangi bir kaza durumunda hasarınızı en hafif şekilde atlatmanızı sağlayacak olan araç sigortanız olacaktır. Axa Sigorta, ülkemizde bulunan büyük sigorta şirketi olması ile birlikte aracınız için şartlarınıza bağlı olarak kasko hizmetini en iyi şekilde alabileceğiniz bir şirkettir. Axa Sigorta ile yaptıracağınız araç kasko ile kaza durumunda hasar kaydı yapabilirsiniz ve daha sonrasında Axa Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi ile hasar dosyanıza online olarak erişim sağlayabilirsiniz. Hasar dosyası sorgulama işlemi öncesinde araç hasar bildirgesi işlemi yapılmalıdır. Hasar dosyası içerinde kazazedenin sigortası ile ilgili gerekli belgeler, sürücü belgesi, kaza sonrası olay yerinin fotoğrafları gibi pek çok belgenin bulunması gereklidir. Sigortanızın işleyebilmesinde tazminat işlemlerinde hasar dosyası olması gerekir. Bu dosyanın oluşmuş olması ile birlikte online olarak sorgulamasını gerçekleştirmeniz çok kolay ve hızlıdır. İnternete sahip olduğunuz herhangi bir yerden sadece istenen bilgilerin girilmesi yardımı ile Axa Sigorta hasar dosya sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında internet üzerinden yapacağınız Axa Sigorta hasar dosya sorgulama işleminiz hakkında detaylı bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

Axa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bir kaza durumunda oluşturulmuş olan hasar dosyanızı, Axa Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi ile internet üzerinden birkaç dakika içerisinde, herhangi bir yere gitmeden yapabilirsiniz. Sorgulama işleminiz için öncelikli olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı linkine tıklamanız yeterli olur. Sonrasında gelecek olan sayfada hasar dosyanıza erişmek için sizden bazı bilgileri girmeniz istenir. İlk olarak sizi tanıyalım alanında belirtilen seçeneklerden size uygun olan yeri işaretleyiniz. Devamında hasar dosyası için “dosya görüntüle” seçeneğini tıklamanız gerekir. Daha sonra aşağıdaki resimde belirtildiği üzere dosya numarası, T.C. kimlik numarası, vergi numarası ve cep telefonu bilgileri girilmesi gereklidir. İstenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra ise güvenlik kodunu da girerek “Şifre İste” butonuna tıklamanız gerekir.

axa sigorta

Axa Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi için belirtilen adımların uygulanması durumunda yeni açılacak olan sayfada bilgilere erişebilirsiniz.

Axa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İçin TIKLAYINIZ !

Yorumlar

  1. SELAHATTİN KURT dedi ki:

    HASAR DOSYAM