emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Dönem Sonu Sınavları İnternetten Yapılacak!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Dönem Sonu Sınavları İnternetten Yapılacak!
16.05.2020

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Dönem Sonu Sınavları İnternetten Yapılacak! Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi bünyesinde bulunan, Açıköğretim İşletme ve İktisat Fakülteleri’nin 2019 – 2020 bahar dönemi dönem sonu sınavlarının 24 Haziran – 8 Temmuz 2020 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacağını bildirmiş bulunmaktadır.

AÖF 2019 – 2020 Bahar Dönem Sonu Sınavları İnternet Üzerinden Yapılacak!

AÖF 2019 – 2020 Bahar Dönem Sonu Sınavları İnternet Üzerinden Yapılacak! Korona virüsü nedeni ile Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin ara sınavları da daha önce internet üzerinden gerçekleştirileceği kararı alınmış ve sınav öğrenciler tarafından internet üzerinden katılım sağlamaları doğrultusuna gerçekleştirilmişti. Gelen bilgiler doğrultusunda korona virüsü salgınının hala etkili bir şekilde devam etmesi birçok sınavın ertelenmesine ve iptaline sebebiyet vermiş bulunuyor. Bu kapsamda alınan karar doğrultusunda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi dönem sonu sınavlarının da internet üzerinde yapılması kararı alınmış bulunmaktadır.

Buna göre Üniversitenin sosyal medya hesabı üzerinde yapılan açıklamaya göre Açıköğretim, İşletme ve İktisat Fakültelerinin bahar dönemi dönem sonu sınavlarının internet tabanlı ortamlardan yapılmasının ararlaştırıldığı belirtilmiş bulunuyor. Yapılan açıklama içerisinde, sınavın yurt içi ve yurt dışı programlar için 24 Haziran saat: 00.01 ve 8 Temmuz 23.59 2020 arasında erişime açık olacağı belirtilmiştir. Ayrıca sınav ile ilgili olarak, uygulama esasları ve detaylı bilgilerin üniversitenin internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacağı belirtilmiştir.

17 Mayıs 65 Yaş ve Üstü Vatandaşların Sokağa Çıkma Saatleri Değişti!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı M.Varank Koronavirüs İlacı İçin Açıklamada Bulundu!

İçişleri Bakanlığı 81 İle Türkiye Güven Huzur Genelgesi Gönderdi!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.