ref: refs/heads/v3.0
emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

2023 Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

2023 Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler
06.09.2023

2023 anket doldurarak para kazandıran siteler sayesinde gelir elde edilebilir. Ancak tüm siteler yeterince güvenilir olmayabilir. 2023 anket doldurarak para kazandıran siteler sayesinde düşük de olsa kazanç sağlanır.

Anketler, farklı konularda olacak şekilde hazırlanabilir. Bu anketler, siteler ya da mobil üzerinden doldurulur. Doldurulan anket başına para ödemesi yapılır. Anket doldurarak para kazanmak isteyenler birden fazla sitede bu işi yapabilir.

Türkiye’deki sitelerin yanı sıra anket doldurularak para kazanılacak yabancı siteler de vardır. Sitelerden para kazanmak için önce üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekir. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra sistemde yer alan anketlerden seçim yapılır. Böylece para kazanmaya başlanır.

İnternette Anket Doldurarak Para Kazanan Var Mı?

İnternette anket doldurarak para kazanan pek çok kişi vardır. Anketlerin yanı sıra internet sitelerine yorum yaparak da gelir elde edilir. Elde edilecek gelir günde 15-20 TL aralığındadır. Ancak yabancı siteler üzerinden daha yüksek kazanç sağlanabilir.

Aylık gelir, doldurulan anket sayısı arttıkça yükseliyor. Anketin yanı sıra yorum yaparak ya da video izleyerek de gelir elde edilebilir. Gelir elde etmek isteyenlerin güvenilir anket şirketlerini tercih etmesi önemlidir.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra anket doldurma süreci başlar. Ancak kimlik numarası, banka hesap bilgileri gibi bilgiler; sitenin güvenilirliğinden emin olmadan verilmemelidir. Kredi kartı numarası, internet şubesi şifresi gibiler de asla paylaşılmamalıdır.

Anket Çözerek Para Kazanılır Mı?

Anket çözerek para kazanmak, ek iş olarak sıklıkla tercih edilir. Anket sorularına doğru bir şekilde yanıt vermek gerekir. Anketler, bazı araştırmalarda kullanılır. Araştırma sonuçlarına göre yeni veriler elde edilir.

Anket doldurarak para kazanma işi son zamanlarda dolandırıcılık haline gelmiştir. Bu nedenle kimlik numarası, kredi kartı bilgileri paylaşılmamalıdır. Şifreler de paylaşılmaması gereken bilgiler arasındadır. Ancak mail adresi, IBAN numarası gibi bilgilerin paylaşılmasında sakınca yoktur.

Anket çözerek para kazanmak isteyenler hem yerli hem de yabancı siteler üzerinden çalışabilir. Ancak bunun öncesinde iyi bir araştırma yapmakta fayda vardır.

Güvenilir Anket Siteleri Hangileridir?

Güvenli anket siteleri arasında Param Olsun, LifePoints, Mobrog gibi sayfalar yer alır. Ancak bu sitelerin güvenilirliği de Google üzerinden yapılacak araştırmalarla sorgulanmalıdır. Güvenilir anket sitelerine girildikten sonra üye kaydı yapılmalıdır.

LifePoints

LifePoints, anket doldurularak para kazanılan siteler arasında yer alır. Siteye ulaşmak için lifepointspanel.com adresine giriş yapmak gerekir. Bu adrese girdikten sonra “Şimdi Katılın” yazan alana tıklanmalıdır.

Adrese giriş yaptıktan ve “Şimdi Katılın” yazan alana tıkladıktan sonra e-posta adresi girilmelidir. E-Posta bilgisi girildikten sonra “İleri” yazan alana tıklanmalıdır.

Mobrog

Mobrog, anket doldurularak para kazanabileceğiniz Türkçe sayfalar arasındadır. Bu siteye girdikten sonra “Başlamak” yazan alana tıklanır.

Gelen ekranda e-posta adresi girilmelidir. E-posta adresi tekrar girildikten sonra şifre belirlenir. Şifre de tekrar girilmelidir.

Bu bilgiler girildikten sonra bir takma ad girilebilir. Ardından doğum tarihi bilgisi girilmelidir. Cinsiyet, posta kodu, öğrenim durumu ve çalışma durumu da girilmesi gereken bilgiler arasındadır.

Ekranda yer alan kod belirtilen alana girilmelidir. Ardından gizlilik politikası onaylanır. Son olarak “Kaydol” yazan alana tıklanır.

iPoll

iPoll üzerinden anket doldurularak para kazanılması mümkündür. Bunun için ipoll.com adresine girilmelidir. Ardından “Sign up for free” adresine tıklanır. Devamında gelen ekranda gereken işlemler yapılır.

Respondent

Respondent adresi üzerinden para kazanmak için respondent.io adresine girilmelidir. Bu adrese girdikten sonra “Get started” yazan alana tıklanmalıdır.

Gelen ekranda “Participant” yazan alana tıklanır.

”First Name” yazan alana isim bilgisi yazılmalıdır. 2023 anket doldurarak para kazandıran sitelere kayıt için “Last name” yazan alana soyadı bilgisi yazılmalıdır.

