emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

2020 Emeklilere Bayram ve Promosyon Ödemeleri Ne Kadar?

2020 Emeklilere Bayram ve Promosyon Ödemeleri Ne Kadar?

2020 Yılı İçerisinde Emeklilere Bayram ve Promosyon Ödemeleri Ne Kadar? 2020 yılı içerisinde emekli vatandaşlarımız hem promosyon ödemesini hem de bayrak ikramiyeleri ile birlikte toplam olarak 3.250TL’ye varan ödemeler alacaklardır. Emekli vatandaşlarımız promosyon ve ikramiye ödemeleri ile birlikte bu yıl alacakları ekstra ödeme tutarları oldukça yüksek meblağlarda bulunmaktadır.

Emekli vatandaşlara bankaların maaş ödemelerini kendilerinden alma sözü veren bireyler için verdikleri promosyon ödemelerinin ikinci ödemeleri ay sonunda başlanacak olmaktadır. Diğer yandan emekli vatandaşlarımız için her yıl ödenmekte olan bayram ikramiye ödemeleri ise 2020 yılının ilk bayram ikramiyesi Mayıs ayında, ikinci bayram ikramiye ödemesi de Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirilmesi beklenmektedir.

Emekli vatandaşlarımız maaşları için ikinci zam uygulamasının temmuz ayında gerçekleştirilmesini beklemektedirler. Emekli vatandaşlarımız için 2020 yılı promosyon ve ikramiye ödeneği yılı olacaktır. Böylece emekli vatandaşlarımız promosyon ödemeleri ve ikramiye ödemeleri gibi ek gelir ödemelerine kavuşmuş olarak yüzleri gülümseyecektir. 2020 yılı içerisinde emekli vatandaşlarımızın cebine toplam olarak 3.350TL’ye varan ek ödemeler girecektir.

Emekli vatandaşlarımız için promosyon ödemeleri ilk olarak Şubat 2017 yılında başlanmış bulunmaktadır. Böylece ay sonundan itibaren bankalar ile ikinci protokolü imzalayan vatandaşlarımız yeni, yani ikinci promosyon ödemlerine kavuşacaklardır. Emekli vatandaşlarımıza ikinci promosyon ödemeleri ay sonundan itibaren başlayacaktır. Emekli bireyler banka ile taahhüt süresinin bitmesinin ardından, yani bankasını seçip taahhüt düzenledikten sonra ikinci promosyon ödemelerini almaya başlayabileceklerdir.

2020 Yılı Bankaların Promosyon Ödeme Tutarları Ne Kadar?

2020 Yılı Bankaların Promosyon Ödeme Tutarları Ne Kadar? Emekli vatandaşlarımızın 2017 yılında imzaladığı promosyon ödemesi için taahhüt süresinin bitiminin ardından, yeni promosyon ödemesi için anlaşma yapmanın önü açılmaktadır. Böylece emekli maaşlarını almak için diledikleri banka ile sözleşme imzalamalarının ardından promosyon ödemelerine de kavuşabileceklerdir. Bankaların emekli müşteri kapma yarışında verecekleri promosyon ödemelerinde artış beklenmektedir. Bankaların emekli müşteri kapma yarışındaki promosyon ödeme tutarları neredeyse 1.250TL ve ayrıca emekli müşterileri tarafından getirilen her yeni emekli maaş müşteri için ekstra ödeme de yapılmaktadır.

2020 yılı içerisinde emekli vatandaşlarımıza iki bayram ikramiyesi ödenecektir. İkramiye tutarlarında herhangi bir zam uygulama söz konusu olmaz ise bayram başına 1.000TL ikramiye ödemesi yapılacaktır. Buna göre emekli vatandaşlarımıza bayram ikramiyelerinin ödeneceği tarihler aşağıdaki gibi olması beklenmektedir. Bayram ikramiyelerinin kesin ödeme tarihlerini Aile Bakanlığı tarafından açıklanacaktır.

  • 2020 Ramazan Bayramı İkramiyesi, 18 – 22 Mayıs 2020
  • 2020 Kurban Bayramı İkramiyesi, 27 – 30 Temmuz 2020
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.