emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

2021 Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

2021 Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

Anket doldurarak kazanç elde edilecek siteler ayda 3 bin TL’ye varan ek gelir kazanma fırsatı sunmaktadır. Güvenilir anket siteleri üzerinden para kazanma şansı yakalamak için sadece siteye üye olmak ve profilinizi doğru bilgilerle doldurmak yeterlidir.

Yapılan her işlemin tamamen yasal olduğu anket siteleri aracılığı ile ek gelir elde etmeniz ya da evinizin geçimine bu işle uğraşarak katkı sağlamanız mümkündür. Anket doldurarak para kazanmak gerçektir ve 2021 yılında en çok kazandıran anket doldurarak para kazandıran siteler aracılığı ile tatmin edici gelir elde etmek mümkündür.

Anket Doldurarak Para Kazanma İçin İpuçları

Anket doldurarak gelir elde etmenin püf noktaları gelirinizi maksimize etmenin yanında güvenilir platformlar ile çalışarak ödeme güvencesinden yararlanmanıza yardımcı olur. İnternet üzerinden çok sayıda anket doldurarak para kazanılabileceğini vadeden web sitesi bulunur.

Bu web sitelerinin önemli bir bölümü elde ettiğiniz kazançları verme noktasında isteksiz davranmakta, bir kısmı düşük ücretler ve yüksek kotalar nedeni ile elde ettiğini gelire ulaşma noktasında olumsuzluklarla baş başa kalmanıza yol açmaktadır.

Hedefiniz gelir elde etmekse ve bu işi ister ek iş ister asıl iş yapacak olun, aşağıda sıraladığımız önerilere kulak asarak en kestirme yoldan kazancınızı hatırı sayılır miktarda artırabilirsiniz:

 1. Çalışacağınız anket sitelerini çeşitlendirmelisiniz. Tek bir siteye bağlı kalmak farklı sitelerde nasıl bir kazanç sunulduğundan habersiz kalmanız ve boş vakitlerinizin tamamını kazanca dönüştürememeniz anlamına gelir. Birden fazla anket sitesinde üyelik oluşturarak daha fazla sipariş alabilir ve boş vaktinizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz.
 2. Üyelik açacağınız anket sitelerinin güvenilir olması önemlidir. Güvenilir anket siteleri ile ücretsiz üyelik açarak işe koyulabilirsiniz. Eğer seçtiğiniz platform ücret istiyor ya da sözleşmeden bahsediyorsa anket doldur para kazan sahtekarlığı ile karşı karşıya olduğunuzu düşünebilirsiniz.
 3. Profil bilgilerinizi eksiksiz ve gerçek bilgilerinizle doldurmanız önemlidir. Pek çok anket sitesi partnerlerine göndereceği anketleri seçerken, profil bilgilerinden yararlanarak eşleştirme yapmaktadır. Bu nedenle profil doluluk oranına bağlı olarak kullanıcılar ek puan ile ödüllendirilebilir. Profil bilgileriniz ne kadar dolu olursa alacağınız anket sayısı da benzer oranda artacaktır.
 4. Anketleri doldururken yapılan araştırmanın başarıya ulaşması, verilen doğru yanıtlara bağlıdır. Doğru ve dürüst cevaplar vererek işin hakkını verebilirsiniz.
 5. Anket doldurarak para kazanmak için özel beceri gerekmez. Boş vaktinizi iyi ayarlamanız ve doğru platformlara üyelik oluşturmanız para kazanmaya başlamanız için yeterlidir.
 6. Elinizi hızlandırmak için zaman geçtikçe bazı pratik yöntemler keşfetmelisiniz. Belirli bir zaman dilimine ne kadar fazla anket sığdırırsanız, kazancınızın paralel şekilde artacağını unutmayın.
 7. Gönderilen anketlerin kontrolü için düzenli aralıklarla e-postanızı kontrol etmenin yanında, üyelik bilgilerinizi kullanarak işvereninizin web sitesini ziyaret edin. Web sitesinden gönderilen siparişleri kontrol ederek olası “Spam klasöre düşen” e-posta azizliğini yaşamaktan kaçınabilirsiniz.
 8. Anket sitelerinde en yaygın karşılaşılan hata, anketlerin tam bitirmeden teslim edilmeye çalışılmasıdır. Anketinizi onaylamadan önce yarım kalan ankete ödeme yapılmayacağınızı aklınızdan çıkarmayın ve tüm sorulara doğru yanıt verdiğinizden emin olun.