İsim ve soyad bilgisi yazıldıktan sonra “e-mail” yazan alana e-posta adresi yazılmalıdır. Son olarak “Create an Account” yazan kısma tıklanır.

Survey Momma

Survey Momma üzerinden üyelik oluşturularak para kazanmaya başlanabilir. Buradan para kazanmak için surveymomma.com adresine girilmelidir. Bu adrese girildikten sonra “First Name” yazan alana isim yazılmalıdır. “Last Name” yazan alana soyadı bilgisi yazılır.

İsim ve soyad bilgileri yazıldıktan sonra “email” bilgisi yazılır. Kutucuğa onay işareti konulduktan sonra “Get Access Now” yazan alana tıklanmalıdır.

Param Olsun

Param Olsun sitesinden para kazanmak için paramolsun.com adresine girilmelidir. Buraya giriş yapıldıktan sonra “Kayıt Ol” yazan kısma tıklanır.

Gelen ekranda ilk olarak ad-soyad bilgisi yazılır. Sonra e-mail adresi yazılır. Telefon numarası ve şifre de girildikten sonra cinsiyet tercihi yapılır. Son olarak “Kayıt Ol” yazan alana tıklanır.

Anket Şirketlerine Nasıl Başvurulur?

Anket şirketlerine başvurmak için internet sitelerine girilmelidir. Ardından kayıt oluşturma işlemleri yapılmalıdır. Kayıt oluşturma sırasında bazı bilgiler istenir. Bu bilgiler verilerek kayıt işlemi tamamlanır.

Online olarak para kazandıran siteler olduğu gibi tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışabilecek şirketler de vardır. Bu şirketler üzerinden para kazanılabilir. Para kazanmak isteyenlerin her gün belli sayıda anket doldurması gerekir. Verilecek ücret, doldurulan anket sayısına göre belirlenir.

Anket Başına Ne Kadar Ücret Kazanılır?

Anket başına verilen ücret, 15-20 TL seviyesindedir. Daha yüksek ya da daha düşük şekilde ücret ödeyen firmalar da vardır. Anket sayısı arttıkça kazanılan ücret de artar. Anketler, farklı konularda ve farklı uzunluklarda olabilir.

Anketler doldurulurken eksik kısım bırakılmamalıdır. Tüm sorular hatasız bir şekilde cevaplandırılmalıdır. Anket siteleri her ne kadar gelir kaynağı olarak görülse de dolandırıcılık olayları da olabilir. Bu nedenle sitelerin güvenilirliğinden emin olunmalıdır.

Anket doldurarak yabancı siteler üzerinden günde 4 dolar gelir elde edilebilir. Aylık 120 dolar tutarında gelir elde edilmesi mümkündür. Fakat kazançlar, anket türüne bağlı olarak değişir. Bazı siteler, puan sistemiyle çalışır. Belli bir puan elde etmeden ödeme alınması mümkün olmaz.

Para Kazandıran Anketler Hangi Konular Hakkındadır?

Para kazandıran anketlerin konuları değişebilir. Ancak genellikle firmaların tüketicilere yönelik uyguladığı anketler vardır. Firmalar, tüketici davranışlarını algılamaya yönelik farklı anketler düzenler. Bu anketler sayesinde firmalar, ürün ve hizmetleri şekillendirir.

Anket sitelerinden para kazanmak için site adresine girmek gerekir. Site adresine girdikten sonra üyelik işlemleri tamamlanmalıdır. Üyelik işlemleri tamamlanarak anket sistemine ulaşılır. Anket sitelerinde farklı görevler de olabilir. Yorum yapmak, video izlemek gibi görevler sayesinde daha fazla gelir elde edilir.

Anket Doldururken İzlenmesi Gereken Adımlar Nelerdir?

Anket doldururken izlenecek adımlar şunlardır:

  • Anket soruları okunarak cevaplandırılmalıdır.
  • Cevapların tarayıcı özetleri alınmalıdır.
  • Mantıksız ve alakasız cevaplar verilmemelidir.
  • Özel bilgiler, hiçbir şekilde paylaşılmamalıdır.
  • Her cevap için belli bir süre ayrılmalıdır.
  • Boş soru bırakılmaması gerekir.
  • Cevaplar gönderilmeden önce adres ve güvenlik kodu bilgileri yazılmalıdır.

Evde Anket Doldurma Dışında Para Kazanma Yolları Var mı?

Evde anket doldurma dışında para kazanma yolları vardır. Video izleyerek, yazı yazarak ya da farklı freelance işler yaparak para kazanılabilir. Her işin zorluk seviyesi ve para getirisi farklıdır. Önemli olan her zaman güvenilir firmalarla çalışmaktır. 2023 anket doldurarak para kazandıran siteler ve diğer gelir yolları ile normalin üzerinde bir kazanç elde edilebilir.

En Güvenilir 14 İnternetten Para Kazanma Yöntemi

YouTube’dan Nasıl Para Kazanılır? Adım Adım Yöntemler

Sermayesiz İş Nasıl Kurabilirim? Güncel İş Fikirleri

Yorumlar

  1. Serkan Erşen dedi ki:

    Panelstation ödeme yapmıyor, boşuna vakit kaybetmeyin, benim gibi sizin de emeğinize yazık olur,