Kimler Anket Doldurarak Para Kazanabilir?

Anket doldurarak para kazanabilecek kişiler listesi epey uzatılabilir. Anket doldurma işi herhangi bir özel beceri gerektirmemektedir. Boş vakti olan herkes, güvenilir siteler üzerinden üyelik oluşturarak kendisine gönderilen online anketleri doldurarak kazanç elde edebilir.

Anket doldurma işi asıl bir iş olarak düşünülmemelidir. Sitelere göre ücret politikaları değişse de anket başına ortalama 1 TL ila 10 TL arasında değişen ücretler verilir. Seçtiğiniz platformların sipariş sürekliliği noktasında da kimi zaman problemler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle boş vakitlerinde kazanç elde etmek isteyen aktif çalışanlar, öğrenciler ve ev hanımları bu işe odaklanarak ek gelir elde etme yoluna gidebilirler.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Sitelerin Listesi

Anket doldurarak para kazanılan yerler her doldurulan sipariş adedine 12 ila 15 TL ücretlendirme sunarak ek kazanç elde etmek isteyenler için fırsat sunmaktadır. Bahsi geçen sitelere açılan üyelik ardından sisteme katılım gösterilebilir.

Ödemeler için hatalık, aylık ya da belirlenen kotanın doldurulması şeklinde ödeme prensipleri seçilen sitelerce belirlenmektedir. Bahsi geçen siteler ile sözleşme imzalanmaz. Yaptığınız işin kazancı sizi tatmin etmediğinde dilediğiniz an sipariş alımını durdurarak, platformdan ayrılabilirsiniz.

2021 yılında faaliyet gösteren siteler arasından sizler için derlediğimiz en güvenilir ve yüksek kazançlı anket doldurarak para kazandıran siteler listesi aşağıda sıralanmaktadır:

 • Google
 • Fikir Pazarı TR
 • Valued Opinions
 • Myiyo
 • Napolyon
 • Ipsos
 • YouGov
 • Toluna
 • Survey Mobile
 • Panel Station

Google Anket Doldurarak Para Kazanma

Google’dan anket doldurarak kazanç elde etmek için akıllı cihazınıza “Google Ödüllü Anketler” uygulamasını indirmeniz gereklidir. Google Surveys tarafından geliştirilen uygulama, hazırlanan kısa sorulu ödüllü anketlerin doldurularak Google Play kredisi kazanma üzerine kurgulanmıştır. Haftada 1 kez hesabınıza gönderilen anketleri doldurarak kazanç elde etmeye başladığınız uygulamada, doldurduğunuz her anket için 1,80 TL tutarında Google Play kredisi kazanabilirsiniz.

Uygulama tarafından yöneltilen sorular basit ve kısa sorulardır. Verilen cevaplar doğrultusunda tutulan istatistikler, Google tarafından değerlendirmeye alınarak istatistiki veriler elde edilmektedir. Google tarafından yöneltilen sorular tamamen sizi tanımaya yöneliktir. Planladığınız seyahatleri, ilginizi çeken tanıtımları ya da beğendiğiniz logoları anlamaya yönelik size gönderilen kısa anket sorularına yanıtlayarak kazanç elde edebilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler uygulamasını Google Play üzerinden anket uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz. Yukarıda da belirtildiği gibi anket gönderim sıklığı haftada 1 olarak belirlenmiştir. Arkasında Google güvencesinin yer aldığı ve anket doldurarak para kazandıran uygulamalar arasında yer alan Ödüllü Anketler uygulamasına gelen kullanıcı talepleri doğrultusunda, anket gönderim sıklığı azalabilir.

Fikir Pazarı Anket Doldurarak Kazanç Elde Etme

Fikir Pazarı’ndan anket doldurarak gelir elde etmek güvenli bir ek kazanç yöntemidir. Sitenin asıl sahibi olan Survey Sampling International, 1977 yılında kurulan güvenilir bir şirkettir. Türkiye pazarına https://www.fikirpazari.web.tr/ web adresi ile 2013 yılında giriş yapan şirket, gerçek profil bilgileri ile çalışacak kişiler ile iş partnerliği oluşturmak istemektedir.

Fikir Pazarı’nda doldurulan anketler karşılığında puan kazanılmaktadır. Nakit olarak para çekimi desteklemeyen şirketin bu politikası, yoğun eleştiri alsa da kazanılan puanlar gündelik ihtiyaçlar için harcanabilir. Platformdan doldurduğunuz anketler ile kazandığınız puanlara yönelik hediye çeki alarak DeFacto, CarrefourSA ve TeknoSa gibi mağazalardan alışveriş yapabilir ya da indirim kazanabilirsiniz.

Platform güvenilir olsa da doldurulan anketlerde yeterince cömert olmadığı konusunda eleştiri almaktadır. Yüksek tercih edilirliği nedeniyle Fikir Pazarı sık sık kotayı doldurmakta ve beklenenden daha az anket gönderilerek elde edilen gelir düşük olmaktadır. Bu nedenle önerilerimizde yer aldığı gibi farklı bir platformdaki üyeliğinizle paralel şekilde Fikir Pazarı ile çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Valued Opinions Çevrimiçi Anketle Para Kazanma

Valued Opinions anketle para kazanmak için tercih edilebilecek en güvenilir siteler arasında yer alır. Puanlama sistemi ile anket dolduran bireyleri ödüllendiren sistemde, bir anket için ortalama 15 dakikalık zaman ayırmak yeterlidir. Doldurulan anket başına farklı puanlama sunan sistemde, yaygın olarak en az 5 ve en çok 30 puanlık anketler tanımlanmaktadır.

Valued Opinions’ta doldurulan anketler sonucu elde edilen puanların kullanımı için en az 450 puana sahip olunması gereklidir. Yabancı menşeili anket sitesi olan Valued Opinions, 2015 yılından bu yana Türkiye’de https://www.valuedopinions.com.tr/ adresi üzerinden hizmet vermektedir. Çok fazla popüler olmayan web sitesi, ödemelerinde tanımladığı hediye çeklerini kullanmaktadır. Hediye çekinizi almak için yukarıda değindiğimiz gibi 450 puana sahip olmanız gerekmektedir.

Platformdan ilk siparişinizi almadan önce oluşturulan üyelik öncesi sizi tanımak adına giriş anketi gönderilir. Bu anket aracılığı ile sizi yakından tanıyan sistem, bu aşama ardından verdiğiniz bilgilerle örtüşen siparişleri size e-posta aracılığı ile göndermektedir.

Türkiye’de fazla iş partnerine sahip olmayan Valued Opinions hakkında yapılan en büyük şikayet, sipariş için fazla süre beklenmesi gerektiği yönündedir. Diğer anket doldurarak para kazandıran siteler ile birlikte Valued Opinions’tan sipariş alarak boş vakitlerinize nakde dönüştürebilirsiniz.

Myiyo Anket Doldurarak Para Kazanma

Myiyo’da anketle para kazanmak 2016 yılından bu yana Türkiye pazarında kesintisiz sürmektedir. Almanya merkezli firma dünya üzerinde 15 ülkede faaliyet göstermektedir. Anket doldurarak para kazanılan siteler arasında en popüler seçenekler arasında yer alan Myiyo, güvenilirdir.

Myiyo, kazanılan puanları banka hesabınıza nakit olarak yatırmayı tercih eder. Pek çok siteden farklı olarak nakit çalışan firma, harcama aşamasında paranızın tasarruf hakkını tamamen size bırakır. Sistemin popüler olması, siparişlerin çabuk tükenmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle sık sık e-postanızı ve Myiyo profilinizdeki sipariş durumunuzu kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir.

Myiyo, puan karşılığı nakit ücret tanımlamaktadır. İlk üyelikle birlikte doldurulan küçük anket ardından 600 puan kazanarak yeni işinize başlayabilirsiniz. Ayrıca referans olduğunu yeni üyelerin ilk doldurduğu anket için sistem size 500 puan referans ödülü tanımlar. Myiyo’da 100 puan 0,001 Euro karşılığa denk gelir. Para çekmek için hesabınızdaki tutarın en az 20 Euro olması istenmektedir. Puan olarak en az 20 bin puan topladığınızda, Myiyo’dan kazandığınız parayı çekebilirsiniz.

Napolyon Anket Sitesi ile Para Kazanma

Napolyon anket sitesinden gelir elde etmek ülkemizde popüler seçimler arasında gelir. Merkezi İstanbul’da bulunan şirket, en güvenilir anketle para kazandıran siteler arasında yer alır. En az 100 TL tutarında bakiye için para çekme talimatı verebileceğiniz Napolyon’da, klasik anket siparişleri yanında mini oyunlar ve küçük anketler düzenlenir. Tüm boş vaktinizi gelire dönüştürmek için Napolyon anket sitesi güvenilir bir seçimdir.

Napolyon’da doldurulan anket ve oynanan oyunlar NAP puanı ile ödüllendirilir. NAP puanlarınız birikerek 100 TL’lik bakiyeye karşılık geldiğinde, göndereceğiniz ödeme talebi ile kazancınızı realize edebilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanma yanında Napolyon, farklı markalardan indirim kazanma ve etkinliklere katılma gibi üyelerine yönelik çeşitli opsiyon sunar. Myiyo gibi popüler olan anket sitesinde yer almak için ücretsiz üyelik oluşturarak profilinizi doldurmanın ardından sipariş almaya başlayabilirsiniz.

Ipsos Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi

Ipsos para kazandıran anket sitesi basit ve ücretsiz bir üyelik ardından kazanmaya başlanabilecek güvenilir platformlar arasında yer alır. Merkezi Paris’te yer alan küresel Ipsıs şirketi, sektörün en güvenilir markaları arasında yer alır. Doğru yanıt verilen anketler için çeşitli markalarda kullanılabilecek hediye çekleri ve indirim kuponları tanımlayan sistem, gerçek para yerine bu yöntemi tercih ederek Fikir Pazarı ile benzer bir mantıkta ödeme politikası benimsemiştir.

Ipsos, yılda 70 milyondan fazla görüş toplayan devasa bir topluluktur. 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren şirket, ülkemizdeki üyeleri için yaptığı ödemelerde Boyner ve CarrefourSA gibi markalardan alışveriş yapma olanağı tanır. Ayrıca kazanılan puanlar ile IPSOS hediye kataloğu üzerinden bakiye tutarınca harcama yapılabilmektedir.

YouGov Anket Doldurarak Kazanç Elde Etme Yöntemi

YouGov’dan anketle gelir elde etmek için en uzun 30 dakikada tamamlanan anketlerin doldurulması yeterlidir. Ücretsiz üyelik oluşturularak katılım gösterilen anket sitesinde, doldurulan anketler karşılığında puan tanımlanmaktadır. Tanımlanan puanlarınızı dilerseniz nakit ödeme alabilir, dilerseniz çeşitli ödüllere dönüştürerek ihtiyacınız olduğu şekilde kullanabilirsiniz.

YouGov üyeliği için geçerli bir e-posta adresi gereklidir. Üyelik için kullanılan e-posta adresi üzerinden sipariş gönderimi yapılmaktadır. Bu nedenle üyelik için sık kullandığınız e-mail adresinizi kullanmanız tavsiye edilir.

Üyelik oluşturulurken girilen veriler, gönderilecek anketlerin seçiminde kullanılır. Bilgilerinizle örtüşen anketler tarafınıza gönderilerek haftada 7 adede kadar sipariş almanız YouGov’da mümkündür. Sitede Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Güvenilir anket sitesinin Türkçe dil desteği sebebi ile Türkiye’de her yaş grubundan üyesi bulunduğu bilinmektedir.

Toluna Anket Sitesi ile Para Kazanma

Toluna anket sitesinden para kazanmak için sadece üye olmanız yeterli kabul edilmektedir. Puanlama sistemi ile çalışan sitede oluşturulan üyelik sonrası 500 puanlık ödül sunulmaktadır. Minimum anket başı gelirinde cömert olan Toluna, anket başına minimum 1000 puanlık ödeme yapmaktadır.

Toluna’da 3000 puan, 1 dolara karşılık gelir. Diğer sistemlerden farklı olarak Toluna, gönderilen anket ile ne kadar kazanacağınız bilgisini sizlerle paylaşmaz. Anketi doldurmanın ardından kazandığınız puan karşılığını öğrenerek biriktirme sürecine başlayabilirsiniz.

Toluna ödemelerini çeşitli platformlarda kullanılabilecek şekilde hediye çeki tanımlayarak yapar. N11, Bonvagon ve CY.SEND gibi platformlar üzerinden Toluna anketlerinden kazandığınız puanları dilediğinizce harcayabilirsiniz. Doldurulan anketlerin yanında çeşitli zaman aralıklarında düzenlenen çekişlere katılabilir, çekilişin kazanan isimleri arasında yer almanız halinde ek puan kazanarak bakiyenizi artırabilirsiniz.

Survey Mobile Anket Doldurarak Para Kazanma Yöntemi

Survey Mobile’dan anketle para kazanmak için çeşitli sektör temsilcilerinin bilgi toplamak adına merak ettiği soruları yanıtlamanız gerekir. Güvenilir anket siteleri arasında yer alan Survey Mobile, üyelerine henüz profil oluşturma aşamasında puan tanımlayarak kazanma şansı sunar. Sistemde oluşturulan ön kayıt ardından profil bilgilerinin tamamlanması ile birlikte 100 ParaPuan kazanılmaktadır.

Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerinin talepleri doğrultusunda hazırlanan anketleri paylaşan Survey Mobile, ödemeleri nakit olarak yapar. Dileyen anketörler için indirim kodu ya da hediye çeki ile ödeme opsiyonları da bulunmaktadır.

Survey Mobil aracılığı ile dilerseniz nakit, dilerseniz mağazalarda kullanabileceğiniz hediye çeki kazanarak boş vakitlerinizi verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Panel Station Anket Doldur Kazan

Panel Station’da anketle para kazanmak ülkemizde çok sık tercih edilmeyen yöntemler arasında gelir. Hindistan merkezli firma 2008 yılından bu yana benzer sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. 13 yıldır güvenilir hizmet sunan sitenin ara yüzü, rakiplerine nazaran kullanışsızdır.

Bununla birlikte Hindistan merkezli olması, bazı bireylerin platforma şüphe ile yaklaşmasına ve Panel Station güvenilir mi sorusuna yanıt aramasına yol açmaktadır.

Panel Station, anket başına puan kazandırma yöntemi ile çalışır. Doldurulan anket başına 100 ila 500 arasında değişen bir puan kazanarak bakiyenizi biriktirebilirsiniz. Listede yer alan diğer sitelere göre yüksek şikayet oranına sahip olan sitede, ödeme alınabilmesi için en az 3000 puan biriktirilmesi gereklidir.

Panel Station, ödemeleri hediye çeki olarak yapmaktadır. Pek çok anket doldurarak para kazandıran siteler gibi Panel Station’da hediye çeki olarak ödeme yapılır ve alınan çekler Markafoni üzerinden kullanılabilir.

YouTube’dan Nasıl Para Kazanılır? Adım Adım Yöntemler

Sermayesiz İş Nasıl Kurabilirim? Güncel İş Fikirleri

Evde Çalışarak Para Kazanabileceğiniz İş Fikirleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.